Wózki golfowe

17 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Wózek do golfa 2-kołowy
Najlepiej oceniany
INESIS Wózek do golfa 2-kołowy

234,99 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Wózek do golfa 3-kołowy Inesis Compact
Raty 0%
Wózek do golfa elektryczny T4 Fold
Raty 0%
TROLEM Wózek do golfa elektryczny T4 Fold

3600 zł 4399 zł - 799 zł

U Ciebie za 2 dni
Wózek do golfa Rovic RV1C czarny
Raty 0%
CLICGEAR Wózek do golfa Rovic RV1C czarny

1199 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
Wózek do golfa Clickgear 4.0
CLICGEAR Wózek do golfa Clickgear 4.0

1499 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Wózki golfowe nie tylko dla profesjonalistów

Pole golfowe ma bardzo dużą powierzchnię, piłki posyłane są na dalekie odległości, a jednak po uderzeniu, trzeba dotrzeć w miejsce, w które upadła, aby kontynuować grę. Mając ze sobą zestaw kijów golfowych oznacza to konieczność długiej wędrówki z niemałym obciążeniem. Aby nie tracić energii i zapewnić sobie wygodę i komfort transportu swojego wyposażenia, zdecyduj się na wózek golfowy. Jest to pojazd przeznaczony do przewożenia sprzętu golfowego. To duże udogodnienie dla golfisty, korzystają z niego nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy.

Wózek golfowy tradycyjny

W zależności od modelu wyposażony jest w 2 lub 3 koła. Im więcej kół, tym większa stabilność oraz lepsze i łatwiejsze prowadzenie wózka przy mniejszym wysiłku. Wózki golfowe 2-kołowe są bardziej poręczne, jednak 3-kołowe wymagają od nas mniej siły przy ich prowadzeniu. Duże znaczenie ma też waga wózka, mniej kół oznacza mniejszą wagę, która może być 2 razy mniejsza niż przy 3-kołowych modelach. Wózek golfowy musi się łatwo i szybko składać, najlepiej jednym ruchem. Wysokość rączki wózka można regulować, dostosowując ją do naszego wzrostu. Niektóre modele umożliwiają zdejmowanie kółek, posiadają nożny hamulec oraz dużą ilość uchwytów na poszczególne elementy sprzętu golfowego, np. uchwyt na napój, parasol, znakowanie piłek, ołówek oraz kartę wyników. Wykonuje się je ze stali nierdzewnej, aluminium i polipropylenu.

Elektryczny wózek golfowy

Tradycyjne wózki golfowe wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak coraz częściej na polu golfowym spotkać można elektryczny wózek golfowy. Dzięki niemu zaoszczędzisz jeszcze więcej energii, którą spożytkujesz na dłuższe i mocniejsze uderzenia. Posiada regulację prędkości, a za jego pracę odpowiada akumulator litowo-polimerowy. Wysokość rączki również jest regulowana, co przekłada się na komfort jego prowadzenia. Wyposażony został w kilka praktycznych uchwytów i zdejmowane kółka.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę