Akcesoria do namiotów 64 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
2 linki i 4 napinacze do namiotu
Najlepiej oceniany
QUECHUA 2 linki i 4 napinacze do namiotu

39,99 zł 20 zł/pce

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Akcesoria do namiotu – naprawiaj, zmieniaj, modyfikuj

Namiot to tylko kilka rurek i materiał? W nowoczesnej wersji to coś znacznie bardziej rozbudowanego, stwarzającego komfortowe warunki do odpoczynku na łonie natury. Wraz z rozwojem technologii pojawiły się nowe możliwości projektowania, a namioty wyposaża się w dodatkowe akcesoria. Dzięki nim możesz zapewnić sobie jeszcze większe bezpieczeństwo i wygodę. Akcesoria do namiotu pozwolą Ci udoskonalić podstawową wersję, dostosować ją do swoich potrzeb oraz preferencji, ale też wykonać kilka niezbędnych napraw. Namiot często używany może wymagać małego odświeżenia. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby przywrócić go do dawnego stanu, a nawet jeszcze lepszego!

Akcesoria do namiotu, które przydadzą się każdemu

Uniwersalne, praktyczne, przydatne… Akcesoria do namiotu odkryją przed Tobą nową jakość biwakowania. Wśród naszych propozycji znajdziesz m.in. sznurek do bielizny, który okaże się niezbędny w trakcie dłuższych wyjazdów. Przygotowaliśmy dla Ciebie pokrowce, abyś mógł jeszcze lepiej zorganizować się podczas podróży. Szczególnie polecamy podłogę oddychającą, przeznaczoną do rozłożenia w przedsionku – ogranicza rozprzestrzenianie się kurzu i pozwala zachować czystość w namiocie. Akcesoria do namiotu pozwolą Ci również dobrze zaaranżować przestrzeń. W tym celu polecamy kieszenie na drobiazgi.

Stelaż i tropik do namiotu

Twój stelaż do namiotu nie spełnia już swojej funkcji? Jest niestabilny, brakuje w nim jakiegoś elementu, śledzie nie sąjuż w komplecie? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. W sklepie znajdziesz elementy niezbędne do stworzenia solidnego stelaża.Ponadto mamy dla Ciebie tropik do namiotu, który skutecznie chroni go przed utratą ciepła, a także napływem gorącegopowietrza. Na pewno przyda się podczas upalnego lata i chłodnych nocy.

A Twój namiot w jakim jest stanie? Może czegoś w nim brakuje? Sprawdź również śpiwory i meble kempingowe w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę