Skarpety do biegania

(68)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Wakacyjne promocje do -50%

Sprawdź
Skarpetki do biegania Kiprun Run 100 3 pary
KIPRUN Skarpetki do biegania Kiprun Run 100 3 pary

19,99 zł 6,66 zł/pce

(1288)
U Ciebie za 2 dni
Skarpety do biegania Kiprun Run 500 niskie 2 pary
Ecodesign
KIPRUN Skarpety do biegania Kiprun Run 500 niskie 2 pary

24,99 zł 12,50 zł/pce

(123)
U Ciebie za 2 dni
SKARPETKI DO BIEGANIA RUN500 MID X2
Ecodesign
KIPRUN SKARPETKI DO BIEGANIA RUN500 MID X2

24,99 zł 12,50 zł/pce

(64)
U Ciebie za 2 dni
Skarpetki do biegania dziecięce Kalenji AT 500 średnie
Najlepiej oceniany
 

Skarpetki do biegania – ulga dla stóp biegacza!

W czym biegać? Na pewno w wygodnym i dobrze dopasowanym obuwiu. Ale czy podczas kompletowania swojego sportowego stroju pamiętasz o specjalnych skarpetkach przeznaczonych dla biegaczy? Twoje stopy potrzebują fachowego wsparcia. Zakup butów sportowych może nie wystarczyć, aby zapewnić im odpowiedni komfort. Otarcia i niewłaściwe podparcie skutecznie pozbawiają biegaczy radości z aktywności fizycznej. Skarpety do biegania muszą umożliwić Ci długi trening bez nadmiernego zmęczenia stóp. Z Decathlonem wybiegasz więcej kilometrów oraz poczujesz, że wciąż możesz robić kolejne postępy. Nie katuj stóp niewłaściwymi skarpetkami!

Skarpetki do biegania i ich funkcje

Skarpety do biegania przede wszystkim muszą wyróżniać się zdolnością do odprowadzania wilgoci. Chronią stopy przed przegrzaniem i tym samym zapewniają Ci komfort w trakcie krótkich oraz długich treningów niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Dzięki nim ryzyko otarć skóry jest znacznie mniejsze, dzięki czemu nie musisz rezygnować z kolejnego biegowego treningu. Ponadto dobre skarpety do biegania zwiększają amortyzację stopy. Wybrałeś profesjonalne buty do biegania w naszym sklepie? Wykorzystaj ich potencjał, dopasowując do stopy skarpetki do biegania przeznaczone do intensywnej aktywności. To duet, z którym możesz więcej!

Profesjonalne skarpety do biegania

Na upały najlepiej sprawdzą się lekkie i cienkie skarpetki do biegania. Zapobiegają nadmiernemu poceniu się stopy oraz eliminują ryzyko przegrzania. Charakteryzują się cienkim splotem dzianiny w górnej części. To w tym miejscu powinna następować największa wymiana cieplna. Koniecznie wybieraj modele szybkoschnące. Cienkie polecamy na lato, zimą potrzebujesz bowiem wzmożonej ochrony przed chłodem. Jeżeli biegasz przez cały rok, w Twojej szafie powinny się znaleźć również skarpetki grubsze i cieplejsze. W obrębie podeszwy profesjonalne skarpetki do biegania posiadają więcej dzianiny, co przekłada się na skuteczniejszą amortyzację. Ponadto znajdziesz przy nich specjalne ściągacze w okolicach pięty. Biegaj jak profesjonalista! Pamiętaj o detalach!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę