Filtry i maski antysmogowe

16 ofert

Produkty poleca
Marcin Lewandowski

Sprawdź
Antyalergiczne filtry wymienne 99% do masek BROYX
Ostatnie sztuki
BROYX Antyalergiczne filtry wymienne 99% do masek BROYX

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł 20 zł/pce

(39)
U Ciebie za 2 dni
MASKA ANTYSMOGOWA DELTA HEX SILVER
Wiosenne okazje
BROYX MASKA ANTYSMOGOWA DELTA HEX SILVER

129,99 zł 179,99 zł - 50 zł

(4)
Zestaw 2 filtrów FFP1 do maski antysmogowej Broyx
Ostatnie sztuki
BROYX Zestaw 2 filtrów FFP1 do maski antysmogowej Broyx

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł 20 zł/pce

(38)
U Ciebie za 2 dni
 

Maska antysmogowa – biegaj zdrowo

Jesteś aktywnym biegaczem? Lubisz jogging niezależnie od pory roku i warunków panujących na zewnątrz? Masz jednak świadomość,że powietrze, którym oddychasz, jest zanieczyszczone i tym samym szkodzi Twojemu zdrowiu? Mamy dla Ciebie gadżet, który powinienznaleźć się na wyposażeniu każdego biegacza. To maska przeciwsmogowa, która przyda Ci się szczególnie w okresie jesienno-zimowym.To w tym czasie na skutek ogrzewania domów wzrasta w powietrzu poziom szkodliwych substancji. Maska do biegania, która przeciwdziałaprzedostawaniu się pyłów do układu oddechowego pozwoli Ci uprawiać sport zdrowo!

Co z tym smogiem?

Najbardziej narażeni na smog są alergicy, kobiecy w ciąży, dzieci i oczywiście osoby uprawiające sport na świeżym powietrzu,a więc Ty, biegaczu również. Smog jest zjawiskiem nienaturalnym, które charakteryzuje się widocznym zanieczyszczeniem powietrza.Sami się do niego przyczyniamy w różny sposób. . Składa się z różnych pyłów - PM 2.5 i PM 10 i związków chemicznych. Poważnieszkodzi naszemu układowi oddechowymi. Wywołuje bóle głowy, duszności, łzawienie oczu, podrażnienia skóry, a nawet jest przyczynąniewydolności nerek, zawału, wylewu i nowotworów. Maska antysmogowa do biegania zatrzymuje nawet do 99% pyłów, kurzu i innychzanieczyszczeń. Oznacza to, iż nie tylko minimalizuje ryzyko wystąpienia niepożądanych objawów, ale nawet im zapobiega.

Maska smogowa 100% skuteczności

Maska przeciwpyłowa charakteryzuje się specjalną konstrukcją. Jej najważniejszym elementem jest filtr antysmogowy. Możemywyróżnić filtr węglowy, zatrzymujący do 99% zanieczyszczeń o rozmiarze 0,1 μm i większym i filtr HEPA, który pochłania zanieczyszczeniao rozmiarze od 0,3 μm do 2,5 μm.Jak Decathlon troszczy się o zdrowie biegaczy? W naszej ofercie znajdziesz maski antysmogowe certyfikowane znakiem CE. Chronią przed pyłami PM10 i PM2,5, aerozolami i smogiem. Dzięki obecności specjalnych zaworów, powietrze wdychamy swobodnie. Nosi się je wygodnie, dzięki przyjemnym w dotyku materiałom i bardzo dobrym dopasowaniu. Co więcej, oferujemy filtr do maski antysmogowej, ponieważ proponowane przez nas maski mają wymienne filtry, a więc w naszym sklepie wyposażysz się kompleksowo. Sprawdź także odzież do biegania i buty biegowe.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę