Akcesoria do biegów OCR

(116)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Biegi OCR
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Zestaw żeli energetycznych 7 x 32g
Pomysł na prezent
APTONIA Zestaw żeli energetycznych 7 x 32g
29,99 zł
133,88 zł/KG
(89)
U Ciebie za 2 dni
CZAPKA DO BIEGANIA
Najlepiej oceniany
KALENJI CZAPKA DO BIEGANIA
24,99 zł
(413)
U Ciebie za 2 dni
Zegarek z GPS Suunto 5 All Black
Koniec serii
SUUNTO Zegarek z GPS Suunto 5 All Black
979 zł
1079 zł −9%
(1)
U Ciebie za 2 dni
Pas na telefon do biegania Kalenji
Najniższa cena
Koc ratunkowy
Najlepiej oceniany
FORCLAZ Koc ratunkowy
29,99 zł
10,99 zł/M2
(7)
U Ciebie za 2 dni
Czapka z daszkiem do biegania Kalenji
Koc ratunkowy
FORCLAZ Koc ratunkowy
11,99 zł
3,57 zł/M2
(24)
U Ciebie za 2 dni
 

Akcesoria do biegów OCR

Lubisz wyzwania, przygody, adrenalinę, przeszkody i mocne wrażenia? Masz już za sobą pierwszy bieg OCR, a może już jesteś doświadczonym biegaczem? Zaczynasz wkrótce swoją przygodę z biegami z przeszkodami? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, przydadzą Ci się akcesoria do biegów OCR. Jest to aktywność niezwykle wymagająca. Potrzebne jest dobre przygotowanie, mocny trening i praca nad wydolnością, siłą i wytrzymałością. Każdy bieg OCR to sprawdzian naszych umiejętności, woli walki, samodyscypliny i ambicji. Oprócz odpowiednio dopasowanej odzieży sportowej na wyposażeniu biegacza powinny znaleźć się akcesoria do biegów OCR. Niektóre z nich są obowiązkowe, inne stanowią dodatkowe udogodnienie. Przy ich wyborze należy ponadto zwrócić uwagę, w jakich warunkach, gdzie i kiedy odbywa się bieg. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do biegów OCR, wybierz takie, które pomogą Ci pokonać jeszcze większe przeszkody w jeszcze krótszym czasie. Zapewnij sobie solidne wsparcie!

Podstawowe akcesoria do biegów OCR

Są takie akcesoria do biegów OCR, których nie może zabraknąć na wyposażeniu nawet początkującego, dopiero zaczynającego swoją przygodę z OCR biegacza. Są to z pewnością rękawiczki, ułatwiające wspinanie się po linach i łańcuchach. Muszą mieć antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia dobrą przyczepność. Jednocześnie rękawiczki powinny charakteryzować się bardzo dobrym dopasowaniem i dużą elastycznością. Zwracamy też uwagę na ich trwałość i odporność na przetarcia. Wśród obowiązkowych akcesoriów do biegów OCR jest również czapka chroniąca głowę przed słońcem. Większość biegów odbywa się w okresie wiosenno-letnim, nierzadko wiele odcinków jest na otwartej przestrzeni. Głowa jest wtedy narażona na bezpośredni kontakt z mocnym słońcem. Długa ekspozycja na słońce grozi udarem. W naszej ofercie znajdziesz ponadto kremy przeciwsłoneczne wodoodporne, a także apteczki pierwszej pomocy z niezbędnymi narzędziami i akcesoriami do udzielenia pierwszej pomocy w przypadku urazu i uszkodzenia ciała.

Akcesoria do biegów OCR – to może Ci się przydać!

Niektóre akcesoria do biegów OCR nie są obowiązkowe, ale w znaczącym stopniu mogą podnieść komfort biegu i przyczynić się do osiągnięcia lepszych wyników. Wybierają je najczęściej już doświadczeni biegacze, często startujący w zawodach. Wśród nich są zegarki do biegania umożliwiający programowanie treningów. Przyda się więc podczas przygotowań do zawodów. Jeżeli bieg odbywa się nocą, to koniecznie trzeba zaopatrzyć się w czołówkę. Ważne jest, aby stabilnie trzymała się czoła i dobrze oświetlała drogę. Szczególnie na długich trasach warto jest mieć przy sobie izotonik i odżywkę jako wsparcie dla organizmu w momencie gwałtownego spadku energii. Jeżeli na trasie chcesz mieć ze sobą telefon, np. do monitorowania postępów, to dodatkowo wybierz pas na telefon do biegania. Długie dystanse wymagają posiadania przy sobie przekąsek, wody i innych akcesoriów do biegów OCR, dlatego w takim przypadku dobrym wyborem będzie też specjalny plecak.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę