Czapki, opaski, daszki do biegania

Czapki, opaski, daszki do biegania

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
CZAPKA DO BIEGANIA
Najlepiej oceniany
KALENJI CZAPKA DO BIEGANIA
24,99 zł
(564)
U Ciebie za 2 dni
Opaska do biegania damska
Najniższa cena
KALENJI Opaska do biegania damska
14,99 zł
(114)
U Ciebie za 2 dni
Daszek do biegania damski
Najlepiej oceniany
KALENJI Daszek do biegania damski
29,99 zł
(11)
U Ciebie za 2 dni
 

Opaska oraz czapka do biegania na lato i zimę

Biegać trzeba z głową, aby nie tylko zapewnić sobie komfort i wygodę, ale przede wszystkim dbać o zdrowie. Wybór stroju sportowego zaczynamy zazwyczaj od… stóp. Dobre buty to fundament solidnego przygotowania, jednak czy zawsze pamiętasz o odpowiednim ubraniu się od stóp do głów? Zimą brak ochrony głowy może skutkować przeziębieniem, a nawet poważniejszą chorobą, natomiast latem – udarem i pogorszeniem samopoczucia. Czapka do biegania to Twój obowiązkowy dodatek zarówno na zimowe, jak i letnie bieganie.

Czapka do biegania na spadek temperatury

Niskie temperatury potrafią skutecznie pozbawić nas przyjemności z biegania, ale też zdrowia. Brak ochrony głowy przyczynia się bowiem do rozwoju infekcji oraz chorób, a także wywołuje ból, który może wykluczyć Cię z treningów nawet na kilka dni. W okresie jesienno-zimowym czapka do biegania musi znaleźć się na głowie każdego biegacza. Najbardziej podatne na chłód są zatoki uszne i czołowe, ponieważ najwięcej ciepła ucieka właśnie przez głowę. Najlepszym wyborem będzie funkcyjna czapka do biegania wykonana z lekkiego, przewiewnego materiału o dużej elastyczności. Gwarantuje jednocześnie skuteczną izolację cieplną, a także odprowadza nadmiar wilgoci. Na największe mrozy polecamy czapki ocieplane z dodatkową warstwą ciepłej tkaniny.

Daszek i opaska do biegania na upały i słońce

Latem nie rezygnuj z ochrony głowy. Daszek do biegania zapewni Ci cień, chroniąc oczy przed mocnym słońcem, dzięki czemu poprawi się widoczność. Jeżeli chcesz zapewnić ochronę również swojej głowie, eliminując tym samym ryzyko wystąpienia udaru, wybierz czapkę z daszkiem wykonaną z przewiewnego materiału. Opaska do biegania sprawdzi się z kolei doskonale w okresie przejściowym – ochroni przed chłodem Twoje uszy oraz podtrzyma włosy, co wpłynie na większą wygodę. Nie biegaj z głową w chmurach! Ubierz się odpowiednio, nie zapominając, że to właśnie przez głowę ucieka najwięcej ciepła. To ona jest najbardziej narażona na niekorzystny wpływ intensywnego słońca.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę