domyos

Buty dla dzieci Domyos 570 I Move

Kod produktu: 8572891

0,0 (277)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny / Biały

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Idealne buty dla dzieci o rozmiarze stopy od 25 w górę. Dla maluszków o pulchnych stópkach proponujemy model I Learn dostępny w rozmiarach 20 - 24.

  Buty dostosowane do potrzeb większych dzieci: dobrze trzymają piętę, a z przodu są elastyczne. Odpowiednie przy pocących się stopach. Wkładka ułatwia wybór rozmiaru.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Rozwój zdolności psychomotorycznych

   Umożliwiają naturalny ruch i rozwój stopy dziecka.

  • Oddychalność

   Bardzo przewiewny materiał przepuszcza powietrze, zwiększając poziom komfortu.

  • Elastyczność

   Nacięcia w przedniej części podeszwy nadają jej elastyczność.

  • Trzymanie stopy

   Sztywny zapiętek stabilizuje tył stopy.

  • Łatwość zakładania / zdejmowania

   Rozróżnienie prawa / lewa stopa i szeroki otwór.

  • Przyczepność

   Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

  Buty dostosowane do potrzeb dzieci

  Między 1 a 6 rokiem życia stopa dziecka odgrywa ważną rolę w jego rozwoju i wzroście. Nasze buty odpowiadają specyficznym potrzebom dziecięcych stóp na różnych etapach rozwoju.

  Jakie buty wybrać dla dziecka?

  Od 1 do 2 roku życia (rozmiary od 20 do 24): początek nauki chodzenia. Stopy są płaskie, krągłe i pulchne: nasze buty I Learn są bardzo miękkie, ułatwiając ich naturalny rozwój. Od 3 do 6 roku życia (rozmiary od 25 do 30): doskonalenie umiejętności chodzenia, biegania i skakania. Stopy stają się bardziej umięśnione i smukłe, zaczyna się kształtować łuk stopy: nasze buty I Move są elastyczne i dobrze trzymają piętę.

  Stopa dziecka w wieku od 3 do 6 lat

  Dziecko w wieku od 3 do 6 lat, które biega i skacze, potrzebuje butów chroniących stopę i umożliwiających dużą swobodę ruchów. Buty Domyos I Move zapewniają mu również mocniejsze trzymanie pięty. Dziecko w tym wieku rozwija się (rośnie, przybiera na wadze) i zwiększa swoją aktywność fizyczną (jej intensywność i czas trwania). Potrzebuje zatem lepszego trzymania i ochrony.

  Wybór rozmiaru

  Wybór prawidłowego rozmiaru jest bardzo łatwy. Wyjmij z buta wkładkę i połóż ją na podłodze. Ustaw na niej płasko stopę dziecka (pięta równo z tylną krawędzią). Jeśli palce znajdują się w zaznaczonej strefie wkładki, rozmiar jest prawidłowy. Pamiętaj, by regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka, ponieważ między 1 a 3 rokiem życia stopa rośnie najszybciej. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej, w rubryce "Jaki rozmiar wybrać?".

  Łuk stopy

  Na początku życia nasze stopy są naturalnie płaskie. Gdy zaczynamy chodzić, łuk stopy kształtuje się stopniowo, w głównej mierze poprzez naturalny rozwój mięśni stopy. W okresie wzrostu dziecka nie ma więc potrzeby umieszczania w butach wkładki wspierającej łuk stopy (chyba, że lekarz zaleci inaczej).

  Korzyści płynące z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

  Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat wpływa korzystnie na rozwój fizyczny i intelektualny. To nauka zdrowego stylu życia, który ograniczy w przyszłości problemy zdrowotne. Aktywność fizyczna w grupie sprzyja ponadto integracji społecznej i przyczynia się do rozwoju osobistego dziecka.

  Korzyści fizyczne i intelektualne

  Korzyści fizyczne: Rozwijanie sprawności ruchowej i fizycznej; Rozwijanie siły i gibkości;
  Pozytywny wpływ na wzrost;
  Zapobieganie otyłości.

  Korzyści intelektualne: Wsparcie w budowaniu pewności siebie;
  Ułatwienie integracji w grupie;
  Pomoc w osiąganiu sukcesów w szkole; Pomoc w radzeniu sobie ze stresem i niepokojem.

  Aktywność

  Wiesz, czym jest gimnastyka dla maluchów? To aktywność dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat mająca formę zabawy na torach przeszkód zbudowanych z odpowiedniego sprzętu. Pomaga dziecku odkrywać i rozwijać umiejętności motoryczne poprzez różnego rodzaju ćwiczenia i czynności. Stanowi wstęp do wszystkich dyscyplin sportu.

  Korzyści

  Gimnastyka dla maluchów wspomaga rozwój psychomotoryczny najmłodszych, a w szczególności rozwój zdolności motorycznych, odczuwania, koordynacji ruchowej i równowagi. Balansowanie na modułach toru przeszkód, skakanie, przetaczanie się i wspinanie to ćwiczenia, które pozwalają również dziecku zwiększać samodzielność i pewność siebie.

  Skład

  Podeszwa zewnętrzna 100% Kauczuk syntetyczny Wierzch 80% Poliester, 20% Poliuretan Wnętrze 100% Poliester

  Porady dotyczące przechowywania

  Radzimy przechowywać buty Domyos w suchym, ciemnym i przewiewnym miejscu.

  Testy

  Wszystkie buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (między innymi pod kątem przylegania do podłoża i wytrzymałości). Nasze produkty spełniają ponadto wymogi specyfikacji Decathlon w zakresie toksykologii. Wszystkie buty Domyos zostały przetestowane w praktyce przez dzieci uczestniczące w zajęciach gimnastyki dla maluchów.

  Zatwierdzony przez

  Inżynier biomechaniki z naszego działu badań i rozwoju, który umożliwił nam zmierzenie wpływu butów na sposób chodzenia małego dziecka.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać ręcznie.