Materace dmuchane

95 ofert
Stylowe zakupy

Stylowe zakupy
do -50%

SPRAWDŹ
 

Materace dmuchane – Twoje wygodne mobilne łóżko

Kilkudniowa górska wędrówka? Weekend pod namiotem? Niezależnie od tego, czy zdobywasz szczyty, czy lubisz odpoczynek na łonie natury, potrzebujesz wygodnego „łóżka”. Zorganizuj sobie przytulny kącik do spania pod namiotem, wykorzystując materac dmuchany. To podstawowe wyposażenie każdego namiotu, które pozwoli Ci zregenerować siły po całym dniu wyczerpującej wspinaczki i wyspać się wygodnie na polu namiotowym. Materace dmuchane występują w wielu wariantach. Możesz zdecydować się na opcję jednoosobową lub większą, dla dwóch osób. Szybko przygotujesz posłanie do spania, nie rezygnując przy tym z wszelkich wygód.

Jak wybrać materac dmuchany?

Przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na pytanie – ile osób będzie na nim spało? Jeżeli tylko Ty, możesz wybrać jednoosobowy materac dmuchany. W przypadku, kiedy ma on być przeznaczony do sypialni dla dwóch osób, koniecznie wybierz materac dwuosobowy. Powinieneś także uwzględnić wagę, szczególnie jeśli będziesz nosić go w plecaku. Wtedy przyda się ultralekki materac dmuchany, który nie będzie dla Ciebie dodatkowym ciężarem. Musi mieć również kompaktowe rozmiary. Ludziom ceniącym ponadprzeciętny komfort polecamy materace dmuchane z podwójną komorą. Zwróć też uwagę na czas oraz sposób pompowania. W ofercie sklepu Decathlon dostępne są duże materace, które napompujesz w 1,5 minuty!

Miękko i wygodnie

Materac, na którym spędzisz kilka nocy, powinien być wygodny. Jego powierzchnia do spania musi być więc płaska, a najlepiej pokryta przyjemnym w dotyku miękkim meszkiem. Pod namiotem świetnie sprawdzą się grube materace, dzięki którym stworzysz sobie miejsce do spania niczym w domowej sypialni! Zasługujesz na spokojny, niezakłócony sen niezależnie od tego, czy jesteś na górskim szlaku czy kempingu. Decathlon zatroszczy się o Twój wypoczynek w najlepszych dla Ciebie warunkach. Dobierz do nich karimatę lub śpiwór z oferty Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę