Koszulki fitness

267 ofert

Dostawa do Paczkomatu

Zamów do 15:00, aby odebrać następnego dnia

Koszulka fitness damska Domyos krótki rękaw
Koniec serii
DOMYOS Koszulka fitness damska Domyos krótki rękaw

39,99 zł 59,99 zł - 20 zł

U Ciebie za 2 dni
Koszulka z krótkim rękawem męska Nyamba Gym & Pilates regular
Koniec serii
Koszulka fitness damska Domyos krótki rękaw
Nowość
Koszulka z krótkim rękawem damska Nyamba Gym & Pilates 520 loose
Koniec serii
DOMYOS Koszulka z krótkim rękawem damska Nyamba Gym & Pilates 520 loose

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
Koszulka z krótkim rękawem męska Nyamba Gym & Pilates regular
Koniec serii
Koszulka z krótkim rękawem damska Nyamba Gym & Pilates 520 loose
Koniec serii
DOMYOS Koszulka z krótkim rękawem damska Nyamba Gym & Pilates 520 loose

29,99 zł 39,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Szukasz koszulki na siłownię?

Strój sportowy składa się z wielu elementów. Jednym z nich zawsze jest koszulka dobrze dopasowana do uprawianego sportu, ale też specyfiki dyscypliny. Jeżeli trenujesz na siłowni lub regularnie uczestniczysz w zajęciach fitness, potrzebujesz koszulki fitness, w której będziesz mógł swobodnie wykonywać wszystkie ćwiczenia i czuć się komfortowo przez cały trening. Koszulki na siłownię nie mogą ograniczać Twoich ruchów, powinny być wsparciem dla Twojego ciała. Nie chcesz chyba zniechęcić się do aktywności fizycznej, prawda?

Jakiej koszulki na siłownię potrzebujesz?

Trenując regularnie, warto mieć co najmniej dwie koszulki na siłownię. Należy je systematycznie zmieniać, by zagwarantować sobie komfort i świeżość. Najlepszym wyborem są modele wykonane z elastycznych materiałów, o właściwościach oddychających, które skutecznie odprowadzają wilgoć. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się poliamid, poliester i elastan. Często również łączy się te materiały, aby osiągnąć dobry stopień elastyczności i oddychalności. Poliamid i poliester są odpowiedzialne za odprowadzanie potu i zapewniają skuteczną izolację termiczną. Elastan jest materiałem nadającym odzieży elastyczność, co sprawia, że koszulka fitness dobrze dopasowuje się do ciała.

Idealna koszulka na siłownię… A może ideałów jest wiele?

Komfort i wygoda noszenia koszulki na siłownię zależą nie tylko od materiału, z jakiego została ona wykonana, lecz także od jej fasonu. Koszulka na siłownię nie może ograniczać Twoich ruchów, ale jednocześnie nie może wywoływać u Ciebie skrępowania, więc nie powinna być za luźna. W ostatnich miesiącach szczególnie modne były koszulki na siłownię oversize. U mężczyzn sprawdzają się one równie dobrze, jak te o klasycznym kroju. Kobiety też noszą je z dużym entuzjazmem, zakładając pod nie modny biustonosz treningowy.
Mały wysiłek fizyczny – wybierz koszulki na siłownię oversize z topem.
Średni wysiłek fizyczny – wybierz dopasowaną koszulkę z krótkim rękawem.
Duży wysiłek fizyczny – wybierz dopasowaną koszulkę na ramiączkach.

Koszulki do ćwiczeń dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, pilates i gimnastyka to jedne z częściej wybieranych zajęć grupowych, szczególnie przez panie. Podczas nich wzmacniane jest całe ciało, uwaga koncentruje się na jego stabilizacji i rozciąganiu. To oznacza, że przez cały czas ich trwania musisz czuć się dobrze w tym, co masz na sobie. W naszym sklepie znajdziesz koszulki do ćwiczeń, które możesz wykorzystać zarówno na zajęciach ogólnorozwojowych, jak i z gimnastyki czy pilatesu. Przygotowaliśmy propozycje dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ponieważ coraz częściej również ci najmłodsi z dużym zaangażowaniem uczestniczą we wszelkiego rodzaju zajęciach sportowych.

Koszulki do ćwiczeń uniwersalne

Najlepszym wyborem na co dzień będą koszulki do ćwiczeń z krótkim rękawem. Wykonane zostały z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału o właściwościach oddychających, bardzo dobrze odprowadzającego wilgoć. Są lekkie, elastyczne, świetnie sprawdzają się przy niezbyt intensywnych aktywnościach, bardzo dobrze dopasowują się do sylwetki, a także wykazują odpornością na ciągłe rozciąganie. Alternatywą dla nich są koszulki do ćwiczeń na ramiączkach. To propozycja świetnie sprawdzająca się szczególnie w ciepłe dni.

A kiedy długi rękaw?

Sklep Decathlon jest przygotowany na wszystko! Krótki rękaw nie zawsze jest najlepszym wyborem w przypadku gimnastyki czy ćwiczeń rozwojowych, dlatego proponujemy Ci również koszulki do ćwiczeń z długim rękawem. Lubisz ćwiczyć na świeżym powietrzu – w parku lub ogrodzie? Wygodniej Ci w koszulkach z długim rękawem? Wybierz jedną z naszych propozycji, wśród których dostępne są koszulki do ćwiczeń wykonane z połączenia bawełny i elastyny, doskonale przylegające do ciała i podążające za Twoimi ruchami w trakcie ćwiczeń, a także koszulki o nieco luźniejszym kroju.

Dla kobiet, mężczyzn, dziewczynek i chłopców! Ćwiczcie razem, dbając o swoje zdrowie, samopoczucie i formę! Decathlon ubiera całe rodziny.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę