Trampoliny ogrodowe

56 ofert
media description
Wniesienie i montaż
Trampolina ogrodowa pumpkin 12ft (366cm) z siatką wewnętrzną
HOP-SPORT Trampolina ogrodowa pumpkin 12ft (366cm) z siatką wewnętrzną

1169,00 zł 1732,00 zł - 563,00 zł

Najniższa cena 1732,00 zł

Trampolina ogrodowa Spokey JUMPER II
SPOKEY Trampolina ogrodowa Spokey JUMPER II

659,99 zł 699,99 zł - 40,00 zł

Najniższa cena 699,99 zł

Trampolina ogrodowa Spokey Jumper
SPOKEY Trampolina ogrodowa Spokey Jumper

579,99 zł 619,99 zł - 40,00 zł

Najniższa cena 619,99 zł

 

Trampoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych

Aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie dla stanu naszego zdrowia. Dzięki niej możemy poprawić naszą koordynację ruchową, kondycję oraz wydolność najważniejszych narządów. Wielu osobom jednak uprawianie sportu kojarzy się głównie ze zmęczeniem i zakwasami, tymczasem warto pamiętać, że możemy to przekuć w zajęcie sprawiające nam wiele radości i satysfakcji. Doskonałym sposobem na zwiększenie codziennego ruchu jest zakup trampoliny fitness, która wypełni miejsce w ogrodzenie i tym samym stanie się prawdziwym centrum rozrywki dla całej rodziny. Sprzęt fitness to nie tylko hantle, maty czy bieżnie – trampolina do ogrodu również świetnie się sprawdzi. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli Ci czerpać maksymalną przyjemność z aktywności fizycznej. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby asortyment był różnorodny, a każdy z produkt wyróżniał się nie tylko estetyką wykonania, ale przede wszystkim bezpieczeństwem wszystkich uczestników, którzy chcą wypróbować zalety skoków na trampolinie.

Trampolina w ogrodzie - z siatką czy bez?

Łatwo zauważyć, że trampoliny ogrodowe można podzielić przede wszystkim na dwa rodzaje: takie, które posiadają siatkę zabezpieczającą oraz modele pozbawione tego elementu. Który z nich jest lepszy? Wiele zależy od indywidualnych potrzeb i wymogów. Obecność siatki sprawdzi się w przypadku trampolin bardzo dużych, przeznaczonych na co najmniej kilku uczestników zabawy. To także wręcz obowiązkowe rozwiązanie w przypadku dzieci, tak by zapewnić im bezwzględne bezpieczeństwo. Siatka może się natomiast okazać zbędna w przypadku trampolin mini. Jeśli jesteś też bardziej doświadczony w skokach na trampolinie i wiesz już, jak się poruszać, model bez siatki również ma zdać egzamin. W sklepie internetowym Decathlon nie brakuje trampolin z siatką zewnętrzną i innych wariantów. W razie pytań związanych z rozmiarem czy poszczególnymi parametrami sprzętu, zawsze możesz zwrócić się do nas – z chęcią pomożemy w trakcie zakupu. Ofertę dopasowujemy właśnie do oczekiwań naszych klientów, tak by w asortymencie nie zabrakło tego, czego najbardziej potrzebują.

Trampolina do ogrodu – plac zabaw i fitness w jednym

Jeśli chcesz zażywać ruchu na świeżym powietrzu, ale niekoniecznie przepadasz za bieganiem czy graniem w gry zespołowe, możesz sprawdzić możliwości wybranej trampoliny. Skacząc na trampolinie angażujesz wiele różnych partii mięśni, co pozwala zarówno na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów, jak i poprawienie kondycji. Jumping fitness będzie zatem świetnym sposobem na zadbanie o swoją sylwetkę oraz stan zdrowia, a dodatkowo rozładowanie stresu wynikającego z obowiązków domowych i zawodowych. Nie zapominajmy jednocześnie o kwestii rozrywkowej, jako że trampoliny przeznaczone do ćwiczeń to nie wszystko. To także jedna z form spędzania wolnego czasu w otoczeniu rodziny i znajomych. Możesz zaangażować do zabawy dziecko lub sprawić, że trampolina ogrodowa z siatką będzie jedną z głównych atrakcji w trakcie jego przyjęcia urodzinowego. Jak widać, trampolina niesie za sobą same korzyści. Sprawdź zatem, ile może Ci sprawić radości! Zajrzyj do oferty naszego sklepu, by znaleźć model idealnie dopasowany do potrzeb.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę