Trampoliny

(104)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Trampolina fitness z uchwytem NS-102
Najlepiej oceniany
 

Trampoliny – dawka pozytywnej energii

Zdecydowanie nie brakuje osób, którym aktywność fizyczna kojarzy się przede wszystkim z wysiłkiem, potem i bólem mięśni. Tymczasem istnieje wiele sposobów na to, by pozostać aktywnym i jednocześnie czerpać prawdziwą frajdę. Dlatego też w sklepie internetowym Decathlon znalazł się różnorodny sprzęt fitness, w tym trampoliny ogrodowe, za sprawą których możesz spędzać czas na świeżym powietrzu. Trampolina do ogrodu to znakomity sposób na zadbanie o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną, a jednocześnie możesz się wówczas świetnie bawić w towarzystwie znajomych czy członków rodziny. Zobacz trampoliny dostępne w naszej ofercie i wybierz tą, która najbardziej spełnia Twoje potrzeby. Zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znalazł się sprzęt w pełni bezpieczny – dlatego też nie zabrakło trampolin ogrodowych dla dzieci. Będzie to świetne rozwiązanie, jeżeli Twoja pociecha ma dużo energii i za mało ruchu, żeby ją rozładować. Skakanie na trampolinie będzie dla niej doskonałą rozrywką, do której może też zaprosić koleżanki i kolegów z klasy.

Trampolina – fitness i zabawa w jednym

Popularność trampolin ogrodowych nie jest przypadkowe. Są one dobrym sposobem na spalenie dużej liczby kalorii w stosunkowo krótkim czasie. Już w godzinę możesz pozbyć się nawet 1000 kalorii, co oczywiście zależy od intensywności treningu. Przyrząd ten świetnie sprawdzi się podczas rozgrzewki oraz treningu cardio. Ale to nie wszystko! Skoki usprawniają krążenie, wspierają pracę układu sercowo-naczyniowego i dotleniają cały organizm. Twój metabolizm skutecznie przyśpiesza, z organizmu uwalniają się toksyny, a dodatkowo szybko poprawia się proces trawienia. Trampoliny angażują wszystkie partie mięśni, co sprawia, że każdy skok to wzmocnienie dla całego ciała. Ważne jest, aby przez cały czas utrzymywać napięte mięśnie brzucha – jest to niezbędne do prawidłowego skakania, a dodatkowo skutkuje płaskim i umięśnionym brzuchem. Na pewno dostrzeżesz poprawę swojej koordynacji ruchowej i większą gibkość. Poprawi się też Twoje samopoczucie i łatwiej będzie Ci radzić sobie ze stresem. By trening był miarodajny i przyjemny, postaw na wysokiej jakości trampoliny ogrodowe z siatką lub bez.

Jumping fitness a bezpieczeństwo

Wybór trampoliny może sprawić pewne trudności, biorąc pod uwagę szeroki wybór. Popularne są chociażby trampoliny z siatką, które sprawdzają się zarówno w fitnessie, jak i w czasie aktywności typowo rozrywkowych. To, o czym należy bezwzględnie pamiętać, to bezpieczeństwo podczas zabawy i treningu. Zarówno trampolina dla dzieci, jak i trampolina fitness powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zagwarantują ochronę przed uszkodzeniem, a tym samym przed kontuzjami i urazami. Dodatkowym udogodnieniem mogą być chociażby trampoliny z drabinkami, dzięki którym wchodzenie i schodzenie jest o wiele łatwiejsze, nawet gdy ze sprzętu korzystają najmłodsi. Siatka zabezpieczająca także odgrywa tutaj istotną rolę. Wybierając sprzęt dla siebie, uwzględnij też uwarunkowanie terenu i dostępną powierzchnię. W razie potrzeby możesz również zwrócić się o pomoc do pracownika sklepu Decathlon, który doradzi w trakcie zakupu. Wszystko po to, by korzystanie z nowego nabytku było dla Ciebie w pełni komfortowe.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę