Skarpety do gimnastyki

16 ofert

Dostawa do Paczkomatu

Zamów do 15:00, aby odebrać następnego dnia

Skarpetki dziecięce Domyos 5 par
DOMYOS Skarpetki dziecięce Domyos 5 par

34,99 zł 7 zł/pce

U Ciebie za 2 dni
Skarpetki dziecięce Domyos niskie 5 par
Ostatnie sztuki
DOMYOS Skarpetki dziecięce Domyos niskie 5 par

14,99 zł 19,99 zł - 5 zł 3 zł/pce

(1)
U Ciebie za 2 dni
Skarpetki dziecięce Domyos 600 antypoślizgowe
Skarpetki do gimnastyki sportowej męskie Domyos
Ostatnie sztuki
DOMYOS Skarpetki do gimnastyki sportowej męskie Domyos

14,99 zł 29,99 zł - 15 zł 7,50 zł/pce

U Ciebie za 2 dni
Skarpety dla dzieci niskie x2 Domyos 100
Ostatnie sztuki
DOMYOS Skarpety dla dzieci niskie x2 Domyos 100

9,99 zł 14,99 zł - 5 zł 5 zł/pce

(2)
Sprawdź dostępność w sklepie
Skarpety dla dzieci x2 Domyos 100 MID
Ostatnie sztuki
DOMYOS Skarpety dla dzieci x2 Domyos 100 MID

9,99 zł 14,99 zł - 5 zł 5 zł/pce

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Dlaczego warto posiadać skarpety do gimnastyki?

Skarpety do gimnastyki to jedna z tych części garderoby, o której mało kto myśli. Wiele osób sądzi że zwyczajne skarpety jak najbardziej sprawdzą się podczas wykonywania różnorodnych ćwiczeń fizycznych. Prawda jest jednak taka, że specjalne skarpetki antypoślizgowe dla dzieci są znacznie bardziej bezpieczne od skarpet, które noszone są na co dzień choćby w domu. Takie skarpetki dziecięce są antypoślizgowe po to, aby dziecko nie przewróciło się podczas intensywnych ćwiczeń na wf-ie lub podczas innych zajęć sportowych. Warto zatem zaopatrzyć się w tego rodzaju skarpety do gimnastyki, ponieważ mogą one naprawdę się przydać i ułatwić dziecku wykonywanie ćwiczeń. W jaki jednak sposób znaleźć odpowiednie skarpetki, które będą służyły dziecku przez dłuższy czas?

Czym są skarpety do gimnastyki i jakie efekty dają?

Każda osoba, która na wf-ie uprawia sporty wytrzymałościowe czy siłowe powinna posiadać w swojej garderobie odpowiednie skarpety z antypoślizgiem dla dzieci. Przede wszystkim tego rodzaju skarpetki są wykonywane z lepszych materiałów, dzięki czemu nie powodują tego, że stopy nadmiernie się pocą. Oczywiście to nie wszystko, warto również wspomnieć o tym, że tego rodzaju skarpety autentycznie zapewniają dziecku komfort termiczny niezależnie od tego w jakich warunkach wykonuje ono ćwiczenia. Oprócz tego takie skarpetki doskonale chronią stopy od bolesnych obtarć czy też od powstawania pęcherzy. Dodatkowo, chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że tego rodzaju skarpety poprawiają stabilność oraz amortyzują wstrząsy w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki nim dziecko może nawet uniknąć problematycznych kontuzji, które często zdarzają się na wf-ie.

Jakie powinny być dobre skarpety do gimnastyki?

Jakie powinny być skarpety z abs dla dzieci? Wiele osób się nad tym zastanawia. Przede wszystkim tego rodzaju części garderoby powinny być dobrej jakości, dzięki czemu będą wytrzymałe i dłużej będzie można z nich korzystać. Dodatkowo dobra jakość sprawi, że będzie można takie skarpetki bezpiecznie nosić nie obawiając się przy tym żadnych otarć, czy innych nieprzyjemności. Oprócz tego, oczywiście skarpety powinny być dla dziecka wygodne - nie powinny zsuwać się ze stopy nawet podczas bardzo intensywnych ćwiczeń, ani też nie powinny uwierać dziecka w stopę. Oczywiście wygląd skarpet również jest istotny - dziecko chętniej będzie wybierało skarpety, jeżeli te będą mu się podobały. Na szczęście w asortymencie sklepu Decathlon można znaleźć solidne skarpety antypoślizgowe firmy Domyos, wśród których każdy wybierze coś dla siebie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę