Łóżka polowe

(10)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Wakacyjne promocje do -50%

Sprawdź
Łóżko polowe Royokamp 1 - osobowe
ROYOKAMP Łóżko polowe Royokamp 1 - osobowe

246,05 zł 249 zł - 3 zł

 

Łóżko polowe – alternatywa dla materaca

Łóżko polowe kojarzy się raczej z wyjazdami harcerskimi. Kiedyś wykorzystywano je również podczas kilkudniowychodwiedzin u rodziny i przyjaciół. Sprawdzały się także w trakcie przeprowadzki, kiedy nowe mieszkanie nie było jeszczeumeblowane. Dzisiaj zakres jego wykorzystania się poszerzył, szczególnie że bardzo polubiliśmy wyjazdy pod namiot.Kilkanaście lat temu produkowano namioty o prostej konstrukcji. Nie miały one dużej powierzchni do spania, więc możnabyło w nich zmieścić tylko materac i śpiwór. Obecnie możemy wybierać spośród wielu modeli namiotów, które niekiedyoferują naprawdę imponującą przestrzeń. Można je wyposażyć również w łóżko polowe, zapewniając sobie wyjątkowo dużykomfort podczas biwakowych wyjazdów.

Łóżko polowe pod namiot

Wybierając łóżko polowe, które wykorzystasz pod namiotem, powinieneś uwzględnić kilka kluczowych cech. Przede wszystkimmusi być lekkie, co ułatwi transport, a także rozkładanie i składanie. Typowe łóżko polowe może ważyć nawet kilkanaściekilogramów. Są też jednak znacznie lżejsze konstrukcje. Łóżko polowe na biwak, dostępne w naszym sklepie w kilkuwariantach, waży 5 kg. Ponadto na szczególną uwagę zasługuje łóżko polowe dmuchane o wadze 3,8 kg. Jest bardzopraktyczne, zatem możesz je zabrać praktycznie wszędzie.

Łóżka polowe różnią się także nośnością. W zależności od modelu wytrzymują od 100 do 150 kg. Ich konstrukcja jest najczęściej stalowa, a leżysko wykonane z poliestru. Dla łatwości transportu przyda się praktyczny pokrowiec.

Wytrzymałe i stabilne

Łóżko polowe musi charakteryzować się solidną konstrukcją, dzięki czemu posłuży Ci przez długie lata i będzietowarzyszyło podczas wielu wyjazdów. Modele dostępne w sklepie Decathlon zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną orazużytkową. Materiał jest odporny na przetarcia i rozdarcia. Takie łóżko na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Być możeprzyda się też w domu, kiedy goście postanowią zostać u Ciebie na dłużej…? Sprawdź również śpiwory w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę