Pompki do materacy

(28)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

Pompka do materaca – napompuj sobie łóżko!

Materac dmuchany wymaga napompowania. Jego duża zaletą jest kompaktowy rozmiar, dzięki czemu mieści się do plecaka, a w samochodzie zajmuje niewiele miejsca. Dlatego należy do podstawowych elementów wyposażenia turysty. Aby jednak było możliwe przygotowanie miejsca do spania, musisz go wcześniej napompować. Możesz to oczywiście zrobić w sposób tradycyjny, męcząc swoje płuca i pozbawiając się energii, lecz znacznie lepiej wykorzystać do tego specjalistyczny sprzęt, jakim jest pompka do materaca. Wydaje Ci się, że to dodatkowy bagaż, który będziesz musiał dźwigać? Turyści mogą skorzystać z pompek o mniejszych rozmiarach i niewielkiej wadze. Sam się przekonasz, że masz dla niej miejsce w swoim bagażu.

Ręczna pompka do materaca

Najprostsze rozwiązanie, które pomimo pojawienia się nowszych oraz bardziej zaawansowanych modeli, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Ręczna pompka do materaca cechuje się niską ceną i kompaktową budową – na pewno zmieści się w Twoim plecaku. Łatwo się ją obsługuje, z napompowaniem materaca poradzi sobie nawet dziecko. Posiada kilka końcówek, dzięki czemu można ją wykorzystać również do pompowania dziecięcych zabawek do pływania czy chociażby roweru. Ręczne pompowanie zajmuje jednak dużo czasu i wymaga sporo siły.

Elektryczna pompka do materaca

Ona również ma niewielkie rozmiary i wagę. Znacznie lepiej jednak sprawdzi się na biwaku niż podczas wyprawy górskiej. Elektryczna pompka do materaca błyskawicznie napełnia materac powietrzem bez używania przy tym najmniejszej siły. Jest łatwa w użyciu, jak również uniwersalna. Napompujesz nią piłkę, rower, a także zabawki do pływania. Aby z niej korzystać, potrzebujesz prądu, co na biwaku zapewne nie będzie problemem. Jest droższa od pompki ręcznej, ale zapewnia znacznie większą wygodę.

Do materaca dmuchanego musisz również mieć pompkę. W przeciwnym razie będziesz zmuszony napompować materac bez pomocy żadnego urządzenia. Chyba dla nikogo nie jest to optymistyczna perspektywa biwakowania i turystycznej wyprawy…

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę