Hulajnogi wyczynowe

216 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
HULAJNOGA FREESTYLE MF ONE
OXELO HULAJNOGA FREESTYLE MF ONE

249,99 zł

(467)
U Ciebie za 2 dni
Hulajnoga wyczynowa Spokey BACKYARD EXTREME
SPOKEY Hulajnoga wyczynowa Spokey BACKYARD EXTREME

299,99 zł 445,99 zł - 146 zł

Hulajnoga wyczynowa Soke Pro
Hulajnoga wyczynowa Soke XTR
Hulajnoga wyczynowa Soke PRO
Hulajnoga wyczynowa Movino Slave
Najlepiej oceniany
Hulajnoga Stunt Silver PB

Profesjonalne hulajnogi wyczynowe

Hulajnogi freestyle to urządzenia zaprojektowane specjalnie do wyczynowej jazdy. Ich naturalnym środowiskiem jest skatepark, choć dobrze sprawdzają się także na wszelkich przeszkodach, czekających w mieście. Niestraszne są im skoki z dużych wysokości, mocne uderzenia, upadki, czy przycieranie ich elementów po krawędziach murków lub poręczy. Hulajnoga wyczynowa charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością oraz wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, takich jak stopy aluminium czy wysokogatunkowa stal. Co ważne, tego typu hulajnogi zniosą obciążenie zarówno starszych nastolatków, jak i osób dorosłych. Są zaprojektowane specjalnie pod kątem ergonomii. Kierownica oraz deck (platforma do stania) okazują się odpowiednio szerokie, więc śmiało mogą z nich korzystać osoby o większym wzroście. Mają też solidne hamulce oraz bardzo wytrzymałe twarde kółka.

W ofercie sklepu internetowego Decathlon dostępne są także hulajnogi wyczynowe dla początkujących. Modele te spełniają wymagania wytrzymałościowe, będąc praktycznie mniejszymi kopiami profesjonalnych hulajnóg dla bardziej doświadczonych użytkowników. Sprawdź modele dostępne w naszym sklepie i wybierz idealny sprzęt dla siebie!

Hulajnogi wyczynowe – cechy charakterystyczne

Choć wyglądają jak klasyczne hulajnogi, hulajnogi do trików i jazdy wyczynowej różnią się od standardowych modeli. Przede wszystkim różnią się konstrukcją i są znacznie bardziej wytrzymałe. Większości hulajnóg do wykonywania tricków nie da się złożyć. Wysokość hulajnogi wyczynowej w większości przypadków również nie jest możliwa do dostosowania do wzrostu użytkownika. Oprócz tego, hulajnogi do sztuczek zwykle ważą więcej niż standardowe modele, stąd mogą nie być odpowiednim wyborem dla małego dziecka.
Jak wybrać hulajnogę wyczynową? Przy jej zakupie warto zwracać uwagę na takie elementy jak:

 • system kompresji;
 • lekkie i mocne kołka;
 • jednoczęściowy design;
 • szeroką kierownicę;
 • mocny deck.
Dla bardziej doświadczonych użytkowników, którym nie zależy jedynie na przedostaniu się z punktu A do punktu B, istotny jest wspomniany system kompresji (HIC, ICS lub SCS). Tutaj na szczególną uwagę zasługują hulajnogi marki Movino, dostępne w ofercie naszego sklepu. Wybierając hulajnogę pamiętaj, że przy ekstremalnej jeździe jej parametry powinny być dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Jaką hulajnogę wybrać?

Movino Slave, Oxelo, Spokey a może Ethic? Jaka hulajnoga do tricków będzie odpowiednim wyborem? Każdy z nas posiada inne potrzeby, dlatego też przy zakupie tego sprzętu nie zawsze warto podążać za modą i popularnymi sprzętami, a kierować się swoim komfortem.

Aktualnie coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się hulajnogi custom. Czy to dobry wybór? Taki urządzenia lepiej sprawdzą się u bardziej doświadczonych użytkowników. Pamiętaj, że samodzielne zmontowane hulajnogi nie jest najprostszym zadaniem i wymaga od użytkownika określonej wiedzy. Stąd dla początkujących amatorów ekstremalnej jazdy lepszym wyborem będą zmontowane hulajnogi. Są to kompletne zestawy, zbudowane z elementów pochodzących od jednego producenta. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszystkie elementy jak łożysko czy kółka do siebie pasują.

Kupując hulajnogę wyczynową pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w czasie jazdy i nie zapomnij o doborze niezbędnych akcesoriów, które również oferujemy. Sprawdź także dostępne hulajnogi elektryczne.
Hulajnogi elektryczne skradły serca zarówno dzieci, jak też dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz modele przystosowane do konkretnej grupy wiekowej, jej predyspozycji, wzrostu, wagi, a także przeznaczenia i sposobu korzystania z jednośladu. Przy wyborze tej odpowiedniego modelu zwróć uwagę na maksymalne obciążenie. Pojazd musi być bowiem dostosowany do Twojej wagi. W przypadku elektrycznych hulajnóg dla dorosłych dopuszczalna masa wynosi zwykle 100 kg - 120 kg.

Niezwykle ważna jest moc silnika, to od niej zależy, jak wysokie zasięgi ma hulajnoga. Zapewne kierować się będziesz też maksymalna prędkością, jaką może osiągać. Dla standardowych modeli wynosi ona 25 km/h. Niektóre potrafią jechać z prędkością 30 km, 40 km/h, a nawet 50 km/h! By bezpiecznie jeździć na hulajnodze, niezbędny jest odpowiedni hamulec. Sprawne hamulce pozwalają na szybką reakcję i zmniejszają ryzyko upadku.

Hulajnogi elektryczne wymagają ładowania, stąd dobrej jakości akumulator jest bardzo ważny. Określ jej przeznaczenie oraz czas, jaki będziesz jednorazowo z niej korzystać. Wybierz model o odpowiednim maksymalnym czasie pracy i czasie ładowania, dzięki czemu bez przeszkód możesz dojechać do celu. Wydajna bateria pozwala nawet na przejechanie do 60 km. By jeździć hulajnogą elektryczną nie możesz zapomnieć od odpowiednich akcesoriach, które zabezpieczą Twoje ciało przed potencjalnym urazem.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę