Spodenki do gimnastyki

(6)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Spodenki do gimnastyki sportowej damskie Domyos
Koniec serii
DOMYOS Spodenki do gimnastyki sportowej damskie Domyos

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
Spodenki do gimnastyki sportowej dla dzieci Domyos
Koniec serii
DOMYOS Spodenki do gimnastyki sportowej dla dzieci Domyos

29,99 zł 49,99 zł - 20 zł

U Ciebie za 2 dni
Legginsy do gimnastyki damskie Domyos 580 krótkie
Nowość
Spodenki do gimnastyki sportowej męskie Domyos 500
Koniec serii
DOMYOS Spodenki do gimnastyki sportowej męskie Domyos 500

24,99 zł 44,99 zł - 20 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Spodenki dziecięce Domyos 580
Koniec serii
DOMYOS Spodenki dziecięce Domyos 580

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Spodenki na wf dla komfortu ćwiczeń

Ćwicząc na wf-ie wiele dzieci daje z siebie wszystko, chcąc udowodnić sobie i innym, że potrafią dobrze grać w piłkę nożną, są niepokonanymi sprinterami czy też mają niezwykle elastyczne i rozciągnięte ciało. Aby mogły one całkowicie wykorzystać swój potencjał, powinny mieć odpowiedni strój, pozwalający im na pełną swobodę ruchów. Spodenki na wf stanowią wraz z koszulką nieodzowny zestaw ucznia na zajęcia sportowe. Najczęściej są to krótkie szorty, sięgające do uda lub kolan w zależności od preferencji dziecka. Dobrze sprawdzają się też szorty na wf wykonane z oddychającego materiału, które coraz częściej zastępują noszone przez długie lata spodenki bawełniane.

Spodenki na wf dla chłopca

Chłopcy zwracają uwagę przede wszystkim na wygodę. Kiedy grają w piłkę czy też biegają, nie chcą, aby cokolwiek przeszkodziło im w trafieniu do bramki czy byciu pierwszym na mecie. Spodenki na wf dla chłopca mają luźny krój, w pasie bardzo często znajduje się ściągacz umożliwiający dobre dopasowanie. Mogą posiadać też praktyczne kieszenie. Na zajęciach z gimnastyki wciąż jednak dominują bawełniane szorty na wf, podczas gdy na boisku czy bieżni lepiej sprawdzają się spodenki z materiału syntetycznego o doskonałych właściwościach odprowadzania wilgoci na zewnątrz.

Spodenki na wf dla dziewczynki

W przeciwieństwie do chłopców, dziewczynki w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd, kolor i wzór spodenek. To one decydują o ich wyborze. To dlatego dziewczęce spodenki na wf są bardziej kolorowe i dostępne w bogatej palecie wzorów. Są nieco krótsze niż chłopięce, również mają ściągacz w pasie. Krój jest luźny, ale dopasowany. Ciekawym rozwiązaniem są szorty na wf z elastycznymi podspodenkami. Do gimnastyki polecamy szczególnie krótkie i rozciągliwe, dobrze dopasowane spodenki. Stwórz sportowy zestaw dla swojego dziecka. W sklepie Decathlon znajdziesz spodenki na wf, oraz koszulki i buty. Rozpocznijcie ten rok szkolny perfekcyjnie przygotowani.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę