Siatki maskujące, czatownie, parasole myśliwskie

28 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Siatka maskująca light Solognac 1,4 m x 2,2 m camo treemetic
Ecodesign
Siatka maskująca camo 1,5 m x 2 m
SOLOGNAC Siatka maskująca camo 1,5 m x 2 m

89,99 zł 27,27 zł/m2

U Ciebie za 2 dni
Siatka maskująca 1,5 m x 2 m
STEPLAND Siatka maskująca 1,5 m x 2 m

129,99 zł 43,33 zł/m2

(1)
U Ciebie za 11 dni
Parasol maskujący camo island
Najlepiej oceniany
Parasol myśliwski maskujący
Najlepiej oceniany
Teleskopowa podpórka Solognac x2
Najniższa cena
SOLOGNAC Teleskopowa podpórka Solognac x2

59,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Torba na sztyce KAMO
SOLOGNAC Torba na sztyce KAMO

79,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Składana siatka maskująca BI
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Składana siatka maskująca BI

299,99 zł 349,99 zł - 50 zł

U Ciebie za 2 dni
Siatka myśliwska maskująca Solognac rolka 50 m x 1,75 m
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Siatka myśliwska maskująca Solognac rolka 50 m x 1,75 m

1499 zł 1599 zł - 100 zł 29,98 zł/m

U Ciebie za 2 dni
 

Siatki maskujące, czatownie, parasole myśliwskie

Jakie artykuły znajdziesz w kategorii produktów maskujących

W ofercie internetowego sklepu Decathlon.pl znajdziesz szeroki wybór produktów maskujących. Nasz asortyment składa się z różnego rodzaju siatek maskujących, licznych czatowni o różnych kształtach, wielofunkcyjnych tarpów i hamaków w barwach, które zapewniają wysoki poziom kamuflażu. Towary dostępne w naszej ofercie cechują się wytrzymałością, skutecznością, wysoką jakością i niską ceną. Większość z nich sprzedawana jest z gwarancją darmowej dostawy. Naszym Klientom i Klientkom oferujemy także profesjonalne doradztwo produktowe. Jeżeli więc masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszego asortymentu, prosimy o kontakt.

Siatka maskująca wojskowa - skuteczna osłona przed zwierzętami

Siatki maskujące w dawnych czasach służyły jedynie żołnierzom w celu osłony przed przeciwnikiem. Stosowali je oni na polach bitwy, podczas organizowania zasadzek i trenowania umiejętności kamuflażu. Obecnie siatki maskujące sprawdzają się jako skuteczne narzędzie kamuflujące na polowaniach i wśród miłośników bushcraftu a nawet w roli ochrony przed siłą wiatru i promieniami słonecznymi, którą stosuje się na różnego typu płotach. Ostatnimi czasy dużym zainteresowaniem cieszą się bowiem siatki maskujące na ogrodzenia. Stosuje się je jako siatki cieniujące maskujące ogrodzenia obiektów sportowych, takich jak np. boiska otwarte. Pozwalają one na osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem i wiatrem. Wykonane z wytrzymałej tkaniny, siatki maskujące to niezwykle uniwersalne artykuły. Służą jako osłona przed czynnikami zewnętrznymi zarówno podczas zawodów sportowych, polowania jak i biwakowania.

Czatownia - zastosowanie namiotu maskującego o wysokiej skuteczności

Czatownia to nic innego jak namiot, cechujący się prostym i szybkim montażem, dużą wytrzymałością, wysokim poziomem odporności na trudne warunki atmosferyczne i kolorem, który zapewnia doskonały kamuflaż nie tylko w lesie. Barwy namiotu przypominają bowiem różnego typu rośliny, zarówno leśne, jak i polne. Ten artykuł myśliwski wyposażony jest w okienka, przez które obserwować można otoczenie. Sprzęt ułatwi Ci więc obserwowanie ptaków i ssaków tak, aby samemu pozostać dla nich niewidzialnym. Sprzedawany jest w zestawie z torbą, która znacznie ułatwia transport, pozwoli Ci sprawnie i wygodnie przenieść namiot na miejsce docelowe.

Tarp - doskonale kamuflująca płachta biwakowa do szybkiego montażu

Szukasz płachty biwakowej dla adeptów sztuki kamuflażu? W Decathlon znajdziesz świetnej jakości tarp, który zapewni Ci ochronę przed promieniami UV, wiatrem i deszczem. Odporna na trudne warunki atmosferyczne płachta biwakowa jest mała i kompaktowa, spokojnie zmieści się więc w plecaku. Tarp dostępny w asortymencie Decathlon cechuje się wytrzymałym materiałem, którego kolory zapewniają schronienie przed wzrokiem zwierząt i ludzi. Jako, że montowany jest na linkach, można rozkładać go lub rozwieszać w dowolnym miejscu. Wystarczy zabrać ze sobą teleskopowe podpórki lub postawić na bardziej naturalne rozwiązanie i użyć w tym celu gałęzi. Tarpy używane są zarówno na polowaniach jak i podczas biwakowania w różnych porach roku. Można stosować je osobno lub w zestawie z hamakiem.

Hamak - sztuka kamuflażu i wysokiej jakości oferta bushcraftowa

Spanie w lesie stało się ostatnimi czasy stosunkowo popularne. W plenerze sypiają bowiem zarówno myśliwi, przyrodnicy, obserwatorzy zwierząt jak i miłośnicy bushcraftu. Część osób wybiera w tym celu namiot, część tarp i matę. Pozostałe osoby decydują się na zakup hamaka, który można rozwiesić pomiędzy drzewami. Jego niepodważalnym plusem jest to, że można spać w nim bez względu na ukształtowanie terenu. Użytkownicy hamaków bardzo chwalą sobie ten sprzęt. Aby zapewnić sobie jeszcze większy komfort, warto dokupić pasującą do hamaka moskitierę. A jeżeli prognoza pogody nie będzie łaskawa i bierzesz pod uwagę ewentualny deszcz, rozważ dodatkowo zakup tarpa. Można rozwiesić go nad hamakiem w roli parasola. Dostępny w sklepie internetowym Decathlon hamak występuje w barwach maskujących. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz niewidoczny dla otoczenia.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę