Stoły turystyczne, kempingowe 24 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Siatka pod stół Quechua
Najniższa cena
QUECHUA Siatka pod stół Quechua

29,99 zł

(54)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Stół kempingowy – w centrum Twojego biwaku

Nie musisz rezygnować ze wspólnych posiłków, gdy wyjeżdżasz na weekend pod namiot czy planujesz dłuższe biwakowanie. Stół turystyczny pozwoli Ci zasiąść z bliskimi do wspólnego posiłku, spędzić wieczór przy grach planszowych czy napić się popołudniowej kawy. Musi być mobilny, odporny na wpływ czynników zewnętrznych, a także zajmować niewiele miejsca po złożeniu. W sklepie Decathlon dostępne są stoły turystyczne w różnych rozmiarach i z dodatkowym wyposażeniem. Dzięki temu możesz wybrać model, który najlepiej pasuje do Twojej wizji idealnego biwaku, pomieści wszystkich uczestników oraz nie zawiedzie, kiedy pogoda nie będzie sprzyjała.

Mobilny stolik turystyczny

Wszystkie proponowane przez nas stoliki są składane, co w przypadku wyposażenia kempingowego ma ogromne znaczenie. Łatwo się rozkładają i składają bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Mają lekką konstrukcję, wykonane są z aluminium lub poliestru. Taki stół kempingowy charakteryzuje się więc bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jego konstrukcja jest solidna, więc z powodzeniem możesz zastawić stół wieloma smakołykami.

Stół kempingowy w zestawie

Szukasz kompletnego zestawu zawierającego zarówno stolik turystyczny, jak i praktyczne, składane krzesła? Proponujemy Ci komplet, w skład którego wchodzą stół oraz 4 stołki. Nie tylko jest praktyczny, lecz także zachwyca oryginalnym designem. Na pewno przyjemnie będzie zasiąść przy nim do śniadania i kolacji.

Jeżeli chcesz zwiększyć funkcjonalność swojego stołu, wybierz dodatkowo siatkę zawieszaną pod stołem na jego czterech nogach. To doskonałe miejsce na przechowywanie różnych akcesoriów, takich jak naczynia, książki czy przekąski, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Jadalnia na łonie natury? Dlaczego nie! Zabierz stół turystyczny, a nie będziesz musiał rezygnować ze wspólnych posiłków. Zaaranżujesz przed namiotem miejsce, w którym spędzicie ze sobą jeszcze więcej czasu.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę