Krzesła turystyczne, kempingowe 58 ofert

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
 

Krzesło kempingowe – wygoda na łonie natury

Można siedzieć na kocu lub zielonej trawce, ale też na wygodnym krześle, co jest znacznie lepsze zarówno dla naszego samopoczucia, jak i zdrowia. Krzesło kempingowe znajdziemy w ekwipunku każdego miłośnika biwakowania, ale nie tylko! Jest bardzo praktyczne i łatwe w transporcie, dlatego upodobali je sobie również wędkarze oraz wszyscy, którzy wolny czas spędzają nad jeziorem czy rzeką. Znajdzie swoje zastosowanie też w ogrodzie, więc nie pozostaje nic innego, jak wybrać to spełniające wszystkie Twoje oczekiwania. Krzesło turystyczne w niczym nie przypomina już prostej konstrukcji krzesła o takim samym przeznaczeniu sprzed kilku lat. Można nawet uznać, że wpisuje się w aktualne trendy.

Krzesło turystyczne koniecznie składane i z wygodnym siedziskiem

Jakie warunki musi spełnić krzesło turystyczne, aby mogło znaleźć się w Twoim biwakowym ekwipunku? Na pewno musi być składane – łatwiej przewieźć je w takiej formie samochodem, gdyż zajmuje wtedy znacznie mniej miejsca. Po drugie jego konstrukcja musi być solidna, aby wytrzymało odpowiednio duże obciążenie. Ramę krzeseł wykonuje się ze stali, niekiedy z dodatkiem tworzywa sztucznego, z kolei poszycie z poliestru, więc łatwo utrzymać je w czystości. A co z oparciem? Krzesło kempingowe również może posiadać zarówno oparcie, jak i podłokietniki. Potrzebujesz prostszej konstrukcji? Wybierz praktyczny trójnóg kempingowy!

Komfort użytkowania

Krzesło kempingowe powinno być lekkie, przyda się także gumka mocująca złożone krzesło. Warto pomyśleć również pasku transportowym, który dobrze spełni swoją funkcję podczas przenoszenia. Ponadto niektóre modele dostępne w naszym sklepie mają specjalne miejsce na kubek lub butelkę napoju. Możesz więc usiąść oraz zrelaksować się przy orzeźwiającej lemoniadzie.

Nie zapomnieliśmy o estetycznym wyglądzie krzeseł. Wybieraj spośród stonowanych, praktycznych kolorów, a także żywych, wyrazistych barw. Nie zapomnij wybrać w naszym sklepie też stolika do kompletu.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę