Trickboard

41 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Balance Board Aztron Dusk
AZTRON Balance Board Aztron Dusk

400,00 zł 490,00 zł - 90,00 zł

Najniższa cena 490,00 zł

Balance Board Aztron Dawn
AZTRON Balance Board Aztron Dawn

365,00 zł 430,00 zł - 65,00 zł

Najniższa cena 430,00 zł

 

Deska do balansowania i wałek - czym jest trickboard?

Trickboard to stworzona przez profesjonalnych sportowców deska do treningu motorycznego. Sprzedawana jest w zestawie ze specjalnym wałkiem, na którym ćwiczy się koordynację ruchową poprzez balansowanie. Komplet ten zapewnia wysokiej jakości trening z zakresu czucia głębokiego propriocepcji. Jest fantastycznym narzędziem do poprawiania koordynacji motorycznej ćwiczącego. Jest także narzędziem do świetnego sposobu spędzania czasu wolnego w domu. Czym jest więc trickboard? W kilku słowach jest to fajny przyrząd do ćwiczenia rozwoju zdolności motorycznych, pozwalający na skuteczny trening czucia głębokiego, połączony ze świetną zabawą i zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Chcesz zwiększyć stabilność mięśni? Potrenować siłę? Udoskonalić postawę i czucie własnego ciała? Wykonywanie ćwiczeń na trickboardzie spełni wszystkie wymienione wymagania.

Trickboard classic, SUP, skim, surf, wave, snow, wake - kiedy przydają się ćwiczenia utrzymywania równowagi?

Uwielbiasz pływanie na SUPie, wave'ie, wake'u lub surfingu? A może jazdę na snowboardzie? Lubisz czuć poślizg na desce typy skimboard? Jeśli na poprzednie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to w przerwie pomiędzy tymi aktywnościami spokojnie możesz zacząć wykorzystywać trickboard. Trickboardy to sprzęt odpowiedni do dodatkowego trenowania balansu w domu. Stanowi doskonałe uzupełnienie treningu wspomnianych dyscyplin sportowych. Do tego posiada hamulce i jest bardzo bezpieczny, ponieważ trenujesz go w domu, na dywanie i przeznaczonej do tego macie. Wałek jest gumopochodny i jes stabilny na śliskich nawierzchniach co daje kontrolę większą niż jazda w terenie. Jeśli spędzasz sporo czasu w domu, nie musisz się nudzić. Wystarczy, że wskoczysz na trickboard i zaczniesz trenowanie nowych trików na swojej desce.

Zestawy trickboard - idealny pomysl na prezent. Sprawdź zestawy dostępne w sklepie Decathlon

Poszukujesz ciekawego prezentu wysokiej klasy dla osoby, która kocha jazdę na desce? Mamy dla Ciebie produkt idealny! Trickboard w zestawie z wałkiem i matą. Posiadamy szeroki wybór wspomnianych desek do trenowania balansu i usprawniania działania wielu partii mięśniowych. Wszystkie produkty zamówić możesz na naszej stronie internetowej lub w aplikacji Decathlon. Znajdziesz tam między innymi: oryginalny trickboard (deska i wałek), który posiada niemiecki atest bezpieczeństwa tuv, modele rocker, pro oraz wersje dziecięce (junior). Ten przyrząd do ćwiczeń i treningu to nowatorskie narzędzie, które stanowi bezpieczny rodzaj rozrywki. Jeśli więc szukasz pomysłu na podarunek dla osoby, która kocha sport i fitness i szuka możliwości ciekawego trenowania w domu to oryginalny wałek i deska gwarantujące bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń jest strzałem w dziesiątkę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z trickboardem, skontaktuj się z naszym konsultantem!

Zapraszamy do przeglądania asortymentu naszego sklepu. Sprawdź także ofertę deskorolek i waveboardów, a dokonując zakupu sprzętu nie zapomnij o zakupie kasku i ochraniaczy, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo w trakcie uprawiania sportu!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę