Odzież myśliwska, ubrania myśliwskie 464 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Kurtka myśliwska zimowa SOLOGNAC 100 warm
Promo Week
SOLOGNAC Kurtka myśliwska zimowa SOLOGNAC 100 warm

179,99 zł 199,99 zł - 20 zł

(90)
U Ciebie za 2 dni
Polar myśliwski Solognac 100
Ecodesign
Polar myśliwski Solognac 500
Promo Week
SOLOGNAC Polar myśliwski Solognac 500

99,99 zł 109,99 zł - 10 zł

(22)
U Ciebie za 2 dni
Spodnie myśliwskie Warm 100
SOLOGNAC Spodnie myśliwskie Warm 100

149,99 zł

(46)
U Ciebie za 2 dni
Spodnie myśliwskie Solognac Steppe 300 camo
Promo Week
Spodnie myśliwskie Steppe 300
Kamizelka myśliwska Matelasse 500
Nowość
Czapka zimowa Solognac 900 wełniana
Koszulka myśliwska z krótkim rękawem 100 camo WL V1
Promo Week
SOLOGNAC Koszulka myśliwska z krótkim rękawem 100 camo WL V1

24,99 zł 29,99 zł - 5 zł

(14)
U Ciebie za 2 dni
 

Ubrania dla myśliwych

Myślistwo to dziedzina, która wciąż jest w Polsce aktualna i niejednokrotnie pełni bardzo ważną funkcję. Kontrolowanie liczebności zwierzyny i zapewnianie ochrony gatunkom zagrożonym to bardzo istotna kwestia. Żeby ciuchy myśliwskie rzeczywiście zdawały egzamin, powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają pełną swobodę ruchów oraz umożliwiają sprawne przeprowadzenie łowów. Zaufaj ofercie, jaką proponuje Decathlon – odzież myśliwska z naszego asortymentu to strzał w dziesiątkę!

Nie rezygnuj z wygody!

Odzież leśna powinna spełniać określone standardy. Przede wszystkim tkaniny użyte do ich produkcji powinny umożliwiać swobodną cyrkulację powietrza, a przy tym nie doprowadzać do nadmiernej utraty ciepła. Dzięki temu można utrzymać stałą temperaturę ciała, co z kolei pomoże myśliwemu w zachowaniu dobrego zdrowia. Znakomitym rozwiązaniem są także ubrania wodoszczelne, co uchroni przed zmiennymi warunkami pogodowymi. W ten sposób nie będzie potrzeby, by przerywać polowanie na skutek niekorzystnej aury.

Bądź przygotowany na każdą sytuację

Odzież myśliwska może być zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. Produkty dostępne w naszej ofercie są tego najlepszym przykładem. Wyposaż się w ochronną kamizelkę, czapkę, wygodne spodnie i spodenki myśliwskie oraz ciepły polar, by być przygotowanym na każdą sytuację. Gwarantujemy, że odzież i dodatki, np. w postaci pasków lub szelek, jest solidna i wytrzymała, a przede wszystkim dostosowana do trudnych warunków, które niejednokrotnie panują w lesie. Bądź zabezpieczony na każdą ewentualność i nie rezygnuj ze swojego zawodu czy zainteresowań. W sklepie Decathlon oferujemy nie tylko buty, ubrania i dodatki mysliwskie dla mężczyzn. Kupisz u nas także odzież myśliwską dla kobiet. Poznaj nasz asortyment i wybierz produkty idealne dla siebie!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę