Akcesoria narciarskie

536 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Czapki narciarskie, gogle narciarskie, pokrowce na narty – Decathlon uzupełnia narciarskie ekwipunki!

Planujesz wyjazd na narty? Kochasz zimowe szaleństwo na stoku? Jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku? Niestraszna Ci zima i mrozy? Decathlon pomoże Ci się perfekcyjnie przygotować do kolejnego białego sezonu. Masz już sprzęt narciarski, w Twojej garderobie jest już kurtka narciarska i spodnie narciarskie. Czy jednak czegoś Ci nie brakuje?Każdy narciarz przyzna, że trudno wytrzymać na nartach bez rękawiczek i czapki. Na bezpieczeństwo wpływ ma kask narciarski, z kolei do wzrostu komfortu przyczynia się obecność gogli. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria narciarskie, które uzupełnią Twoje sportowe wyposażenie. Nie zapominamy o szczegółach, nie bagatelizujemy detali, …a Ty?

Akcesoria narciarskie – dodatki do zimowej stylizacji

Odzież narciarska nie ogranicza się jedynie do spodni i kurtki. To, co czym nie możemy nigdy zapominać, to rękawice narciarskie. Ich brak oznacza nie tylko dyskomfort, lecz przede wszystkim ryzyko odmrożenia. Proponujemy rękawice narciarskie pięciopalcowe i jednopalcowe, ze wzmocnionym materiałem, dodatkowo regulacją szerokości przy nadgarstku, wodoodporne i skutecznie chroniące przed zimnem. Pamiętaj o ciepłych skarpetach narciarskich, najlepszą opcją są skarpety długie podzielone na strefy, wykonane z syntetycznego włókna. W ofercie Decathlon znajdziesz też szeroki wybór czapek męskich, damskich i dziecięcych. Jest też coś, co uważamy za najważniejsze – kaski narciarskie odpowiedzialne za Twoje bezpieczeństwo. Wybierz do nich gogle narciarskie i stwórz zestaw idealny.

Akcesoria narciarskie – dodatki do Twojego sprzętu narciarskiego

Obok akcesoriów dla Ciebie znajduje się dodatkowe wyposażenie, które pomoże Ci zatroszczyć się o Twoje narty. Są to pokrowiec na narty, smary i narzędzia do serwisu nart, suszarki i wiele innych akcesoriów, które mogą Ci się przydać. Szczególnie polecamy pokrowce na narty, dzięki którym transport i przechowywanie sprzętu będzie łatwiejsze. Co więcej, zabezpieczysz swoje narty na okres wiosenno-letni i zapewnisz im właściwe warunki do przeczekania upałów. Jeżeli zależy Ci na samodzielnym zadbaniu o sprzęt, to nie zapominaj o regularnych smarowaniu nart. Możesz to zrobić samemu, potrzebujesz tylko specjalny smar. To proste!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę