Ochraniacze na deskorolkę 31 ofert

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
Zestaw 3x2 ochraniaczy na rolki Oxelo FIT500
Sportowe prezenty
OXELO Zestaw 3x2 ochraniaczy na rolki Oxelo FIT500

89,99 zł 30 zł/pce

(207)
U Ciebie za 2 dni
Zestaw ochraniaczy Hasbro Nerf Spokey ARMOR
SPOKEY Zestaw ochraniaczy Hasbro Nerf Spokey ARMOR

89,99 zł 101,99 zł - 12 zł

OCHRANIACZE 3 PACK SKATE GEAR JUNIOR
Koniec serii
ROLLERBLADE OCHRANIACZE 3 PACK SKATE GEAR JUNIOR

69,99 zł 79,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Ochraniacze na deskorolkę dla dorosłych i dzieci

Niezależnie od wieku ochraniacze na deskorolkę przydadzą się każdemu riderowi. Nie wszyscy jednak są w pełni świadomi, jakie konsekwencje mogą się pojawić w przypadku ich braku. Ochraniacze na deskorolkę mają za zadanie osłaniać te części ciała, które są najbardziej narażone na kontuzje i otarcia. Podstawą jest oczywiście kask na głowę, ale nie można zapominać o łokciach, nadgarstkach i kolanach. Najczęściej są to ochraniacze uniwersalne o szerokim zastosowaniu. Przydadzą się nie tylko na deskę, ale również rolki czy hulajnogę.

Ochraniacze na deskorolkę na górne części ciała

Ochraniacze na deskorolkę przeznaczone na górne części ciała to specjalne nakładki na łokcie i nadgarstki. Zapewniają one ochronę punktom przeciążeniowym, zapobiegają otarciom, ale też skręceniom i złamaniom. Dzięki twardym panelom usztywniają zgięcia, ale zapewniają przy tym odpowiednią swobodę ruchów. Od wewnątrz ochraniacze na deskorolkę są miękkie, przyjemne dla ciała, nie podrażniają więc często delikatnej skóry. Jest to szczególnie ważne przy ochraniaczach na deskorolkę dla dzieci, aby nie zniechęcić ich do noszenia osłon, a nawet samej jazdy na desce. Ochraniacze mają różne rozmiary, jednak mimo różnic są też wyposażone w paski z regulacją dla lepszego dopasowania.

Ochraniacze na deskorolkę na dolne części ciała

Częstymi obszarami urazów podczas jazdy na deskorolce są kolana. Upadek kończy się przeważnie tylko otarciami i siniakami, jednak zdarza się, że są to złamania lub skręcenia. Ochraniacze na deskorolkę na kolana, podobnie jak na łokcie, są miękkie od środka i twarde od zewnątrz. Mają też regulowane paski, aby dobrze utrzymywały się na swoim miejscu. Rider potrzebuje wszystkich trzech ochraniaczy na deskorolkę. Możemy je kupić osobno lub w kompletnych zestawach. Decydując się na drugi wariant, oszczędzamy pieniądze, ale też zyskujemy spójne kolorystycznie akcesoria idealnie dopasowane do sprzętu i naszych indywidualnych preferencji. Rozmiarowo także zestawy są właściwie skomponowane.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę