Menażki, bidony, termosy, naczynia turystyczne

527 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Bidon turystyczny 900 Ecozen 0,5 l
Ecodesign
QUECHUA Bidon turystyczny 900 Ecozen 0,5 l

39,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Termos MH500 0,5 l
QUECHUA Termos MH500 0,5 l

49,99 zł

(52)
U Ciebie za 2 dni
Bidon turystyczny Quechua MH500 Ecozen 0,8 l
Ecodesign
Termos MH500 0,8 l
QUECHUA Termos MH500 0,8 l

79,99 zł

(63)
U Ciebie za 2 dni
Zestaw plastikowych sztućców
QUECHUA Zestaw plastikowych sztućców

9,49 zł 3,16 zł/pce

(103)
U Ciebie za 2 dni
Korek + ustnik + przewód
Najlepiej oceniany
QUECHUA Korek + ustnik + przewód

44,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Butelka na wodę Casno Tennessee 750 ml
Najlepiej oceniany
 

Menażka, naczynia turystyczne i bidony turystyczne – co na biwak, co na trekking, co na górską wyprawę?

Naczynia turystyczne na przestrzeni ostatnich lat nie tylko się wyraźnie zmieniły, ale również ich oferta znacząco się poszerzyła. Możemy skorzystać z wielu ciekawych propozycji, wybrać te odpowiednie na rodzinny biwak, jak również wymagającą i ekstremalna wyprawę w wysokie góry. Inaczej planujesz pobyt, kiedy Twoim celem jest pole namiotowe i na odpoczynek wyjeżdżasz z rodziną, a inaczej, kiedy Twoim celem jest zdobycie kolejnego szczytu czy pokonywanie swoich słabości podczas wędrówki po trudnym terenie.

Naczynia turystyczne na biwak z rodziną

Jedziesz samochodem i wydaje Ci się, że dobrym pomysłem będzie zapakowanie do niego garnków, których używasz na co dzień. Zapewniamy, że nie są one najwygodniejszymi naczyniami do gotowania, są ciężkie i nieporęczne. Ty potrzebujesz czegoś zupełnie innego.

Naczynia turystyczne nie mogą mieć dużych rozmiarów i nie mogą zajmować dużo miejsca. Muszą zostać wykonane z lekkiego tworzywa, aby ułatwić Ci gotowanie w nieco mniej komfortowych warunkach niż w zaciszu domowej kuchni. Dobrze w takich okolicznościach sprawdzi się menażka, czyli lekki, zamykany pojemnik, wykonany z aluminium lub stali nierdzewnej, który utrzymuje ciepło posiłku i można go bez obaw umieścić na ogniu – 2w1 – pojemnik i garnek. U nas w sklepie znajdziesz menażki o mniejszej i większej pojemności, w związku z czym przygotujesz swój ekwipunek odpowiednio do indywidualnych potrzeb i ilości osób z Toba biwakujących.

Musisz również mieć miejsce, na którym przygotujesz ciepły posiłek. To kuchenka turystyczna, na której miejsca w bagażniku Twojego auta nie może zabraknąć. Proponujemy te najbardziej kompaktowe, aby ułatwić Ci transport i oszczędzić nieco miejsca na inne potrzebne na biwaku rzeczy. Nie zapomnij również o praktycznych naczyniach, na których wspólnie zjecie posiłek.

Naczynia turystyczne na trekking

Oczywiście musisz zabrać ze sobą menażkę, nie zapomnij też o bidonie turystycznym. Trwałym i odpornym na uszkodzenia będzie bidon aluminiowy. Aby nadać mu właściwości termoizolacyjnych, użyj termicznego pokrowca. Zabierz ze sobą sztućce trekkingowe, naczynia turystyczne, tj. talerz i miseczka. Przyda Ci się też bukłak na wodę, szczególnie przy długich wędrówkach w cieplejsze dni.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę