Odżywki na masę

(42)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Mass Up białko z linii Red Line 2000g
FITMAX Mass Active - 2000g - Chocolate
Gainer Kreatyna Tauryna Mass Up Activlab
BLADE 100%Whey Mass 1500g Wanilia
Gainer Kreatyna Tauryna Mass Up Activlab
 

Odżywki na masę – czy są skuteczne?

Budowanie masy mięśniowej wymaga oczywiście sporego wysiłku oraz uzbrojenia się w cierpliwość. Chociaż wzmocnienie mięśni i ich rozrost będziemy w stanie zauważyć już po kilku miesiącach, to jednak mogą minąć lata, zanim faktycznie osiągniemy rezultat, na którym najbardziej nam zależy. W rozbudowie muskulatury pomocna może się okazać odżywka na masę, która bywa też określana mianem gainera. To nic innego, jak suplement diety, który pozwala na zmaksymalizowanie efektów przy zachowaniu dobrego zdrowia.

Najlepsze odżywki na masę

Czy gainer rzeczywiście przynosi określoną skuteczność? Jak najbardziej. Odżywki na masę dla szczupłych i nie tylko mogą się okazać niezwykle przydatne. Przykładowo, jak wiadomo, budowa masy mięśniowej wymaga regularnych ćwiczeń oraz zbilansowanej diety. W chwilach, kiedy nie będziemy mieli czasu ani możliwości na przygotowanie sobie standardowego posiłku, odżywka na masę z powodzeniem może go zastąpić – tak samo dostarczy do organizmu białka oraz węglowodany, które są tutaj absolutnie niezbędne.

Buduj masę!

W Decathlonie zadbaliśmy o to, żeby w naszej ofercie nie zabrakło wysokiej jakości suplementów diety oraz odżywek, które są w pełni bezpiecznymi wspomagaczami podczas realizowania planu treningowego. Dzięki nim dostarczysz ciału koniecznych składników odżywczych, by rzeczywiście cieszyć się coraz większymi i silniejszymi mięśniami. Suplementy będą wspaniałym uzupełnieniem zrównoważonej diety i regularnych ćwiczeń. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z zaufanych i sprawdzonych źródeł.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę