Buty do chodzenia

(620)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Chodzenie
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Buty do chodzenia damskie Newfeel Actiwalk 500
NEWFEEL Buty do chodzenia damskie Newfeel Actiwalk 500
159,99 zł
179,99 zł −11%
U Ciebie za 2 dni
 

Buty do chodzenia – aktywny marsz łączy przyjemne z pożytecznym

Lubisz spacery? A gdyby tak nieco przyśpieszyć tempo? To wystarczy, aby bardziej zaangażować mięśnie do pracy i zmusić organizm do większego wysiłku. Chodzenie to również aktywność fizyczna, często niedoceniana, której nie traktuje się jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego. Wystarczy 30 minut szybkiego marszu dziennie, aby dostrzec efekty, takie jak lepsza sylwetka oraz wydolność, mniejsza waga czy mocniejsze mięśnie. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś, warto to zmienić. Maszerowanie może być nie tylko świetnym uzupełnieniem planu treningowego, lecz także po prostu formą spędzania czasu wolnego z bliskimi. To jest sport, a w sporcie ważne są bezpieczeństwo i oczywiście wygoda, dlatego będą Ci potrzebne buty do chodzenia.

Szybki marsz – poznaj jego zalety!

Szybki marsz to aktywność naśladująca codzienne chodzenie, jednak w szybszym tempie. Świetnie sprawdzi się u wszystkich osób, niezależnie od wieku czy formy. To także dobry sposób na szybki powrót do treningów po kontuzji. Maszerowanie przeznaczone jest dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, dlatego zacznij już teraz!Aktywny marsz podkręci Twój metabolizm, dzięki czemu organizm będzie pracował intensywniej i tym samym spalisz więcej kalorii niż podczas zwykłego spaceru. Poprawią się Twoje krążenie i wydolność, a organizm dotleni. Maszerowanie angażuje większość mięśni Twojego ciała, które skutecznie w ten sposób wzmacniasz. Jeżeli chcesz, aby aktywny marsz przyniósł Ci wszystkie te efekty, maszeruj w tempie od 5 do 10 km/h. Spacerujesz? A więc przyśpiesz!

Jakie buty do chodzenia?

Przy ich wyborze zwróć uwagę na cel, w jakim uprawiasz tę aktywność. Jeżeli maszerujesz rekreacyjnie, ponieważ chcesz się dobrze czuć, Twoje buty do chodzenia muszą mieć odpowiednią amortyzację i być giętkie. Maszerujesz szybciej, gdyż zależy Ci na wzmocnieniu swojego ciała i serca? Najlepsze będzie dla Ciebie obuwie ukierunkowane dodatkowo na dynamikę. Jeżeli chcesz zarówno czuć się dobrze, wzmocnić swoje ciało, jak i poprawić wydolność organizmu, a szybki marsz traktujesz jako jeden ze swoich treningów, wybierz buty giętkie i o dobrej przyczepności. Sprawdź buty do chodzenia w sklepie Decathlon! Polecamy obuwie wykonane z oddychającego materiału, elastyczne, lekkie, z podeszwą o dobrej przyczepności. Znajdziesz u nas też modele wodoodporne, dzięki czemu już nawet deszcz nie przeszkodzi Ci w treningu! Dobierz do nich skarpetki z oferty Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę