Kajaki pneumatyczne i sztywne

108 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Kajaki – wakacje nad wodą

Pobyt nad jeziorem, morzem czy rzeką sprzyja nie tylko leniwemu odpoczynkowi na piasku oraz kąpielom wodnym, lecz także aktywnemu wypoczynkowi. Wakacje to najlepszy czas, aby zadbać o dobrą formę naszego ciała i kondycję organizmu. Odpoczywać można aktywnie, np. pływając kajakiem. To jeden z najpopularniejszych sprzętów wodnych, które jeszcze do niedawna większość ludzi wypożyczała. Dzisiaj coraz więcej osób ma własny kajak. Jego zakup stanowi opłacalną inwestycję, szczególnie jeżeli jesteś częstym gościem nad jeziorem czy rzeką.

Kajak kajakowi nierówny. Powinno się go wybrać, uwzględniając podobne aspekty jak przy zakupie samochodu. Jeździsz po outdoorowych drogach – wybierasz samochód terenowy. Potrzebujesz auta do jazdy po mieście – decydujesz się na typowy coupe. Kajaki też różnią się przeznaczeniem. Mają swoje wyjątkowe cechy pozwalające na użytkowanie ich na spokojnych jeziorach, ale też rwących rzekach.

Spokojna wycieczka kajakowa

Interesuje Cię kajak doskonale sprawdzający się na spokojnych wodach jeziora czy rzeki? Wybierz kajak o dużej stabilności, na którą wpływa jego odpowiednia szerokość oraz objętość. Wygodę zapewnią Ci podnóżki i profilowane siedzenie. Możesz zdecydować się na kajak jednoosobowy lub przeznaczony dla 2 bądź 3 osób.

Na mniejsze fale

Kajaki mogą Ci dostarczyć również adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Chcesz „poskakać” po falach? Proponujemy Ci kajak ze spłaszczonym kadłubem na rufie. Z tyłu jest szerszy, co zwiększa jego stabilność. Możesz nim pływać zarówno po spokojnych jeziorach, jak i na morzu przy niewielkich falach.

Wakacje lub weekend w kajaku? Czemu nie! Kajak pozwoli Ci chociaż na chwilę rozruszać ciało. Będzie świetnym uzupełnieniem leniwych dotychczas wakacji. Od teraz postaw na więcej ruchu i aktywności! Sprawdź także odzież i części zamienne.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę