Akcesoria do spania

56 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Poduszka turystyczna i inne akcesoria do spania

Wybierając się pod namiot czy kilkudniową wyprawę po górskich szlakach, nie zapomnij się dobrze zorganizować, jeżeli chodzi o kwestię snu. Nie masz możliwości zapakowania do samochodu lub plecaka całej swojej sypialni. Musisz ograniczyć bagaż, który będzie przystosowany do outdoorowych warunków. Masz już namiot oraz śpiwór o odpowiednim poziomie izolacji. Wiesz, że przyda Ci się też karimata izolująca od podłoża. To jednak nie wszystko. Będą Ci jeszcze potrzebne: poduszka turystyczna, prześcieradło, a w niektórych przypadkach także ciepły koc. Taki ekwipunek zapewni Ci wygodę podczas snu, jak również ciepło, szczególnie przy niższej temperaturze w nocy.

Wygodna i kompaktowa poduszka turystyczna

Jej rozmiar nie może być jedynym czynnikiem, który uwzględnisz przy wyborze. Powinna być mała, aby zmieściła się doplecaka, a także umożliwiała korzystanie z niej w ograniczonej przestrzeni namiotu. Bardzo praktyczną opcję stanowipoduszka dmuchana – zajmuje niewiele miejsca, a po napełnieniu powietrzem ma odpowiednie rozmiary. W naszej oferciedostępna jest poduszka turystyczna wielofunkcyjna, którą przed użyciem możesz napompować lub wypełnić ubraniami. Możeszrównież zdecydować się na poduszkę modułową, którą z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Kształt pozwala na używaniejej zarówno jako typowej poduszki, jak i zagłówka.

Prześcieradło do śpiwora

Zależy Ci na ponadprzeciętnej higienie pod namiotem czy w schronisku? Uzupełnij swój turystyczny ekwipunek oprześcieradło z poliestru, bawełny lub jedwabiu. Chroni śpiwór przed zabrudzeniami, a także optymalizuje jegowłaściwości termiczne. Jesteśmy pewni, że wyśpisz się tak samo dobrze, jak we własnym łóżku!

Akcesoria do spania pomogą Ci stworzyć przestrzeń do komfortowego snu poza domem – pod namiotem i w schronisku. Zajmująniewiele miejsca, więc możesz je zapakować do plecaka bez najmniejszego obciążenia dla swoich pleców.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę