Topy do gimnastyki

11 ofert

Dostawa do Paczkomatu

Zamów do 15:00, aby odebrać następnego dnia

Stanik sportowy dla dzieci Domyos S500
Ostatnie sztuki
DOMYOS Stanik sportowy dla dzieci Domyos S500

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

(16)
U Ciebie za 2 dni
Stanik do gimnastyki sportowej Domyos 500
Stanik sportowy dla dzieci Domyos
Ostatnie sztuki
DOMYOS Stanik sportowy dla dzieci Domyos

24,99 zł 29,99 zł - 5 zł

U Ciebie za 2 dni
Stanik sportowy dziecięcy Puma
Ostatnie sztuki
PUMA Stanik sportowy dziecięcy Puma

89,99 zł 119,99 zł - 30 zł

U Ciebie za 2 dni
Stanik do gimnastyki dla dzieci Domyos 580
Stanik do gimnastyki
Ostatnie sztuki
ADIDAS Stanik do gimnastyki

59,99 zł 79,99 zł - 20 zł

U Ciebie za 2 dni
Top do gimnastyki sportowej damski Domyos 500
Ostatnie sztuki
DOMYOS Top do gimnastyki sportowej damski Domyos 500

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
Stanik do gimnastyki
ADIDAS Stanik do gimnastyki

84,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Stanik sportowy dziecięcy Puma
Ostatnie sztuki
PUMA Stanik sportowy dziecięcy Puma

89,99 zł 119,99 zł - 30 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Jakie topy do gimnastyki wybrać?

Wiele osób zastanawia się, jaki top do gimnastyki będzie najbardziej odpowiedni dla dziecka chodzącego na wf? Jest to podstawowa część garderoby, w którą powinien być zaopatrzony każdy uczeń niezależnie od tego, ile ma lat i w której jest klasie. Każde dziecko powinno mieć albo top albo luźną koszulkę, w której można ćwiczyć. Ważne jest jednak to, aby top na wf był odpowiedni, aby dziecko które w nim ćwiczy czuło się komfortowo. Jak zatem wybrać odpowiednie ubrania na wf, aby można było w nich wygodnie ćwiczyć? Na co zwrócić uwagę przy wyborze topów do gimnastyki? Jakie topy można znaleźć w naszym asortymencie? Jakie marki można znaleźć w ofercie sklepu Decathlon? I czy warto w nie inwestować?

Ubrania na siłownię i wf - jakie powinny być?

Najpierw warto uświadomić sobie, jakie powinny być ubrania na siłownię czy na WF. Oczywiście, jak najbardziej tego rodzaju ubrania powinny być przede wszystkim bardzo wygodne, dzięki czemu osoba, która będzie w nich ćwiczyła nie będzie miała skrępowanych ruchów. Jednak to nie wszystko, ubranie które ma zostać użyte w trakcie ćwiczeń, szczególnie tych intensywnych, powinno także nie doprowadzać do zbytniego przepocanie się. Oczywiście w trakcie ćwiczeń każdy się poci, jednakże ubranie nie powinno wzmagać tego procesu. Czy jest coś jeszcze o czym należy pamiętać wybierając ubranie na siłownię i WF? Warto wybrać takie ubranie, które będzie miało wysoką jakość, ponieważ dzięki temu będzie ono służyło dziecko znacznie dłużej, nawet jeżeli będzie intensywnie użytkowane.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze topów do gimnastyki?

Jest wiele elementów na które warto zwrócić uwagę przy wyborze topów do gimnastyki dla dzieci. Chyba najważniejszą rzeczą jest skład. Trzeba wiedzieć, z jakich materiałów wykonane są topy do gimnastyki. Ważne jest to, aby topy dobrze wchłaniały wilgoć. Wiele proponowanych przez nas topów wykonanych jest z mieszanki poliestru, lyocellu czy elastanu. Tego rodzaju topy są bardzo wygodne, ze względu na to, że ich powierzchnia jest miękka, dzięki czemu nie podrażnia skóry dziecka. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze topów do gimnastyki? Oczywiście na ich rozmiar oraz na to czy są elastyczne. Elastyczność jest niezwykle ważną cechą, ponieważ dzięki niej top będzie pasował na dziecko przez cały rok szkolny - co jak wiadomo nie zawsze jest takie oczywiste, ponieważ dzieci szybko rosną.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę