Piłka nożna kobiet – stroje, akcesoria 54 oferty

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
Bluza piłkarska damska Kipsta T500
Najlepiej oceniany
Skarpety do piłki nożnej FSK500
KIPSTA Skarpety do piłki nożnej FSK500

24,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Spodenki piłkarskie dla dzieci Kipsta F500
Koniec serii
KIPSTA Spodenki piłkarskie dla dzieci Kipsta F500

24,99 zł 39,99 zł - 15 zł

U Ciebie za 2 dni
Koszulka piłkarska damska Kipsta F500
Koniec serii
KIPSTA Koszulka piłkarska damska Kipsta F500

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Spodenki piłkarskie damskie Kipsta F900
Koniec serii
KIPSTA Spodenki piłkarskie damskie Kipsta F900

39,99 zł 59,99 zł - 20 zł

(1)
U Ciebie za 8 dni
Spodenki do piłki nożnej halowej damskie
Koszulka piłkarska damska Kipsta F900
Koniec serii
KIPSTA Koszulka piłkarska damska Kipsta F900

49,99 zł 59,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 8 dni
 

Kobieca piłka nożna – niezbędne wyposażenie

Piłka nożna to sport, który przede wszystkim kojarzy nam się z mężczyznami. Nie oznacza to jednak, że jest on typowo męskim sportem! Kobiety również mają w tej kwestii sporo do powiedzenia. To dyscyplina, którą już w młodym wieku zaczynają interesować się nastoletnie dziewczyny, a ich znaczna część decyduje się na rozpoczęcie profesjonalnych treningów. Wiele z nich marzy o dostaniu się do Ekstraligi lub możliwości gry w Pucharze Polski, co stanowi duże wyróżnienie. Natomiast możliwość gry w reprezentacji Polski o boku najlepszych piłkarek to spełnienie marzeń niejednej zawodniczki.Niezależnie od tego, czy piłkę kobiecą trenujesz zawodowo lub czysto rekreacyjnie, odpowiedni strój, wyposażenie i akcesoria mają kluczowe znaczenie. Odpowiednio skomponowany strój piłkarski powinien składać się z koszulki, spodenek, skarpet oraz obuwia, które zagwarantuje odpowiednią przyczepność podłoża. Jeśli szukasz produktów wysokiej jakości, znajdziesz je w ofercie Decathlonu.

Stwórz własny strój

Zarówno piłka nożna mężczyzn, jak i kobiet to sport, który przede wszystkim rozgrywany jest na świeżym powietrzu. To z kolei powoduje, że strój, w jakim trenujemy lub rozgrywamy mecze, powinien być dostosowany do warunków panujących na zewnątrz. Czasami mecze i treningi są przeprowadzane przy niskich temperaturach, stąd zachowanie odpowiedniej ciepłoty ciała jest kluczowe dla naszej wydajności i nierzadko pozwala zapobiec kontuzji. Na treningi w trakcie chłodniejszych dni warto zaopatrzyć się w spodnie dresowe piłkarskie damskie marki Kipsta, które gwarantują nie tylko dużą swobodę ruchów, ale jednocześnie chronią przed nadmierną utratą ciepła. Oprócz długich dresowych spodni warto sięgnąć po bluzę. Damska bluza, podobnie jak spodnie musi gwarantować nam swobodę ruchów, chronić przed chłodem i dyskomfortem w trakcie wysiłku fizycznego. Ciekawym rozwiązaniem są modele wodoodporne, które dodatkowo chronią przed deszczem.Kiedy warunki na zewnątrz są bardzo niesprzyjające, wybierz kurtkę piłkarską damską. Tutaj również bardzo ważne jest to, aby nie krępowała ruchów i była wykonana z lekkiego materiału. Znajdziesz ją w ofercie sklepu Decathlon.

Buty piłkarskie dla kobiet

Kluczowym elementem kobiecego futbolu jest odpowiednie obuwie. Choć mogłoby się wydawać, że każde buty sportowe będą odpowiednie podczas treningów na murawie, w rzeczywistości mogą okazać się niepraktyczne, być przyczyną dyskomfortu, a nawet kontuzji. Podstawowym obuwiem, w jakie powinna zaopatrzyć się każda piłkarka, są korki. Ich budowa zapewni Ci doskonałą przyczepność i zapobiegnie poślizgnięciu, kiedy murawa jest wilgotna. Dobrej jakości damskie buty do gry w piłkę nożną zapewniają doskonałą kontrolę nad piłką i wpływają na precyzyjność podań.By jak najlepiej sprawdzały się w swojej roli, powinny gwarantować nie tylko odpowiednią przyczepność, ale i amortyzację w trakcie uderzeń o podłoże lub kontaktu z piłką. Ważna jest także ich elastyczność i co równie istotne – właściwe dopasowanie do budowy damskiej stopy. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz korki piłkarskie damskie marki Kipsta.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę