Sprzęt do jazdy konnej

(308)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Podogonie dla kuca Schooling
Najlepiej oceniany
FOUGANZA Podogonie dla kuca Schooling

69,99 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Siodło gapa 100 dla kuca
Raty 0%
FOUGANZA Siodło gapa 100 dla kuca

399,99 zł

(6)
U Ciebie za 8 dni
Czaprak 100 dla konia i kuca
Lonża Soft
FOUGANZA Lonża Soft

39,99 zł 5 zł/m

(21)
U Ciebie za 2 dni
Strzemiona Reflex
Najlepiej oceniany
WALDHAUSEN Strzemiona Reflex

129,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Czaprak dla konia i kuca Fouganza 500 Strass
Ecodesign
Smar do skór 500 ml
Najlepiej oceniany
FOUGANZA Smar do skór 500 ml

34,99 zł 69,98 zł/l

(1)
U Ciebie za 2 dni
Puśliska Schooling skórzane
Olej do skór 250 ml
FOUGANZA Olej do skór 250 ml

29,99 zł 119,96 zł/l

U Ciebie za 2 dni
Ogłowie i wodze dla kuca Initiation 100
Najlepiej oceniany
Czaprak Sentier na wycieczki
Najlepiej oceniany
FOUGANZA Czaprak Sentier na wycieczki

149,99 zł

(4)
U Ciebie za 8 dni
Ochraniacze przednie otwarte Fouganza 500
Koniec serii
FOUGANZA Ochraniacze przednie otwarte Fouganza 500

79,99 zł 89,99 zł - 10 zł

(14)
U Ciebie za 2 dni
Puśliska Romeo
Najlepiej oceniany
FOUGANZA Puśliska Romeo

99,99 zł

(5)
U Ciebie za 2 dni
 

Jaki zestaw będzie idealny dla każdego jeźdźca?

Jeździectwo to jedna z ciekawszych aktywności, na jaką możemy się zdecydować. Wymaga od nas nie tylko poświęcenia swojego wolnego czasu na treningi, ale także na poznanie zwierzęcia, z którym będziemy pracować. Nasz sklep internetowy i stacjonarny sprawi, że znajdziesz tutaj niezbędne przedmioty, które pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę z jazdą na koniu. Oferujemy między innymi przedmioty, takiej jak ochraniacze, derki, kaski, wędzidła czy siodła. Jakie podstawowe wyposażenie powinno zostać zakupione już na samym początku? Wiele zależy od tego, w jakim miejscu uczysz się jazdy i w które akcesoria musisz wyposażyć się samodzielnie. Strój niezbędny to między innymi bryczesy, sztyblety, kurtka i kask. Nasz internetowy sklep jeździecki (posiadamy bogaty asortyment) sprawdzi się doskonale, jeżeli chcesz kupić strzemiona, akcesoria dla koni, czy nawet buty do jazdy konnej. Wybieraj spośród produktów znanych i cenionych marek, które okazują się niezawodne. Sprawdź poszczególne akcesoria do jazdy konnej na miejscu.

Strój jeździecki – kask, ogłowie, bryczesy itp.

Sprzęt i akcesoria to niekiedy sprawa indywidualna i powinniśmy dobierać je rozważnie. Poszczególne elementy kupujemy nie tylko wedle własnych upodobań. Zwracamy uwagę także na komfort zwierzęcia. Ważne jest również to, aby to dla nas jazda okazała się miłą formą spędzania wolnego czasu. Czasami odzież będziemy musieli przymierzyć na miejscu, aby upewnić się, że pasuje do na nas idealnie. Przede wszystkim nie może krępować ruchów, ponieważ źle dobrany strój będzie miał wpływ na nasze ogólne odczucia i może zrazić nas do dalszych treningów. Zawsze powinniśmy wybierać materiały najwyższej jakości, ponieważ mogą one ochronić nasze ciało podczas ewentualnego upadku. Na przykład kamizelki są niezwykle istotne. To samo tyczy się kasku, który nie może uciskać głowy, ale tworzy też idealne zabezpieczenie i zapobiega kontuzjom. Zwracamy uwagę na rozmiar skorupy. W przypadku dzieci, z czasem konieczna może być wymiana na większy kask. Warto wspomnieć też o wymiennych wkładach, które występują w różnych rozmiarach.

Sprzęt jeździecki oraz sprzęt dla konia

Puść wodze fantazji, a znajdziesz tutaj także… profesjonalne wodze do jazdy. Wyposażenie jeźdźca ma znaczenie. Wpływa ono bezpośrednio na komfort jazdy. Bez odpowiedniego sprzętu możemy napotkać na problemy różnego rodzaju. Dlatego zanim wybierzemy się na zajęcia, powinniśmy wyposażyć naszą torbę w niezbędne akcesoria jeździeckie. Najlepiej stworzyć listę rzeczy, które powinniśmy kupić już na samym początku. Jeżeli chodzi o odzież, to przydatna będzie między innymi kurtka jeździecka. Kamizelka jest nam niezbędna do jazdy, a już zwłaszcza, jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tą aktywnością. Dbamy o szeroki wybór najważniejszych elementów, które nie może zabraknąć w Twojej torbie. Są to przedmioty dla konia i jeźdźca. O co powinniśmy zadbać w przypadku odpowiedniego przygotowania zwierzęcia? Będzie to między innymi siodło, czaprak, strzemiona, puśliska, popręg czy ogłowie. Niekiedy są to elementy, które mamy zapewnione w miejscu, w którym uczymy się jazdy, a czasami musimy wyposażyć się w nie samodzielnie.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę