Używane hulajnogi i rolki 2nd life

27 ofert
 

Używane hulajnogi i rolki

Hulajnogi i rolki używane 2nd Life - korzystaj z dobrej jakości sprzętu znanych marek

Zakup sprzętu z drugiej ręki może budzić obawy, jednak są sposoby na to, aby zdobyć dobrej jakości, markowy sprzęt na korzystnych warunkach i mieć pewność, że jego jakość i funkcjonalność będzie prawidłowa. Usługa 2nd Life to propozycja od Decathlon dla tych, którzy chcą sprzedać swoje urządzenia (ponieważ już ich nie używają), ale także kupić. Istotą oferty jest pośrednictwo w sprzedaży i kupnie tak, aby każda ze stron byłą w pełni zadowolona. Chcesz sprzedać? Zapraszamy do jednej z wybranych placówek, która zajmuje się skupem używanego sprzętu sportowego. Pamiętaj, że interesują nas całkowicie sprawne urządzenia. Przynieś do nas swoje rolki i hulajnogi, a nasz specjalista wyceni je najkorzystniej jak to możliwe, biorąc pod uwagę rzeczywisty stan przedmiotu i jego wartość początkową. Obecnie skupujemy akcesoria o wartości nie przekraczającej 1000 zł. Równowartość przekazana zostanie w postaci bonu, który możesz przeznaczyć na zakupy w sklepach stacjonarnych i na Decathlon.pl.

Wszystko używane hulajnogi i rolki są dokładnie sprawdzane przez naszych specjalistów i poddawane kompleksowemu, gruntownemu serwisowi, zanim zostaną one przekazane do sprzedaży. Z nami zyskujesz pewność, że sprzety sportowe z drugiej ręki, które chcesz kupisz będą całkowicie sprawne. Zyskaj gwarancję oraz możliwość zwrotu, tak samo, jakbyś kupował 100% nowe. 

W kategorii produktów używanych 2nd Life znajdziesz nie tylko sprzęt używany, ale także urządzenia nowe, które zostały zwrócone lub towar z ekspozycji. Trafiają do nas również rolki czy hulajnogi, które stały się nietrafionym prezentem i zostały oddane choć nigdy nie zostały wypróbowane.

Używane hulajnogi i rolki dla dorosłych, młodzieży i małych dzieci - szukaj produktów w kategorii 2nd Life

Zaletą oferty używanych produktów jest ich atrakcyjna cena i duzy wybór. Obecnie w sprzedaży dostępne są różne warianty rolek, hulajnogi, a także wygodne wrotki, dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci (w różnych kolorach i rozmiarac). Stale pracujemy nad tym, aby oferta używanych produktów poszerzała się, więc jeśli chcesz wymienić swój sprzęt i nie wiesz co zrobić ze starym - przynieś go do nas, otrzymaj bon i - idź na zakupy.

Używane produkty 2nd Life, jakie posiadamy w ofercie Decathlon, których sprawność i funkcjonalność jest bez zarzutu mogą sprawić Ci sporo radości i jednocześnie pozwolą trochę zaoszczędzić. Brzmi doskonale, prawda? Dużą zaletą jest to, że produkty dedykowane dla najmłodszych dostępne są najczęściej z wygodną regulacja. W przypadku rolek - możesz regulować wielkość buta w zadanym zakresie, a w hulajnodze np. wysokość kierownicy.

Jeśli zależy Ci na prędkości sprawdź propozycje hulajnogi elektrycznej. Jeśli masz więcej wolnego czasu wybierz rolki dla siebie i swojej pociechy. Spędźcie razem trochę czasu, to mnóstwo frajdy i dla Was obojga i sposób, aby budować wyjątkową relację. Nie zapomnij o bezpieczeństwie, zainwestuj również w wysokiej jakości ochraniacze i kaski dla osób jeżdżących na rolkach. U nas bez problemu możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o siebie i swoich najbliższych.

Nie tylko rolki i hulajnogi - co jeszcze znajdziesz w ofercie używanych produktów 2nd Life?

Wysokiej klasy rozwiązania dla miłośników sportu, jakie dostępne są w naszej ofercie pozwolą Ci rozwijać swoją pasję. Używane hulajnogi, te klasyczne, jak i te elektryczne, a także rolki z drugiej ręki z całą pewnością posłużą Ci przez długi okres. Szeroki wybór akcesoriów dla dzieci w każdym wieku i dorosłych, regulowane rolki, dzięki którym Twój maluch może wygodnie poruszać się przez dłuższy czas. Oferujemy także m. in. używane rowery i używany sprzęt fitness. To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie w ofercie Decathlon. Przed złożeniem zamówienia sprawdź dokładnie, jak opisany jest wybrany przez Ciebie model, niektóre produkty mogą nosić ślady użytkowania, chociaż nie wpływają one na prawidłowe funkcjonowanie. 

Każdy użytkownik może dopasować rozwiązania szyte na miarę swoich potrzeb. Zobacz, jakie możliwości dają Ci produkty 2nd Life zebrane w popularnych kategoriach.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę