Opakowania zbiorcze - żywność

72 oferty

Zyskuj więcej z programem lojalnościowym Decathlon Active

50 zł = 50 punktów

Zbieraj punkty za zakupy

odbieraj bony

na kolejne zakupy

365 dni

na wymianę i zwrot

Więcej szczegółów
Więcej szczegółów
Nugat energetyczny 5x25g
DECATHLON Nugat energetyczny 5x25g

19,99 zł 159,92 zł/kg

(18)
Dostawa za 2 dni
Żel energetyczny Power GEL czerw. owoce x4
Najlepiej oceniany
POWERBAR Żel energetyczny Power GEL czerw. owoce x4

29,99 zł 182,87 zł/kg

(4)
Dostawa za 2 dni
Baton zbożowy CLAK ECOSIZE czekoladowy 10 x 21g
Zestaw żeli energetycznych 7 x 32g
DECATHLON Zestaw żeli energetycznych 7 x 32g

34,99 zł 156,21 zł/kg

(103)
Dostawa za 2 dni
Baton energetyczny Aptonia daktylowo-bananowy 5x35 g
Najlepiej oceniany
Baton energetyczny Aptonia daktyle i czerwone owoce 10x35 g
Najlepiej oceniany
 

Żywność dla sportowców w opakowaniach zbiorczych 

Jeśli aktywnie uprawiasz sport, to z całą pewnością musisz zwrócić uwagę na właściwe odżywianie. Zbilansowana dieta, przygotowana z myślą o potrzebach sportowców różnych dyscyplin jest niezwykle ważna i gwarantuje osiąganie lepszych wyników sportowych. Zapewnij sobie doskonały start i odpowiednią dawkę energii. W Decathlon przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie - poznaj ofertę zbiorczych opakowań żywności i napojów, wybieraj produkty, które lubisz i kupuj je detalicznie w większych ilościach i atrakcyjnych cenach. Batony energetyczne, odżywki białkowe i inne produkty są dostępne w sprzedaży w wygodnych wielopakach. 

Opakowania zbiorcze - dlaczego to się opłaca?

Decydując się na zakup zbiorczych opakowań żywności dla sportowców możesz tylko zyskać. Zastanawiasz się w jaki sposób? Powodów jest co najmniej kilka. W kwestiach ekonomicznych liczy się oczywiście cena. Jeśli kupujesz wielosztuki, to koszt jednostkowy za wybrany produkt jest z reguły nieco niższy. Jeśli sport uprawiasz profesjonalnie lub amatorsko, ale cenisz sobie intensywną aktywność, ponieważ dbasz o swoje zdrowie i kondycję, to z całą pewnością nasza oferta przypadnie Ci do gustu.

Zakup większej ilości produktów spożywczych to inwestycja, a ze względu na ich specyfikę nie musisz się martwić o przechowywanie. Zapakowane w wygodne opakowania z tworzyw sztucznych, często są dodatkowo zamknięte jeszcze w kartonie, aby ułatwić przechowywanie. Hurtowy zakup doskonałych przysmaków dla sportowców to gwarancja, że nigdy nie zabraknie Ci zapasów. Musy owocowo-warzywne, batony, żele, a także napoje elektrolitowe, w wygodnej do użycia butelce, to tylko niektóre z naszych propozycji. 

Poznaj szeroki asortyment produktów z długim terminem przydatności do spożycia. Urozmaicaj swoją dietę i wybieraj różnorodne produkty dopasowane do dietetycznych potrzeb sportowców. Opakowania ochronne muszą spełniać najwyższe normy ustalone przez rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady, dzięki czemu wiesz, że to co wybierasz to propozycje najwyższej jakości (zarówno jeśli chodzi o sam produkt, jak i opakowania do kontaktu z żywnością). Dużą zaletą jest to, że żywność można łatwo otworzyć i cieszyć się ulubionym smakiem nawet podczas biegania, jazdy na rowerze, pilatesu, na siłowni. Dzięki zbiorczym opakowaniom wiesz, że zapas wystarczy Ci na dłużej.

Pakowanie żywności w wielosztuki - zamawiaj wygodnie to co lubisz na Decathlon.pl

Decydując się na zakup wygodnych warzywnych, owocowych i zbożowych przysmaków zyskujesz dopasowane do Twoich potrzeb przekąski. Zwiększ swoją wytrzymałość i zadbaj o kondycję, wybierając pyszne, aromatyczne i zdrowe propozycje opakowań zbiorczych żywności dla sportowców.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę