Używany sprzęt fitness 2nd Life

67 ofert
 

Używany sprzęt fitness 2nd Life - dlaczego warto się na taki zdecydować?

Szukasz dobrej jakości sprzętu do ćwiczeń? Dzięki usłudze 2nd Life możesz kupić doskonały sprzęt fitness z drugiej ręki i cieszyć się jego funkcjonalnością oraz mieć pewność co do jego najlepszego stanu technicznego. Skupowany przez Decathlon w ramach usługi BuyBack sprzęt sportowy jest przez naszych specjalistów dokładnie sprawdzany i serwisowany. Jakie urządzenia do ćwiczeń są dostępne w naszej ofercie 2nd Life?

Wyposażenie siłowni, nawet tej niewielkiej, którą chcesz zorganizować w zaciszu swojego domu to nie mały wydatek. Dlatego też wiele osób rozważa zakup sprzętu i akcesoriów z drugiej ręki. Skorzystaj z oferty Decathlon i zyskaj w pełni sprawdzony i zregenerowany sprzęt cardio, life fitness i in. Zamiast nowych urządzeń do ćwiczeń, możesz wybrać sprzęt z drugiej ręki, ale o doskonałej jakości. Jako dostawca gwarantujemy, że każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przez naszych specjalistów. Dzięki temu użytkownik zyskuje sprzęt do treningu siłowego i fitness w doskonałej cenie. Idealne do domowej siłowni i klubów fitness, propozycje renomowanych marek oferujemy Ci w korzystnych cenach.

Dobrej jakości sprzęt używany do fitnessu - kupuj w Decathlon!

Doskonałej jakości sprzęt treningowy, jaki oferujemy w ramach usługi 2nd life wykorzystywać możesz dowolnie, wtedy, kiedy masz czas na trening. Jeśli nie chcesz marnować czasu na dojazdy do siłowni - nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie. Na stronie internetowej krok po kroku sprawdzisz, jakie urządzenia są dostępne w sprzedaży. Krok po kroku dowiedz się jakie parametry mają wybrane przez Ciebie produkty. Masz pytania? Skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Kupowane w ramach 2nd Life produkty są całkowicie sprawne. Przed ich odkupieniem od pierwszego właściciela serwisanci dokładnie sprawdzają jego działanie, a jeśli jest to niezbędne - dokonują koniecznych napraw. W ten sposób Ty zyskujesz nowy sprzęt, całkowicie niezawodny. Kompleksowy serwis i regeneracja sprzętu to podstawowe zadania, jakie wykonujemy. Korzystna cena, propozycje znanych i cenionych marek, gwarancja i możliwość zwrotu - przejrzyste, jasne zasady dla każdego.

Maszyny siłowe, rowery, bieżnie - wszystko, co niezbędne do Twojej siłowni

W asortymencie sklepu Decathlon w ramach oferty sprzętów używanych 2nd Life, jako klient kupić możesz nie tylko osprzęt znanych producentów, takich jak bieżnie, urządzenia do ćwiczeń mięśni brzucha, hantle, rowery treningowe, sztangi, a także wysokiej jakości odzież, monitory aktywności fizycznej i wiele innych. Ćwicz regularnie i dbaj o swoje zdrowie i kondycję na co dzień zgodnie ze swoimi preferencjami, czasem jakim dysponujesz, możliwościami fizycznymi.

Sprawdź kategorię używanego sprzętu fitness 2nd Life i znajdź rozwiązania dla siebie

Zakres oferty 2 nd life jest bardzo szeroki i stale pracujemy nad tym, aby rozwijać kategorię. Sprawdzaj, jakie modele są obecnie dostępne, wybieraj wyłącznie sprawdzone rozwiązania, korzystaj z platformy, kupuj i sprzedawaj wygodnie dzięki Decathlon.pl. Zamawiaj z dostawą do domu lub punktu.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę