Sprzęt do badmintona 227 ofert

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
Siatka do badmintona Perfly Easy Set 3 m
Sportowe prezenty
PERFLY Siatka do badmintona Perfly Easy Set 3 m

139,99 zł 189,99 zł - 50 zł

(11)
U Ciebie za 2 dni
Pokrowiec do badmintona Perfly 190 ECO
Najniższa cena
OWIJKA WIERZCHNIA DO BADMINTONA Comfort x3
PERFLY OWIJKA WIERZCHNIA DO BADMINTONA Comfort x3

19,99 zł 6,66 zł/pce

(5)
U Ciebie za 2 dni
Rakieta do badmintona Perfly BR 900 Ultra Lite P
Najlepiej oceniany
Lotka plastikowa do badmintona Perfly PSC 100 Medium 6 sztuk
Najlepiej oceniany
Lotki do badmintona OUTDOOROWE x3
Najniższa cena
PERFLY Lotki do badmintona OUTDOOROWE x3

24,99 zł 8,33 zł/pce

(44)
U Ciebie za 2 dni
GĄBCZASTA OWIJKA DO BADMINTONA X2
PERFLY GĄBCZASTA OWIJKA DO BADMINTONA X2

24,99 zł 12,50 zł/pce

U Ciebie za 2 dni
Owijka do badmintona COMFORT x1
PERFLY Owijka do badmintona COMFORT x1

19,99 zł 19,22 zł/m

(5)
U Ciebie za 2 dni
Rakieta do badmintona Perfly BR 930 P
PERFLY Rakieta do badmintona Perfly BR 930 P

279,99 zł

U Ciebie za 8 dni
OWIJKA WIERZCHNIA DO BADMINTONA Superior x 2
Najlepiej oceniany
PERFLY OWIJKA WIERZCHNIA DO BADMINTONA Superior x 2

39,99 zł 20 zł/pce

(1)
U Ciebie za 2 dni

Badminton – sport rekreacyjny i profesjonalny

Prosta, a zarazem bardzo angażująca gra, w której udział może wziąć dwoje lub czworo graczy – tak w bardzo dużym skrócie możemy określić badminton. Jest to dyscyplina sportowa, którą w wielu przypadkach uprawiamy w celach czysto rozrywkowych, np. w czasie spotkania ze znajomymi czy podczas wspólnych wyjazdów z rodziną. Jednocześnie należy też pamiętać, że sport ten jest także domeną wielu profesjonalnych sportowców, czego dowodzi m.in. obecność tej dyscypliny na igrzyskach olimpijskich od 1992 roku. Zasady są natomiast na tyle proste, że z powodzeniem badminton może się okazać sposobem na aktywność fizyczną nawet dla początkujących. Reguły przypominają nieco klasycznego tenisa, choć warto zaznaczyć, że rakietki wyglądają zupełnie inaczej, z kolei zamiast piłeczki odbijamy nad siatką lotki. Tradycyjny jeden set w tej grze prowadzony jest do 21. punktu (wymagana jest przewaga co najmniej 2 punktów), choć z łatwością można zauważyć, że w przypadku amatorskich wielbicieli takich rozgrywek ta zasada bardzo często nie obowiązuje, ponieważ liczy się głównie przyjemność z rozrywki.

Zestaw do badmintona – co jest potrzebne?

Z całą pewnością trzeba powiedzieć, że gra w badmintona nie może się obejść bez kilku akcesoriów, które stanową podstawę wyposażenia każdego gracza. Co szczególnie istotne, zestaw do gry składający się z najważniejszych sprzętów nie obejmuje zbyt wielu produktów, wobec czego w szybkim tempie możesz się w nie wyposażyć. Żeby odpowiednio wydzielić sobie przestrzeń do rozrywki, warto zadbać o wysokiej jakości siatkę w komplecie ze słupkami, które powinny oferować stabilność i odpowiednią przyczepność. Dodatkowo potrzebne będą nam co najmniej 2 rakietki. Te również powinny odznaczać się właściwymi parametrami, do których możemy zaliczyć chociażby wygodny uchwyt, który nie będzie się ślizgał w dłoni, trwałą siatkę, a także lekkość, za sprawą której nie nadwyrężymy zbytnio swoich ramion, nawet jeśli mecze rozgrywają się przez cały dzień. Koniecznie trzeba także posiadać oczywiście lotki, najlepiej w liczbie kilku sztuk, dzięki czemu nie będziemy musieli przerywać rozgrywki w przypadku, w której jedna z nich się zagubi.

Oferta z akcesoriami do badmintona

Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości zestaw do gry w badmintona, zajrzyj do sklepu sportowego Decathlon. Oferujemy zarówno pełne komplety, które pozwolą Ci od razu oddać się swojej ulubionej rozrywce, jak i poszczególne elementy wyposażenia, które powinien posiadać każdy miłośnik tej dyscypliny. W asortymencie znajdziesz m.in. rakiety, zestawy lotek, siatki w połączeniu ze słupkami, naciągi, owijki, a także pokrowce na rakiety i torby, dzięki którym z łatwością przeniesiesz cały sprzęt z miejsca na miejsce. Duży wybór w naszym sklepie internetowym sprawia, że nie musisz przeznaczyć wiele czasu, aby skompletować wszystkie niezbędne dodatki, za sprawą których gra będzie jeszcze bardziej efektowna i satysfakcjonująca. Warto sprawdzić, co przygotowaliśmy – dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie produkty były wykonane z trwałych i solidnych materiałów, tak by posłużyły pasjonatom badmintona na długie lata. Kup to, czego potrzebujesz, a następnie daj się ponieść kolejnym rozgrywkom w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny, rozwijając swoje umiejętności.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę