Odzież myśliwska, ubrania myśliwskie

(475)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Czapka myśliwska 100
Stylowe zakupy
SOLOGNAC Czapka myśliwska 100

19,99 zł

(42)
U Ciebie za 2 dni
KURTKA MYŚLIWSKA WARM 100
Stylowe zakupy
SOLOGNAC KURTKA MYŚLIWSKA WARM 100

199,99 zł

(26)
U Ciebie za 2 dni
Peleryna przeciwdeszczowa Solognac Glenarm Ponczo
Najniższa cena
Czapka myśliwska Solognac 900 wełna
Pasek ball-trap CLAY100
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Pasek ball-trap CLAY100

79,99 zł

(5)
U Ciebie za 2 dni
Polar myśliwski Solognac 100
Ecodesign
Czapka z daszkiem Steppe 300
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Czapka z daszkiem Steppe 300

49,99 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
 

Ubrania dla myśliwych

Myślistwo to dziedzina, która wciąż jest w Polsce aktualna i niejednokrotnie pełni bardzo ważną funkcję. Kontrolowanie liczebności zwierzyny i zapewnianie ochrony gatunkom zagrożonym to bardzo istotna kwestia. Żeby ciuchy myśliwskie rzeczywiście zdawały egzamin, powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają pełną swobodę ruchów oraz umożliwiają sprawne przeprowadzenie łowów. Zaufaj ofercie, jaką proponuje Decathlon – odzież myśliwska z naszego asortymentu to strzał w dziesiątkę!

Nie rezygnuj z wygody!

Odzież leśna powinna spełniać określone standardy. Przede wszystkim tkaniny użyte do ich produkcji powinny umożliwiać swobodną cyrkulację powietrza, a przy tym nie doprowadzać do nadmiernej utraty ciepła. Dzięki temu można utrzymać stałą temperaturę ciała, co z kolei pomoże myśliwemu w zachowaniu dobrego zdrowia. Znakomitym rozwiązaniem są także ubrania wodoszczelne, co uchroni przed zmiennymi warunkami pogodowymi. W ten sposób nie będzie potrzeby, by przerywać polowanie na skutek niekorzystnej aury.

Bądź przygotowany na każdą sytuację

Odzież myśliwska może być zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. Produkty dostępne w naszej ofercie są tego najlepszym przykładem. Wyposaż się w ochronną kamizelkę, czapkę, wygodne spodnie oraz ciepły polar, by być przygotowanym na każdą sytuację. Gwarantujemy, że odzież jest solidna i wytrzymała, a przede wszystkim dostosowana do trudnych warunków, które niejednokrotnie panują w lesie. Bądź zabezpieczony na każdą ewentualność i nie rezygnuj ze swojego zawodu czy zainteresowań.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę