Deskorolki 175 ofert

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
Deskorolka dla dzieci Oxelo Play 120 Medusa
Sportowe prezenty
Deskorolka dla dzieci Oxelo CP100 MID Geometric 7,5"
Sportowe prezenty
Deskorolka dla dzieci Oxelo Play 100
Sportowe prezenty
Deskorolka Oxelo complete 100 Galaxy
Sportowe prezenty
OXELO Deskorolka Oxelo complete 100 Galaxy

239,99 zł 279,99 zł - 40 zł

(27)
U Ciebie za 2 dni
PLECAK SKATE GRIND
DC SHOES PLECAK SKATE GRIND

189,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Deskorolka Spokey SKALLE PRO
SPOKEY Deskorolka Spokey SKALLE PRO

219,99 zł 279,99 zł - 60 zł

DESKOROLKA COMPLETE 500 BRUCE 8"
Sportowe prezenty
OXELO DESKOROLKA COMPLETE 500 BRUCE 8"

299,99 zł 389,99 zł - 90 zł

U Ciebie za 2 dni
Deskorolka dla dzieci Oxelo CP100 MINI Insects 7,25"
Sportowe prezenty
2 koła Oxelo do cruisera YAMBA
Najlepiej oceniany
OXELO 2 koła Oxelo do cruisera YAMBA

59,99 zł 30 zł/pce

(1)
U Ciebie za 2 dni
DECK DESKOROLKI DK120 GREETINGS 8"
Koniec serii
OXELO DECK DESKOROLKI DK120 GREETINGS 8"

99,99 zł 149,99 zł - 50 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
 

Deskorolka - garść informacji na temat tego, dlaczego warto rozpocząć swoją przygodę ze skateboardem, jak wybrać odpowiedni model deski do surfowania na lądzie oraz dlaczego każdy skater powinien znać nazwisko Mullen.

Pragnąc aktywnie spędzać czas, warto zdecydować się na zakup deskorolki. Jazda na niej angażuje wiele partii mięśni, a jednocześnie opanowanie jej podstaw nie wymaga zbyt wiele czasu. Prototyp deskorolki pojawił się na przełomie lat 40. i 50. XX wieku. Wówczas to pewni surferzy, podczas bezwietrznego dnia, postanowili rozmontować swoje wrotki i przyczepić ich kółka do desek, by uprawiać swój ukochany sport, surfing, na lądzie. Tamte deski surfingowe miały oczywiście swoje wady – można było nimi jechać wyłącznie po linii prostej, gdyż nie były przystosowane do wykonywania skrętów. W wygląd i budowę dzisiejszych deskorolek niepodważalny wkłąd miał Rodney Mullen, który wymyślił wiele różnych trików (m.in. 360 flip, kickflip i heelflip). Obecnie istnieje wiele różnych modeli desek o odmiennym kształcie, rozmiarze i przeznaczeniu. Klasyczna deskorolka jest wykonana ze sklejki i pokryta warstwą papieru ściernego (grip). Okazuje się ona najbardziej uniwersalna, ponieważ można ją z powodzeniem wykorzystać zarówno do jazdy po mieście, jak i ewolucji w skateparku. Mierzy się ją w calach, a jej szerokość zawiera się w przedziale od 7 do 9 cali. W zależności od tego, do czego będzie wykorzystywana deska, wybiera się twardość kółek. Są więc kółka miękkie bądź twarde. Te pierwsze lepiej sprawdzą się podczas jazdy miejskiej, natomiast drugie okażą się doskonałe do wykonywania różnego rodzaju tricków. Klasyczne deskorolki będą idealnym wyborem dla początkujących – dopiero po opanowaniu podstaw jazdy można zdecydować się na deskę o konkretnym zastosowaniu.

Deskorolka - świetny pomysł na prezent dla dziecka i osoby dorosłej.

Jazda na deskorolce w Polsce cieszyła się niesamowitą popularnością już w latach dziewięćdziesiątych. Każdy, kto interesował się kulturą rapu i hip-hopu, marzył o jeździe w stylu, jakim robił to Tony Hawk. Ten najlepszy na świecie skater spopularyzował tę dyscyplinę sportową do tego stopnia, że stał się bohaterem gry komputerowej nazwanej jego imieniem. Gra podbiła serca milionów ludzi na całym świecie. Każdy fan, marzył o sygnowanym jego imieniem sprzęcie. Dzięki rozwojowi tego sportu i sile reklamy, skateboarding cały czas utrzymuje się w czołówce dyscyplin sportów ulicznych. W wielu miastach naszego kraju skateparki to znajomy widok. Najczęściej jeżdżą na nich dzieci, ale coraz większa ilość dorosłych decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z jazdą na deskorolce. Jeśli więc szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, rozważ kupno deskorolki. Ten deck i 4 kółka potrafią zapewnić naprawdę świetną zabawę! Jeśli chcesz złożyć zamówienie, ale nie masz pewności odnośnie tego, który wariant wybrać, skontaktuj się na naszym konsultantem.

Deskorolki i akcesoria do skateboardingu w sklepie internetowym Decathlon. Zobacz jakie modele znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź nasze decki, trucki, kółka do deskorolki, łożyska i pozostałe produkty.

W sklepie Decathlon, znajdziesz szeroki wybór produktów do skateboardingu różnego rodzaju, dla osób początkujących i zaawansowanych. Posiadamy kompletne deskorolki: modele tradycyjne, longboardy (odpowiednie do dużych prędkości), fiszki, deskorolki mini a także wszystkie niezbędne części do deskorolki, które można złożyć samodzielnie: koła, łożyska, decki, trucki z aluminium i elementy do stylizacji w stylu skate: plecaki, czapki itp. Mamy świetne decki z drewna (klon kanadyjski), dziecięce deskorolki z plastiku, wersje dla dziewczyny i chłopaka. Jeśli szukasz deskorolki, znajdziesz ją w Decathlon!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę