Maski do nurkowania

20 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Maska do snorkelingu SNK 500
SUBEA Maska do snorkelingu SNK 500

34,99 zł

(71)
U Ciebie za 2 dni
Maska do nurkowania Subea SCD 500
Maska do nurkowania Subea SCD 100
Maska do snorkelingu i nurkowania Aqualung Reveal X2
Ostatnie sztuki
AQUALUNG Maska do snorkelingu i nurkowania Aqualung Reveal X2

169,99 zł 259,99 zł - 90 zł

U Ciebie za 2 dni
Maska do nurkowania i freedivingu Sniper
Ostatnie sztuki
PILINE Maska do nurkowania i freedivingu Sniper

89,99 zł 119,99 zł - 30 zł

U Ciebie za 2 dni
Maska Sniper
Ostatnie sztuki
PILINE Maska Sniper

89,99 zł 119,99 zł - 30 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Maska Sniper
Ostatnie sztuki
PILINE Maska Sniper

89,99 zł 119,99 zł - 30 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
ŻEL ANTY-FOG DO MASKI NURKOWEJ SCD
Najniższa cena
SUBEA ŻEL ANTY-FOG DO MASKI NURKOWEJ SCD

29,99 zł 999,67 zł/l

(8)
Sprawdź dostępność w sklepie
Maska do nurkowania Subea SCD 900
SUBEA Maska do nurkowania Subea SCD 900

119,99 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
Anty-Fog 30 ML
Najniższa cena
SALVIMAR Anty-Fog 30 ML

29,99 zł

(8)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Maska do nurkowania – obserwuj z bliska podwodny świat

Nurkowanie jest coraz częściej uwzględniane przy planowaniu wakacji za granicą. To świetna opcja dla tych, którzy nie tylko lubią aktywny wypoczynek, lecz także są zafascynowani innym, podwodnym światem. Nie musisz być doświadczonym nurkiem, by zajrzeć pod wodę. Wystarczy dobry sprzęt i kilka prób, a już po chwili możesz zapomnieć, że jesteś tylko amatorem. Potrzebna Ci będzie na pewno maska do nurkowania. To podstawa, aby w ogóle myśleć o nurkowaniu. Dzięki masce woda nie podrażnia oczu oraz pozwala Ci mieć je przez cały czas otwarte. Widzisz więcej i lepiej, patrzysz dłużej, a także z większym podziwem. Już niedługo wsiadasz do auta lub samolotu? Znajdzie się jeszcze trochę miejsca na maskę do nurkowania? Jesteśmy pewni, że tak, dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą nurkową ofertą.

Jak to działa?

Jak to właściwie możliwe, że maska do nurkowania pozwala nam patrzeć pod wodą, która nie przedostaje się do oczu? Otóż cechuje się ona specjalną konstrukcją, składa z szyby wykonanej ze szkła hartowanego, szczelnego kołnierza, nakładki obejmującej nos oraz paska z regulacją. Tańsza, najprostsza maska do nurkowania posiada jedną szybę, z kolei droższe i bardziej zaawansowane modele mają budowę wieloszybową. Są one bardziej odporne na uszkodzenia, a ich żywotność jest dłuższa. Maksymalny kąt widzenia zapewni Ci maska do nurkowania panoramiczna.

Woda nie przedostaje się do środka dzięki szczelnemu, silikonowemu kołnierzowi. Musi on bardzo dobrze przylegać do twarzy. Regulowany pasek umożliwia precyzyjne dopasowanie maski do wielkości i kształtu głowy. Nosek powinien być na tyle miękki, aby możliwe było przytrzymanie nosa przy wyrównywaniu ciśnienia.

Maska do nurkowania dla dzieci

Twój maluch też chce zobaczyć, co skrywa podwodny świat. Wśród naszych propozycji znajdziesz maskę do nurkowania dla dzieci, stworzoną z myślą o najmłodszych nurkach. Jest mniejsza, a także różni się konstrukcją od typowej maski. To model pełnotwarzowy, szyba nie paruje dzięki doskonałemu systemowi cyrkulacji powietrza. Każde dziecko będzie zachwycone! Przy zakupie powinieneś pomyśleć również o doborze fajki do nurkowania i płetw.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę