Trampoliny

6 ofert
Decathlon Rent

Wniesienie i montaż

SPRAWDŹ OFERTĘ
 

Pokrowiec ochronny - podstawowe akcesorium do trampoliny

Trampolina ogrodowa to fantastyczny sprzęt, który zapewnia super zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Z tego powodu, w wielu przydomowych ogródkach widuje się różnego rodzaju trampoliny zewnętrzne o różnych kształtach i rozmiarach. Jeżeli i Ty jesteś posiadaczem/posiadaczką tego sprzętu, rozważ zakup pokrowca na trampolinę. Akcesorium to zapobiega niszczeniu i brudzeniu się jej w porze jesiennej i zimowej. Osłony na trampolinę używać można oczywiście przez cały rok. Wykonana jest ona bowiem z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który zabezpiecza trampolinę przed deszczem, spadającymi liśćmi i gałęziami a także przed śniegiem i kurzem. Pokrowca osłony na trampolinę ogrodową nie można jednak pozostawiać na powierzchni do skakania podczas, gdy znajdują się na niej użytkownicy. Zakłada się je w celu zabezpieczenia jej przed niepogodą oraz przed wodą. Warto więc zastosować to akcesorium po zakończeniu sezonu letniego, aby zapobiec czyszczeniu batutu przed rozpoczęciem następnego sezonu.

Oferta osłon - sprawdź pokrowce na trampolinę w sklepie internetowym Decathlon.pl 

W sklepie internetowym Decathlon znaleźć można wybór osłon na trampolinę o różnych kształtach, wymiarach i promieniach. Posiadamy między innymi wysokiej jakości plandeki okrągłe o średnicy 488 cm, prostokątne płachty ochronne o wymiarach około 3,06 m na 4,385 m i ośmiokątne pokrycia o całkowitej średnicy 3,31 m. Wszystkie nasze produkty cechują się korzystną ceną. Oferujemy płachty renomowanych producentów. W naszym asortymencie znajdują się więc produkty marek takich jak między innymi Domyos, Hop-Sport czy Ultrasport. Stale poszerzamy ofertę o nowe pozycje, jeśli więc szukasz konkretnego pokrowca a nie znalazłeś/znalazłaś go w naszej witrynie zakupowej, warto zaglądać do nas częściej. Być może pojawi się on w najbliższym czasie. Można także skontaktować się z nami w celu zwrócenia uwagi na braki w naszym asortymencie.

Potrzebujesz pomocy? Szukasz produktu o konkretnej specyfikacji? Skontaktuj się z nami!

Decathlon to nie tylko gwarancja wysokiej jakości produktów, ale także obsługi na najwyższym poziomie. Jeżeli potrzebujesz informacji na temat naszego asortymentu, skontaktuj się z naszym personelem. Chętnie odpowiemy na wszystkie trapiące Cię pytania. Z przyjemnością przybliżymy wszystkim Klientom i Klientkom kwestie dotyczące darmowej dostawy, procesu składania zamówienia oraz oczywiście wszelkich szczegółów, które dotyczą oferowanych przez nas produktów. Jeżeli więc planujesz wyposażyć swoją trampolinę np. w odpowiedni pokrowiec lub system ochronny, a nie możesz zdecydować się na konkretny model, prosimy o kontakt. Możesz zrobić to poprzez wysłanie wiadomości e-mail, wykonanie telefonu do specjalisty Decathlon bądź skontaktowanie się z nim poprzez czat.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę