wedze

Plecak narciarski Wedze 980 60 l

Kod produktu: 8561563

299,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +250 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Plecak zaprojektowany z myślą o osobach wyczynowo uprawiających narciarstwo. Pojemność 60 litrów pozwala spakować całe potrzebne wyposażenie.

Plecak stanowiący niezbędny element wyposażenia wymagających i jeżdżących wyczynowo narciarzy. Pomieści buty narciarskie, kask z osłoną brody i akcesoria.

 • Wiele przegródek

  6 kieszeni, w tym 2 wodoodporne i siatka na kask.

 • Komfort noszenia

  Paski odciążające.

 • Pojemność

  Pojemność: 60 litrów. Waga: 1,2 kg. Wymiary wypełnionego plecaka (w cm): wys.: 55, szer.: 36, gł,: 30.

 • Solidność

  Bardzo wytrzymały poliester 900 den. Dno plecaka wzmocnione poliamidem.

 • Hydrofobowość

  Hydrofobowy materiał wytrzymuje niewielkie opady śniegu.

Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l
Plecak narciarski Wedze 980 60 l

Pojemność

Pojemność 60 litrów. Pojemność naszych toreb i plecaków mierzymy według standardowej metody: małymi, plastikowymi kuleczkami wypełniamy główną przegrodę oraz pozostałe kieszenie. Następnie przesypujemy kuleczki do pojemnika z podziałką i odczytujemy dokładną pojemność, którą podajemy użytkownikom.
Ten plecak jest kompaktowy, a jednocześnie pozwala spakować wszystko, czego potrzebuje jeżdżący wyczynowo narciarz.

Wymiary 

Wysokość: 56 cm. Szerokość: 37 cm. Głębokość: 30 cm. Plecak, który pomieści buty narciarskie w dużym rozmiarze oraz ochraniacze i kask z osłoną brody.

Jak spakować plecak?

Buty narciarskie radzimy umieścić w kieszeni znajdującej się najbliżej pleców, aby optymalnie rozłożyć ciężar. Kieszenie boczne przeznaczone są na ochraniacze. Wewnątrz przegrody głównej znajduje się zapinana kieszonka na portfel, klucze itp. Z przodu plecaka znajdziesz łatwo dostępną kieszeń, do której możesz włożyć batoniki zbożowe.

Dodatki

Specjalna zakładka pozwala zwiększyć pojemność przegrody głównej. Zyskujesz w ten sposób 2 litry pojemności. Dodaliśmy również siatkę na kask z myślą o treningach i zawodach, na które narciarze muszą zabrać 2 kaski.

Trwałość

Nasi inżynierowie i designerzy opracowywali ten produkt z myślą o jego jak największej wytrzymałości. Będąc pasjonatami narciarstwa i dysponując dużą wiedzą na temat warunków, w jakich uprawia się tę dyscyplinę, zastosowali solidne materiały, suwaki i akcesoria, które są odporne na oddziaływanie śniegu, słońca, wilgoci i zimna.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) Powłoka 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU)

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać plecaka, aby nie uszkodzić tkaniny: zawiesić go na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(-a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu…). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie