Hulajnogi elektryczne

32 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Hulajnogi elektryczne – komfortowy środek transportu

Hulajnoga elektryczna to godna następczyni klasycznego wariantu, który cieszył się ogromną popularnością w latach 90. ubiegłego wieku. Dzisiaj ten środek transportu na nowo stał się modny. Warto wspomnieć o tym, że hulajnoga elektryczna Xiaomi to sposób na prawdziwą jazdę w stylu pro. Możemy przemieszczać się łatwo i szybko. Chociaż skuter posiada wygodne siodełko, to jednak w tym przypadku również nie ma mowy o dyskomforcie. Wystarczy chwycić się kierownicy, stanąć w wyprostowanej pozycji i obrać cel podróży.
Klasyczna wersja wygląda podobnie do swojego pierwowzoru, została jednak wyposażona w specjalne zasilanie z odpowiednim napędem, dzięki czemu nie trzeba ciągle odpychać się nogą od podłoża. Wystarczy wsiąść i uruchomić napęd. Teraz jedyne co musisz zrobić, to odepchnąć się i możesz przemieszczać się po mieście bez żadnego wysiłku. Zrezygnuj z szybkiej jazdy, jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie. Hulajnogi elektryczne dzięki zaawansowanemu mechanizmowi działania, a także możliwości osiągania stosunkowo dużych prędkości podbiły miejskie drogi. Świetnie sprawdzają się jako alternatywa dla samochodu. Nie zapominajmy o tym, że jazda na hulajnodze to po prostu ogromna frajda i wygoda poruszania się po mieście. Przejażdżka gwarantuje m.in. niezapomniane przeżycia. Warto skorzystać z hulajnogi, jeżeli nie chcesz stać w korkach.

Dlaczego warto jeździć hulajnogą elektryczną?

To fantastyczny sposób na spędzanie czasu wolnego z przyjaciółmi i rodziną, a także pomysł na prezent. W rankingu hulajnóg elektrycznych szczególną popularnością cieszy się wariant Frugal i Xiaomi. Jak wybrać hulajnogę dopasowaną do naszych potrzeb? Będzie to uzależnione od kilku czynników – zwróć uwagę na to, jaki posiadasz budżet, jaka jest nawierzchnia, po której konieczne będzie poruszanie oraz czy wysokiej jakości amortyzator ma dla Ciebie znaczenie. Hulajnoga to nie jest bardzo mały gadżet, dlatego upewnij się również, że masz miejsce i sposób na jej przechowywanie.
Zazwyczaj jednak są to sprzęty o kompaktowych rozmiarach a do tego lekkie, co odróżnia je np. od roweru. Można zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie, w tym do komunikacji publicznej. Hulajnogi z łatwością wnosimy po schodach, jest zdecydowanie bardziej mobilna niż inne jednoślady. Wybierając taki sprzęt, omijamy korki i oszczędzamy czas, a trasę pokonujemy przyjemnie, spędzając czas na świeżym powietrzu, co znacznie poprawia komfort jazdy.Aby skorzystać z hulajnogi nie musisz mieć żadnych uprawnień. To opcja dla każdego, niezależnie od wieku oraz formy, ponieważ jazda nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Hulajnogi elektryczne skradły serca zarówno dzieci, jak też starszych użytkowników.

Elektryczna hulajnoga dla dorosłych i dzieci – wyjątkowy design i wygoda

W naszej ofercie znajdziesz modele przystosowane do konkretnej grupy wiekowej, jej predyspozycji, wzrostu, wagi, a także przeznaczenia i sposobu korzystania z jednośladu. Przy wyborze tej odpowiedniego modelu zwróć uwagę na maksymalne obciążenie. Pojazd musi być bowiem dostosowany do Twojej wagi. W przypadku elektrycznych wariantów hulajnóg dla dorosłych dopuszczalna masa wynosi zwykle od 100 kg do 120 kg.
Niezwykle ważna jest moc silnika, to od niej zależy, jak wysokie zasięgi ma hulajnoga. Zapewne kierować się będziesz też maksymalna prędkością, jaką może osiągać. Dla standardowych modeli wynosi ona 25 km/h. Niektóre potrafią jechać z prędkością 30 km, 40 km/h, a nawet 50 km/h! By bezpiecznie jeździć na hulajnodze, niezbędny jest odpowiedni hamulec. Warto podkreślić, że sprawne hamulce pozwalają na szybką reakcję i zmniejszają ryzyko upadku.
Hulajnogi elektryczne wymagają ładowania, stąd dobrej jakości akumulator jest bardzo ważny. Określ jej przeznaczenie oraz czas, jaki będziesz jednorazowo z niej korzystać. Wybierz model o odpowiednim maksymalnym czasie pracy i czasie ładowania, dzięki czemu bez przeszkód możesz dojechać do celu. Wydajna bateria pozwala nawet na przejechanie do 60 km. By jeździć hulajnogą elektryczną nie możesz zapomnieć od odpowiednich akcesoriach, które zabezpieczą Twoje ciało przed potencjalnym urazem. Warto szukać takiego modelu, który nie będzie kosztował zbyt wiele, a sprawdzi się zarówno jako rekreacja, jak i sposób dojazdu do pracy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę