Stacje zasilania

27 ofert

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
Akumulator kempingowy 150 Wat
ORIUM Akumulator kempingowy 150 Wat

999,00 zł

Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Stacja zasilania 250 Wat
ORIUM Stacja zasilania 250 Wat

1599,00 zł

Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Akumulator do czołówki TREK 900 V2 1900 mAh
Ostatnie sztuki
FORCLAZ Akumulator do czołówki TREK 900 V2 1900 mAh

39,99 zł 59,99 zł - 20,00 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Przenośne stacje zasilania awaryjnego o dużej pojemności akumulatora to urządzenia, które sposobem działania przypominają sporych rozmiarów powerbank. Pozwalają na przechowywanie oraz przekazywanie energii w cichy, wygodny i ekologiczny sposób. Zasilisz nimi wiele urządzeń np. telefon, słuchawki, tablet, a nawet lodówkę turystyczną czy zespół sprzętów w kamperze. Zadbaj o swój komfort niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób spędzasz czas – wybierz swoje niezawodne, mobilne źródło energii z oferty wyselekcjonowanych marek, jak Xtorm, Goal Zero, Orium, Bluetti oraz Jackery Polska, dostępnych w Decathlon. 

Nowoczesne stacje zasilania – wygodny i szybki dostęp do prądu

Nieograniczony dostęp do prądu zwiększa wygodę funkcjonowania w czasie wakacyjnych wyjazdów kamperem, pod namiot, w czasie zorganizowanych imprez i spotkań plenerowych, a także usprawnia codzienne czynności. Trudno wyobrazić sobie choćby godzinę bez dostępu do aktywnych źródeł zasilania energią elektryczną. Dlatego w wielu sytuacjach i miejscach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do przyłączy sieciowych, stworzenie solidnego zapasu zasobów energetycznych oraz ich efektywne wykorzystywanie jest na wagę złota.

W naszym sklepie czeka na Ciebie szeroki wybór mniejszych i większych stacji zasilania sprawdzonych marek, których elektronika użytkowa wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne i z roku na rok coraz bardziej rewolucjonizuje rynek. Dzięki bankowi energii o optymalnie dobranej pojemności, z łatwością przygotujesz się na planowane i niespodziewane wyłączenia prądu elektrycznego. 

Mobilne stacje zasilania pełne przydatnych funkcji – energia na wyciągnięcie ręki

Asortyment sklepu Decathlon obejmuje mniejsze i większe stacje zasilania o pojemności akumulatorów od 187 Wh do nawet 6010 Wh. Z uwagi na kompaktową konstrukcję oraz elementy wyposażenia takie, jak rączki, uchwyty boczne, kółka i podpórki zapewniają one dużą funkcjonalność – możesz bez problemu transportować je z miejsca na miejsce. Wybrane przez nas produkty dobrych marek w większości wyposażone są w opcję szybkiego ładowania oraz pozwalają na uzupełnienie zasobów energii bez przyłączania do gniazdka sieciowego.

W razie potrzeby masz możliwość czerpania czystej, darmowej energii słonecznej, dzięki podłączeniu paneli solarnych kompatybilnych z wybranym urządzeniem. Mobilny zestaw fotowoltaiczny, składający się z rozkładanych paneli o wysoce wydajnych ogniwach będzie w stanie naładować stację do 80 procent pojemności w niedługim czasie. Sięgając po wyselekcjonowane produkty dobrych marek, możesz nie tylko efektywnie gospodarować energią pozyskaną z ekologicznego źródła, lecz także rozbudować swój magazyn o dodatkową baterię przy pomocy przewodów dołączonych do standardowego zestawu. 

Mobilność powinna być oparta na prostocie, dlatego w Decathlon współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami i stawiamy wyłącznie na urządzenia, z których korzysta się bezpiecznie, wygodnie i intuicyjnie. Poznaj naszą ofertę stacji zasilania awaryjnego, zaprojektowanych w systemie Plug&Play. Ciesz się dostępem do prądu elektrycznego bez ryzyka użytkowania w hałasie czy wdychania szkodliwych związków pochodzących ze spalin jak w przypadku standardowego generatora.

Przenośne banki energii – szybkie ładowanie wielu urządzeń naraz

Bardzo pojemne, ale wciąż dostatecznie kompaktowe, aby można było wygodnie je transportować, stacje zasilania wykorzystują nowoczesne technologie do szybkiego ładowania wewnętrznego zasobnika, jak i dzielenia się energią z innymi urządzeniami. Prezentowane w sklepie Decathlon propozycje przenośnych minielektrowni dają olbrzymie możliwości – dostępne w nich gniazda sieciowe oraz duża liczba portów, w tym: USB-A, USB-C czy USB-PD, ułatwiają zasilanie do kilkunastu różnych sprzętów. Po podłączeniu telefonu, laptopa czy jakiegokolwiek innego sprzętu elektroniki użytkowej do właściwego portu zyskujesz odpowiednią moc do uzupełnienia zasobów energii konkretnego akumulatora lub włączenia i płynnego działania urządzenia. W ten sposób uruchomisz swój smartfon czy tablet jeszcze szybciej, wyślesz e-mail czy sprawdzisz mapy, bez ryzyka jego uszkodzenia. 

Sprawdź dostępne w ofercie Decathlon stacje zasilania o wydłużonej żywotności i mocy 150 W, 250 W, 300 W czy też 2000 W, jeszcze bardziej odporne na głębokie rozładowanie. Dzięki odpowiednim przyłączom, wybrane przez nas banki energii naładujesz w prosty sposób przy użyciu alternatora samochodowego, z pomocą zasilania sieciowego bądź też przenośnych paneli fotowoltaicznych. Zwróć też uwagę na wykorzystane w stacjach zabezpieczenia – te pozwolą Ci na bezpieczne włączanie i wyłączanie urządzenia oraz ochronią sprzęty wysokiej klasy przed przeładowaniem, zwarciem lub przegrzaniem w trakcie pobierania, jak i przekazywania energii.

Dodatkowa stacja zasilania – cechy, które sprawiają, że możesz jej potrzebować

Nowoczesne urządzenia od znanych producentów zapewniają wysokie bezpieczeństwo zasilania podłączonych sprzętów elektronicznych, a specjalnie zastosowane systemy dodatkowo chronią samą stację przed ewentualnym jej uszkodzeniem w wyniku przeciążenia. Dla Twojej wygody, wybrane przez nas stacje energetyczne wyposażone są np. w:

 • ekrany LCD z funkcją wyświetlania podstawowych danych o procesach ładowania i rozładowywania
 • systemy zdalnego sterowania z pozycji aplikacji mobilnej (sprawdź propozycje producenta Goal Zero)
 • system rozruchu i działania Plug&Play
 • komplety ładowarek (samochodowe/sieciowe) zawarte w standardowych zestawach
 • porty wejściowe typu high power charging
 • rączki, uchwyty, podpory lub wózek w zestawie (w zależności od modelu i wagi całkowitej stacji).

Poznaj bogaty asortyment sklepu internetowego Decathlon i wybierz urządzenie z zainstalowanymi sterownikami, regulatorami oraz bezpiecznikami, które zapewnią płynny przekaz energii najpotrzebniejszym sprzętom. Zadbaj o wyższy komfort użytkowania akcesoriów elektronicznych, turystycznego AGD czy zaawansowanych narzędzi kuchennych, zwykle zasilanych z sieci, również wtedy, gdy dostęp do prądu jest ograniczony lub dostawy zostały czasowo wstrzymane. 

Nowoczesne stacje zasilania awaryjnego o konstrukcji modułowej dodatkowo pozwalają na wprowadzanie akumulatorów rozszerzających w większe banki energii. Sprawdź bezkompromisowe cechy konstrukcyjne modeli dostępnych w Decathlon i wybierz stacje, które w razie braku prądu posłużą Ci zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i w trudnych warunkach zewnętrznych w zakresie temperatur od -10°C do nawet 40°C. Jeżeli szukasz rozwiązań na jeszcze wyższym poziomie funkcjonalności, skorzystaj z oferty stacji zasilania kompatybilnych z technologią SunPower® - stwórz własną minielektrownię słoneczną i osiągnij maksymalną niezbędną wydajność energetyczną.

Mobilne minielektrownie, czyli stacje zasilania dobrych marek w Decathlon

W sklepie internetowym Decathlon znajdziesz przenośne stacje zasilania awaryjnego o intuicyjnej obsłudze, w kilku wariantach:

 • turystycznym (optymalna moc i niewielkie rozmiary)
 • standardowym (znaczna moc, magazyn energii domowy i outdoor)
 • specjalistyczny (olbrzymia pojemność, systemy rozbudowy, wydłużona żywotność)

Mobilne stacje podręczne np. Orium 150 W i 250 W pozwolą Ci naładować telefon, laptopa, hulajnogę elektryczną, drona, a także bezpośrednio zasilą lampę LED, wentylator 12 V czy lodówkę na campingu. Zabierz je ze sobą w podróż, a docenisz lekką, kompaktową konstrukcję i ergonomicznie zaprojektowane elementy ułatwiające przenoszenie. Mocniejsze stacje zapewnią Ci większą wszechstronność – w Decathlon kupisz modele o wyższej mocy, przystosowane do wykonywania zadań rzemieślniczych, drobnych robót zewnętrznych czy dłuższych form rekreacji.

Wśród naszych propozycji znajdziesz stacje zasilania awaryjnego Goal Zero z serii Yeti, o aż 4 portach USB i niezwykle żywotnej baterii Li-ion NMC, o bardziej specjalistycznym przeznaczeniu. Dzięki dołączonym do zestawów przyłączom samochodowym, sieciowym oraz zgodności z zestawami paneli solarnych ładowanie stacji jest jeszcze prostsze. Zyskaj nieograniczony dostęp do energii i płynny przepływ mocy, wybierając innowacyjne, inteligentne urządzenia typu power station od Goal Zero, Jackery czy Xtorm, dostępne w sklepie Decathlon od ręki.

Nowoczesne, przenośne stacje zasilania – sprzęt światowych liderów na rynku

Im większy power bank, tym szersze spectrum działania, zatem rozbuduj swój magazyn energii i dziel się nią ze znajomymi. Dostosuj tryb wydajności, system oszczędzania prądu oraz zdalnie monitoruj procesy ładowania dla wybranych portów, gdziekolwiek jesteś. Co więcej, gdy zabraknie Ci energii, nie szukaj jej daleko. Z pomocą stacji zasilanych fotowoltaiką, czyli promieniami słonecznymi oraz prezentowanych w naszym sklepie solar chargerów najnowszej generacji, odzyskasz utraconą moc już w ciągu kilku godzin.

Jedną spośród najczęściej polecanych marek stacji awaryjnego zasilania, dostępnych w Decathlon, jest Jackery. Ten dobrze znany producent innowacyjnych rozwiązań energetycznych, ukierunkowanych na rozwój proekologiczny w ramach tworzenia i wykorzystywania technologii przyszłości, już od 2016 roku umożliwia swoim klientom korzystanie z zewnętrznych banków energii, a od 2018 roku z dodatkowych, kompatybilnych z nimi paneli słonecznych. Wprowadzane na rynek nowe, flagowe produkty marki osiągają jeszcze wyższą wydajność, dysponują większą mocą, a jednocześnie utrzymują kluczowe parametry: lekkość i ergonomię konstrukcji w stosunku do generowanej energii oraz inteligentny system sterowania. 

W sklepie Decathlon znajdziesz też szeroki wybór stacji zasilania marki Xtorm. Wyróżnia je wydłużona żywotność podzespołów, wyrażona w kilkuset cyklach, długotrwała funkcjonalność, a przy tym niezmienne od lat, najwyższe zachowane standardy bezpieczeństwa. Sprawdź najnowsze propozycje znanych marek w sklepie internetowym Decathlon i wybierz stację zasilania, która w razie braku prądu pozwoli Ci być jeszcze bliżej energetycznej niezależności.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę