Siatki do badmintona

(17)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Zestaw do badmintona Perfly Easy Set Discover
Koniec serii
PERFLY Zestaw do badmintona Perfly Easy Set Discover

99,99 zł 119,99 zł - 20 zł

(13)
U Ciebie za 2 dni
Zestaw do badmintona Easy Set 3 m

Siatka do badmintona. Gramy profesjonalnie

Badminton właściwie nie wymaga wieloelementowego sprzętu. Tak naprawdę do zabawy wystarczy rakieta i lotka do badmintona. Można przecież grać bez żadnej przeszkody między dwoma zawodnikami lub np. przez ogrodzenie. Ale jeżeli już chcemy poczuć się jak zawodowcy, potrzebna nam będzie siatka do badmintona. Warto się w nią zaopatrzyć, nawet jeżeli nie planujesz udziału w zawodach, a traktujesz badminton jako ciekawą formę spędzania czasu wolnego. Jej obecność wzmaga rywalizację, a gra dostarcza więcej emocji i adrenaliny. Każdy przecież chce zdobyć jak najwięcej punktów i wygrać rozgrywkę, a gdy lotka musi przelecieć nad siatką, automatycznie podnosi się poziom trudności gry.

Wysokość siatki do badmintona

Jak w każdym sporcie, również w badmintonie, istnieją przepisy dotyczące zasad samej gry, jak też boiska. Wysokość siatki do badmintona ma tutaj kluczowe znaczenie. Na profesjonalnym boisku powinna być zawieszona na wysokości 1,5 metra, a jej szerokość musi być równa 76 cm. Jeżeli jednak szukasz siatki do domowego użytku, nie musisz koniecznie kierować się tymi wymiarami. Najważniejsza jest dla Ciebie dobra zabawa, a siatka do badmintona będzie stanowiła tylko dodatkowe uatrakcyjnienie gry. W takim przypadku zdecydować się możesz na siatkę, którą zawiesisz na niższej wysokości.

Praktyczna i mobilna siatka do badmintona

Nie zawsze masz warunki do zawieszenia siatki, potrzebne Ci są przecież dwa słupki. W ogrodzie, nad wodą czy na plaży nie jest to zawsze możliwe. Rozwiązaniem jest siatka do badmintona z podstawą. Większość naszych modeli wykonana jest zgodnie z obowiązującymi na zawodach przepisami, a wiec mają odpowiednią wysokość. Tego typu siatka do badmintona jest też niezwykle mobilna. Specjalna konstrukcja pozwala na schowanie siatki w postawie, dzięki czemu podczas transportu nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się praktycznie wszędzie. Mobilną siatkę łatwo zamontujesz i zdemontujesz. A jeżeli szukasz już kompletnego zestawu do gry, to zdecyduj się na siatkę z dwoma rakietami i lotkami. Takie gotowe zestawy do badmintona znajdziesz w sklepie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę