Zegarki do biegania

107 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Zegarek z GPS do biegania Garmin Forerunner 45
Wiosenne okazje
GARMIN Zegarek z GPS do biegania Garmin Forerunner 45

549 zł 599 zł - 50 zł

(17)
U Ciebie za 2 dni
Zegarek do biegania Kalenji W200 M
Zegarek do biegania Kalenji W500M
Zegarek do biegania Kalenji W200 S
Najlepiej oceniany
Pasek do zegarka W500, W700 i W900 czarny
Zegarek z GPS Garmin Forerunner 255
GARMIN Zegarek z GPS Garmin Forerunner 255

1549 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek z GPS Garmin Fenix 7S Solar Silver Grey
Ostatnie sztuki
GARMIN Zegarek z GPS Garmin Fenix 7S Solar Silver Grey

3299 zł 3819 zł - 520 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek smartwatch Bonism ID205G Pink
Ostatnie sztuki
BONISM Zegarek smartwatch Bonism ID205G Pink

179,99 zł 279,99 zł - 100 zł

U Ciebie za 2 dni
Pulsometr do biegania Kalenji Onrhythm 110
Zegarek z GPS Kiprun GPS 500 by Coros.
Zegarek smartwatch Kalenji CW700 HR
Pasek do zegarka Kalenji W500M 2022
DECATHLON Pasek do zegarka Kalenji W500M 2022

29,99 zł

U Ciebie za 11 dni
Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock
Ostatnie sztuki
COROS Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock

2299 zł 2799 zł - 500 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek z GPS Coros Pace 2 White
Wiosenne okazje
COROS Zegarek z GPS Coros Pace 2 White

829 zł 919,99 zł - 91 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek GPS Polar Vantage M2 Black
Ostatnie sztuki
POLAR Zegarek GPS Polar Vantage M2 Black

899,99 zł 1199 zł - 299 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Zegarek z GPS Garmin Fenix 7 Solar Silver Grey
Ostatnie sztuki
GARMIN Zegarek z GPS Garmin Fenix 7 Solar Silver Grey

3269 zł 3399 zł - 130 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek z GPS Suunto 9 Peak Black
SUUNTO Zegarek z GPS Suunto 9 Peak Black

1799,99 zł 1929 zł - 129 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek do biegania Coros Vertix GPS Dark Rock Black
Ostatnie sztuki
COROS Zegarek do biegania Coros Vertix GPS Dark Rock Black

2299 zł 2799 zł - 500 zł

U Ciebie za 3 dni
Zegarek z GPS Polar Vantage M2 Gold
Ostatnie sztuki
POLAR Zegarek z GPS Polar Vantage M2 Gold

999,99 zł 1199 zł - 199 zł

U Ciebie za 2 dni

Zegarek do biegania – monitoruj swoją aktywność

Aktywność fizyczna to niezbędny element w przypadku każdego z nas. Nawet niewielka ilość ruchu każdego dnia jest w stanie poprawić nasze samopoczucie i mieć korzystny wpływ na zdrowie. Oczywiście, bardzo ważne jest, aby aktywność fizyczną, jak i jej intensywność dopasować do swojego poziomu zaawansowania. Jednym z rodzajów lubianej i popularnej aktywności fizycznej jest bieganie. By jak najlepiej śledzić swoje postępy, warto sięgnąć po pomoc, jaką jest smartwatch – zegarek do biegania.Dla wielu biegaczy to najlepszy przyjaciel, który pozwala koordynować trening, a także dostarcza cennych informacji dotyczących postępów i aktualnego etapu treningowego. Zegarek do biegania nie tylko wskazuje godzinę, ale przede wszystkim monitoruje Twoją aktywność. Wyposażony jest w wiele funkcji przydatnych biegaczowi, na przykład informuje Cię o liczbie spalonych kalorii czy zużycie tlenu. Stanowi nowoczesne spojrzenie na tradycyjną, a zarazem cieszącą się największą popularnością, aktywność fizyczną. Zegarek do biegania pozwoli Ci śledzić postępy. To Twój prywatny motywator i trener! Dzięki niemu rozpoczniesz swoją przygodę z aktywnością fizyczną i będziesz czerpać z niej jak najwięcej przyjemności. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najlepsze zegarki dla biegaczy, zarówno damskie, jak i męskie.

Zegarek do biegania – podstawowe funkcje

By zegarek biegowy sprawdzał się jak najlepiej, powinien być wyposażony w udogodnienia, które będą dopasowane do naszych potrzeb. W zależności od wybranego modelu, do Twojej dyspozycji jest kilka rozwiązań. Są takie, których nie może zabraknąć w żadnym zegarku do biegania, zarówno dla doświadczonych biegaczy, jak i amatorów. Cyfry powinny być duże, byś mógł już „na pierwszy rzut oka” stwierdzić, która jest godzina. Nie zwalniając tempa, z łatwością odczytasz ją z wyświetlacza. Kolejna istotna funkcja w zegarkach sportowych to miernik pokonanego dystansu. W prostych modelach akcelerometr jest wbudowany w strukturę zegarka, a w tych bardziej zaawansowanych zegarek łączy się ze smartfonem, który rejestruje sygnały zwrotne i przetwarza informacje. Wykonujesz trening interwałowy? Będziesz potrzebować funkcji międzyczasów. Zegarki mogą wyświetlać bieżący klap, a nie tylko czas ogólny. W niektórych urządzeniach znajduje się też funkcja monitorowania pracy serca. Zegarek do biegania z taką opcją docenią biegacze, którym zależy na kontroli nie tylko swoich postępów, lecz także pracy organizmu. Będzie dobrym wyborem również dla początkujących, ponieważ bardzo często popełniają oni podstawowy błąd – biegają za szybko, a ich trening nie jest wystarczająco efektywny. Potrzebujesz więcej wskazówek, wybierz zegarek do biegania i zaawansowane urządzenia z funkcją trenera osobistego. Jeśli zegarek planujesz wykorzystywać także do innych sportów, idealnym wyborem dla Ciebie będą zegarki marki Garmin, na przykład Garmin Fenix 6s.

Zegarek do biegania z funkcją GPS

Biegasz w terenie? Lubisz urozmaicać sobie treningi i często zmieniasz trasy biegowe? Wybierz najlepszy zegarek do biegania wyposażony w funkcję GPS. W tej sytuacji dobrze sprawdzi się np. zegarek do biegania Garmin. Dlaczego warto sięgnąć po ten typ zegarka sportowego? Umożliwia on ustawienie trasy oraz wskazuje Twoją aktualną lokalizację. Ponadto pozwala odtworzyć pokonaną trasę, dzięki czemu masz okazję sprawdzić, jak długi dystans przebiegłeś, oraz porównać ostatni czas z poprzednimi. Sprawdź także monitory aktywności.Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, wybierając zegarek do biegania? Ważne jest czy zegarek wyposażony jest w inne udogodnienia, które sprawią, że będzie można korzystać z niego na co dzień. Przydatna może okazać się możliwość płatności zbliżeniowych, odtwarzania muzyki, czy personalizacji tarczy. Dość istotny jest także rozmiar i waga urządzenia. Zbyt ciężki zegarek sprawi, że korzystanie z niego w trakcie uprawiania różnych dyscyplin sportowych stanie się niekomfortowe.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę