wedze

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 S3

Kod produktu: 8589714

0,0 (261)

169,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Gogle z wydajną powłoką anty-fog zapewniające dobre pole widzenia podczas jazdy na nartach w ładną pogodę. Kompatybilne z okularami korekcyjnymi.

  Gogle G 500 S3 umożliwiają dobrą widoczność w słoneczne i pochmurne dni dzięki podwójnym szkłom z anty-fogiem opóźniającym powstawanie pary.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ochrona przeciwsłoneczna

   100% anty-UV. Brązowe szkła S3: dobra widoczność w słoneczne i w pochmurne dni.

  • Ograniczenie parowania

   Wydajny anty-fog, podwójne szkła z powłoką przeciwmgielną i wentylowane oprawki.

  • Pole widzenia

   Cylindryczne szkła, wydajne pole widzenia.

  • Komfort użytkowania

   Podwójnej gęstości pianka i materiał wyściełający.

  • Stabilność

   Pasek elastyczny o szerokości 40 mm z podwójnym pasmem antypoślizgowego silikonu

  • Regulowany

   2 klamry umożliwiające szybką regulację długości paska.

  • Kompatybilność

   OTG: odpowiednie dla osób noszących okulary korekcyjne o szerokości do 145 mm.

  Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 S3
  Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 S3

  Ochrona UV

  Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

  Szkła S3 SUN

  S3 SUN to ciemne szkła, które umożliwiają dobrą ochronę przed intensywnym światłem słonecznym. Wybraliśmy brązowe zabarwienie, które pozwala zachować odpowiednią widoczność w miejscach zacienionych i pod koniec dnia, gdy słońce jest mniej ostre. Szkła nie są odporne na zarysowania.

  Wydajny anty-fog

  Wydajny anty-fog to podwójne szkła z powłoką po wewnętrznej stronie i wentylacja w oprawkach umożliwiająca obieg powietrza wewnątrz gogli.
  Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się więc zasłaniać (na przykład kominem narciarskim) tych otworków.
  Aby szkła jak najdłużej zachowały swoje właściwości anty-fog, nie wolno przecierać ich od wewnętrznej strony, lecz delikatnie osuszyć.

  Podwójne szkła

  Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć powstawanie pary. Zamknięte między szkłami powietrze stanowi izolację termiczną. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną i zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy, pozwalając spowolnić proces powstawania pary na wewnętrznym szkle gogli. Wewnętrzne szkło pokryte jest ponadto powłoką przeciwmgielną.

  Cylindryczne szkła

  Podwójne szkła cylindryczne. Zewnętrzne szkła wykonane są z wtryskiwanego poliwęglanu bardzo odpornego na uderzenia, a wewnętrzne z propionianu celulozy.

  Wydajne pole widzenia

  Gogle G 500 mają WYDAJNE, szerokie pole widzenia, zapewniające dobrą widoczność po bokach.

  Kompatybilność z kaskami narciarskimi

  Wszystkie gogle narciarskie Wedze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

  Kompatybilność z okularami korekcyjnymi

  Gogle G 500 S3 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych o maksymalnej szerokości 145 mm. Pianki boczne i kształt oprawek pozostawiają miejsce na zauszniki.

  Pasek

  Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku o szerokości 40 mm. 2 pasma antypoślizgowe z silikonu.

  Kolorowe szkła flash

  Kolorowa powłoka na zewnętrznej stronie szkła gogli narciarskich (tzw. flash) pozwala zmniejszyć procentową przepuszczalność światła do oka, co oznacza mniejsze oślepienie i większą przejrzystość widzenia przy jasnym świetle.
  Uwaga! Szkła nie są odporne na zarysowania.

  CE - Norma EN-174 i ANSI

  Norma EN 174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca od europejskiej w zakresie odporności na wstrząsy i uderzenia. Te gogle spełniają obie normy.

  Zapobieganie osadzaniu się pary

  Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. Kontakt gogli ze śniegiem również przyczynia się znacząco do powstawania pary. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy.

  2 rozmiary

  Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy.
  Do 55 cm: rozmiar S; od 56 cm w górę: rozmiar L.

  Skład

  Oprawka gogli narciarskich 100% Termoplastyczny poliuretan Taśma elastyczna 36% Kauczuk syntetyczny, 33% Poliamid, 31% Poliester Wyświetlacz 60% Poliwęglan, 40% Acetate Pianka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach.
  Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.