Waveboardy

4 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
2 KOŁA DO WAVEBOARDU 76 mm 88a czarne
Najniższa cena
OXELO 2 KOŁA DO WAVEBOARDU 76 mm 88a czarne

39,99 zł 20 zł/pce

(5)
U Ciebie za 2 dni
Waveboard Oxelo WB 120
Najlepiej oceniany
OXELO Waveboard Oxelo WB 120

149,99 zł

(20)
U Ciebie za 2 dni
Waveboard Oxelo board
OXELO Waveboard Oxelo board

249,99 zł

(25)
U Ciebie za 2 dni
 

Deskorolka waveboard - jak wygląda i do czego służy? Czym różni się jazda na waveboardzie od pozostałych typów deskorolek.

Waveboard to deska, która od niedawna podbija serca skaterów. Co to jest waveboarding? Jak wygląda? Dlaczego nazywa się go street surfingiem? Waveboard to rodzaj deskorolki, która jak posiada dwa kółka obracające się o 360 stopni i elastyczny deck. Dzięki temu rozwiązaniu, bardziej niż jazdę na deskorolce, przypomina surfowanie po falach. Stąd też nazwa tego sprzętu. Wave z języka angielskiego oznacza bowiem właśnie falę. Jeździ się na niej bokiem, przechylając ciało do przodu i do tyłu. Podownie jak w przypadku trickboardu, ten rodzaj desek uczy doskonale utrzymywania równowagi. Balansując wprawiamy waveboard w ruch i ćwiczymy mięśnie. Ten nowy rodzaj sportu to świetne połączenie surfingu z jazdą po ulicy. Stanowi wspaniałą alternatywę zarówno dla ślizgania się po falach jak i dla jeżdżenia na snowboardzie. Jeśli więc należyszsz do osób, które uwielbiają snowboarding lub surfing, to waveboarding sprawdzi się u Ciebie w stu procentach!

Jazda na waveboardzie - najważniejsze ogłoszenia dla każdego, czyli dlaczego warto spróbować przygody z tym sportem.

Patrząc na ulice miast, jazda na waveboard to domena dzieci i młodzieży. Ogólnie rzecz biorąc, jeżdżenie na każdego typu deskorolce największą popularnością cieszy się właśnie wśród osób młodych. Dlaczego? Być może dlatego, że ucząc się tego sportu, w różnych wariantach deskowych, ryzykujemy częstymi upadkami. Są to dyscypliny dość kontuzjogenne. Młodzież i dzieci nie przejmują się nimi aż tak jak dorośli. A może dlatego, że deskorolka i dedykowane jej akcesoria wizerunkowo kierowane są do osób małoletnich. Wizerunek skate'a z plecakiem na plecach, w specyficznej stylizacji, nie budzi chęci skorzystania z deski w nikim poza młodzieżą. To ogromny błąd. Waveboarding i skateboarding to fantastyczny sposób na spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Ten sport sprawia, że czujesz wiatr we włosach i zupełny luz. Jeśli do tego lubisz jeżdżenie na snowboardzie, to lepszej alternatywy raczej nie wymyślisz. Waveboard dostarcza podobnych doznać co snowboard, ale nie musisz czekać na zimę, aby z niego korzystać. Możesz jeździć cały rok, bo streetsurfing to dyscyplina niewymagająca odpowiednich warunków meteorologicznych. Brzmi kusząco? Wystarczy wejść na deskę i spróbować, aby przekonać się o tym, jak łatwa jest nauka waveboard i jak jest przyjemna.

Deck i kółka - najlepszy pomysł na prezent, również dla siebie. Zobacz ofertę desek waveboard sklepie Decathlon.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór deskorolek waveboard. Posiadamy modele najwyższej jakości, dziecięce i dla dorosłych oraz zapas kółek na wymianę. Kółka do deski waveboard wykonane są w stu procentach z poliuretanu, czyli kauczuku syntetycznego. Są stosunkowo twarde i bardzo wytrzymałe, fantastycznie amortyzują też wstrząsy i nierówności. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w streetsurfingu, odpowiedni sprzęt zamówisz na Decathlon.pl. Bez względu na to czy szukasz czegoś bardziej kobiecego czy bardziej męskiego, znajdziesz to u nas.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę