Gogle narciarskie damskie

190 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Etui na gogle narciarskie i snowboardowe Wedze B 100
Najlepiej oceniany
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 S3
Ostatnie sztuki
WEDZE Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 S3

129,99 zł 189,99 zł - 60 zł

U Ciebie za 11 dni
Etui na gogle narciarskie i snowboardowe Wedze P 100
Zimowe okazje
WEDZE Etui na gogle narciarskie i snowboardowe Wedze P 100

6,99 zł 12,99 zł - 6 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
 

Gogle narciarskie damskie

Narty, kurtka i spodnie narciarskie – od tego zaczynamy kompletowanie swojego stroju i sprzętu narciarskiego. Nie możemy jednak zapominać o akcesoriach, które w wielu przypadkach należy uznać za podstawowe, obowiązkowe wyposażenie narciarza. Są to m.in. gogle narciarskie damskie. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić jazdę na nartach bez ochrony oczu. Gogle zapewniają jednak nie tylko ochronę, ale również poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Noszą je już nie tylko zawodowcy, ale też amatorzy i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z narciarstwem. Gogle damskie wykonywane są z wykorzystaniem różnych zaawansowanych technologii. Z tego powodu różnią się nie tylko designem, ale również właściwościami. Warto zwrócić uwagę na te kluczowe, aby zagwarantować sobie najlepsze warunki do szaleństwa na stoku. Musimy przy tym uwzględnić nasz poziom zaawansowania i umiejętności. Dzięki temu z pewnością wybierzemy model najlepiej odpowiadający naszym oczekiwaniom i preferencjom.

Wybieramy gogle damskie

Co jest kluczowe przy wyborze rękawic narciarskich dla dzieci? Na pewno materia, który musi spełniać kilka kryteriów. Zewnętrzna warstwa powinna być wodoodporna i jednocześnie zapewniać dobrą cyrkulację powietrza. Będzie to więc poliester lub membrana, w zależności od wybranego modelu. Wewnętrzna warstwa to ocieplina, może być wykonana z naturalnego puchu gęsiego lub materiałów syntetycznych. Nie może jej jednak zabraknąć, ponieważ to ona decyduje o tym, jak ciepło będzie Twojemu maluchowi. Rękawiczki narciarskie dziecięce powinny być dobrze dopasowane do dłoni malucha. W tym celu wybieramy modele z regulowanym zapięciem na nadgarstku i ze ściągaczami. Przydadzą się też antypoślizgowe panele po wewnętrznej stronie dłoni, dzięki czemu kijki narciarskie nie będą się wyślizgiwały podczas jazdy, a także zapewnimy maluchowi dobry chwyt np. podczas jazdy na orczyku. Docenicie ponadto wydłużony mankiet, który chroni przed chłodem i śniegiem.

Przed czym chronią gogle narciarskie?

Na pewno gogle narciarskie damskie chronią przed promieniowaniem UV, a więc podobnie jak okulary przeciwsłoneczne, które nosimy na co dzień. Nie możemy lekceważyć słońca zimą, które odbijane od białej powierzchni śniegu jest niezwykle intensywne i niebezpieczne dla naszych oczu. Gogle damskie zapewniają też ochronę przed wiatrem, którego odczuwalność zwiększa się wraz ze wzrostem prędkości, z jaką się poruszamy. Podczas jazdy istnieje też ryzyko, że do oczu przedostaną się drobinki lodu i śnieg. Musimy też uważać na przeszkody terenowe, jak np. wystające gałęzie czy też kijki innych narciarzy. Mając gogle damskie, możemy czuć się zdecydowanie bezpieczniej.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę