Wózki turystyczne 7 ofert

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
 

Wózek turystyczny - uniwersalne akcesorium

Okres wakacyjny skłania coraz większą liczbę osób do podróżowania. Niektóre wyjazdy wiążą się z koniecznością przewożenia dużej ilości sprzętu, a także gadżetów turystycznych. Zdarza się, że trudno jest przedostać się z miejsca postoju na plażę czy w inną część miasta. Produkt, jakim jest wózek plażowy ułatwi Ci transport najpotrzebniejszych rzeczy w miejsce wypoczynku. Zmieści się w nim ręcznik, parawan, a nawet materac. Jest on łatwy w przenoszeniu, a wymiary można indywidualne dostosować do swoich potrzeb. W sklepie Decathlon.pl można również znaleźć wózki transportowe, jak i ogrodowe. Obecne na rynku wózki transportowe występują w coraz ciekawszych wzorach i kolorach. Ich konstrukcja również wzmacniana jest przez trwalsze stopy metalu. Zwykle są to już stalowe rurki. Większość z nich posiada także mocne hamulce, umieszczona na dwóch przednich kołach. Dobrze radzą sobie na różnorodnym, nawet najtrudniejszym podłożu.

Zalety wózka turystycznego składanego

Składany wózek plażowy na kółkach przyda się nie tylko podczas urlopu od pracy. Można go z powodzeniem wykorzystywać w użytku codziennym. Świetnie sprawdzi się przy przewożeniu zakupów czy innych, ciężkich przedmiotów. Szeroki rozstaw kół pozwala na stabilne prowadzenie go nawet w trudnych warunkach. W ten sposób o wiele prościej będzie transportować zakupy. Zamiast torby, która obciąży Twoje ramiona i plecy lepiej wybrać wygodną konstrukcję wózka transportowego. Wózek plażowy turystyczny idealnie sprawdzi się w przypadku posiadania dziecka. Ten o charakterze terenowym wyposażony jest w grubsze opony, które ułatwiają przemieszczanie się z maluchem po wyboistych drogach. Jego lekka konstrukcja pomaga także przy wnoszeniu po schodach czy prowadzeniu w nim dziecka podczas jego snu. Składany wózek transportowy nie zajmuje również wiele miejsca. Po złożeniu zmieści się w każdym pomieszczeniu. Mimo wszystko, to podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów czy kempingów, takie akcesorium wykorzystywane jest najczęściej. Wózek doskonale sprawdzi się podczas przewożenia namiotów, karimat czy śpiworów. Bez problemu przewiezie również drewno do obozowego ogniska. Dzięki swojej konstrukcji może wytrzymać obciążenie nawet do 100 kg.

Wózek transportowy turystyczny - nie tylko na wakacje

Tego typu wózek posiada również inne plusy. Jeżeli jesteś posiadaczem dużego ogrodu to z pewnością wiesz, jak dużo pracy trzeba mu poświęcić. Gdy nadchodzi wiosna, coraz więcej osób decyduje się na dosadzenie nowych roślin, użyźnienie ziemi czy ogólne, pozimowe porządki. Dzięki niemu możesz z łatwością przewozić kilogramy ziemi, a także transportować krzewy czy nawet małe drzewa.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę