Zegarki do biegania

(120)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Wakacyjne promocje do -50%

Sprawdź
Zegarek smartwatch GPS Garmin VENU 2
Koniec serii
GARMIN Zegarek smartwatch GPS Garmin VENU 2

1649 zł 1749 zł - 100 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
ZEGAREK Z PULSOMETREM DO BIEGANIA HR300
Zegarek do biegania W900 męski
Pasek do zegarka W500, W700 i W900 czarny
Najniższa cena
Zegarek do biegania W200 S
KALENJI Zegarek do biegania W200 S

49,99 zł

(194)
U Ciebie za 2 dni
Zegarek z GPS Kiprun GPS 500 by Coros
Zegarek do biegania Kalenji W200 M
Zegarek smartwatch Kalenji CW700 HR Pink
Koniec serii
KALENJI Zegarek smartwatch Kalenji CW700 HR Pink

149,99 zł 179,99 zł - 30 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Zegarek do biegania W500 M bordowy
Zegarek do biegania W500 S damski

Zegarek do biegania – monitoruj swoją aktywność

Aktywność fizyczna to niezbędny element w przypadku każdego z nas. Nawet niewielka ilość ruchu każdego dnia jest w stanie poprawić nasze samopoczucie i mieć korzystny wpływ na zdrowie. Oczywiście, bardzo ważne jest, aby aktywność fizyczną, jak i jej intensywność dopasować do swojego poziomu zaawansowania. Jednym z rodzajów lubianej i popularnej aktywności fizycznej jest bieganie. By jak najlepiej śledzić swoje postępy, warto sięgnąć po pomoc, jaką jest smartwatch – zegarek do biegania.Dla wielu biegaczy to najlepszy przyjaciel, który pozwala koordynować trening, a także dostarcza cennych informacji dotyczących postępów i aktualnego etapu treningowego. Zegarek do biegania nie tylko wskazuje godzinę, ale przede wszystkim monitoruje Twoją aktywność. Wyposażony jest w wiele funkcji przydatnych biegaczowi, na przykład informuje Cię o liczbie spalonych kalorii czy zużycie tlenu. Stanowi nowoczesne spojrzenie na tradycyjną, a zarazem cieszącą się największą popularnością, aktywność fizyczną. Zegarek do biegania pozwoli Ci śledzić postępy. To Twój prywatny motywator i trener! Dzięki niemu rozpoczniesz swoją przygodę z aktywnością fizyczną i będziesz czerpać z niej jak najwięcej przyjemności. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najlepsze zegarki dla biegaczy, zarówno damskie, jak i męskie.

Zegarek do biegania – podstawowe funkcje

By zegarek biegowy sprawdzał się jak najlepiej, powinien być wyposażony w udogodnienia, które będą dopasowane do naszych potrzeb. W zależności od wybranego modelu, do Twojej dyspozycji jest kilka rozwiązań. Są takie, których nie może zabraknąć w żadnym zegarku do biegania, zarówno dla doświadczonych biegaczy, jak i amatorów. Cyfry powinny być duże, byś mógł już „na pierwszy rzut oka” stwierdzić, która jest godzina. Nie zwalniając tempa, z łatwością odczytasz ją z wyświetlacza. Kolejna istotna funkcja w zegarkach sportowych to miernik pokonanego dystansu. W prostych modelach akcelerometr jest wbudowany w strukturę zegarka, a w tych bardziej zaawansowanych zegarek łączy się ze smartfonem, który rejestruje sygnały zwrotne i przetwarza informacje. Wykonujesz trening interwałowy? Będziesz potrzebować funkcji międzyczasów. Zegarki mogą wyświetlać bieżący klap, a nie tylko czas ogólny. W niektórych urządzeniach znajduje się też funkcja monitorowania pracy serca. Zegarek do biegania z taką opcją docenią biegacze, którym zależy na kontroli nie tylko swoich postępów, lecz także pracy organizmu. Będzie dobrym wyborem również dla początkujących, ponieważ bardzo często popełniają oni podstawowy błąd – biegają za szybko, a ich trening nie jest wystarczająco efektywny. Potrzebujesz więcej wskazówek, wybierz zegarek do biegania i zaawansowane urządzenia z funkcją trenera osobistego. Jeśli zegarek planujesz wykorzystywać także do innych sportów, idealnym wyborem dla Ciebie będą zegarki marki Garmin, na przykład Garmin Fenix 6s.

Zegarek z GPS do biegania

Biegasz w terenie? Lubisz urozmaicać sobie treningi i często zmieniasz trasy biegowe? Wybierz zegarek GPS do biegania. W tej sytuacji również sprawdzi się zegarek do biegania Garmin. Dlaczego warto sięgnąć po zegarek do biegania z funkcją GPS? Umożliwia on ustawienie trasy oraz wskazuje Twoją aktualną lokalizację. Ponadto pozwala odtworzyć pokonaną trasę, dzięki czemu masz okazję sprawdzić, jak długi dystans przebiegłeś, oraz porównać ostatni czas z poprzednimi. Sprawdź także monitory aktywności.Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, wybierając zegarek do biegania? Oprócz funkcji GPS, która świetnie sprawdza się do biegania w terenie, warto zwrócić uwagę, czy zegarek wyposażony jest w inne udogodnienia, które sprawią, że będzie można korzystać z niego na co dzień. Przydatna może okazać się możliwość płatności zbliżeniowych, odtwarzania muzyki, czy personalizacji tarczy. Dość istotny jest także rozmiar i waga urządzenia. Zbyt ciężki zegarek sprawi, że korzystanie z niego w trakcie uprawiania różnych dyscyplin sportowych stanie się niekomfortowe.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę