Piłki nożne

(110)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Torba na 16 piłek czarna
Najlepiej oceniany
KIPSTA Torba na 16 piłek czarna

79,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Piłka do piłki nożnej Kipsta Sunny 300 rozmiar 5
Najniższa cena
Minipiłka do piłki nożnej Imviso halowej z pianki
Najlepiej oceniany
Torba na 8 piłek
Najlepiej oceniany
KIPSTA Torba na 8 piłek

69,99 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
 

Piłka jest jedna, bramki są dwie!

Piłka nożna to bez wątpienia sport z długą historią, która pokazuje, jak bardzo na przestrzeni wieków wzrosło zainteresowanienie tylko nią, ale także zaawansowaną technologią. Aby móc grać, potrzebna jest piłka, kiedyś była jedna, nie wyróżnianożadnych jej rodzajów, dzisiaj jednak ze względu na wiele typów gry i boisk wyróżnić można kilka piłek nożnych różniącychsię od siebie wielkością, materiałem i techniką wykonania. Według Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej FIFA wyróżniamy 3 główne dyscypliny gry w piłkę nożną.

Outdoor, czyli gra na świeżym powietrzu

Piłka nożna do gry plenerowej rozmiar 5 powinna mieć obwód 68-70 cm i ważyć 410-450 g. W rozmiarze 4 obwód wynosi od 63 do64cm i waga 370-390g. Najmniejsza w rozmiarze 3 obwód ma 60-62cm oraz wagę 310-340g. Jest przeznaczona do gry na naturalnej trawie oraz orliku.

Futsal, czyli pojedynek 5 na 5

Na hali wykorzystuje się piłki mniejsze, jednak o podobnej wadze do tradycyjnych piłek nożnych – obwód 62-64 cm i waga 400-440 g. Piłka do piłki nożnej sobie nierówna.

Beach soccer, gra w wakacyjnej scenerii

W plażówkę zagramy piłką podobną do tej przystosowanej do gry na trawie. Piłki nożne do beach soccer mają obwód 68-70 cm i wagę 400-440 g. Charakteryzują się specyficznym materiałem z którego są wykonane, dostosowanym do gry na piasku.

Piłki nożne w Decathlon! U nas otrzymasz więcej

Oferta Decathlon to coś więcej, niż tylko 3 rodzaje piłek nożnych. Proponujemy rozwiązania, których celem jest zaspokojenie potrzeb oraz oczekiwań najbardziej wymagających miłośników footbolu. Oferta obejmuje piłki do gry 11-osobowej na trawie,gry 5x5, futsalu i gry rekreacyjnej. Ponadto, dysponujemy pompkami i akcesoriami do piłek, których nie powinno zabraknąćna wyposażeniu każdego piłkarza i obiektu sportowego. Piłki nożne, jakie znajdziesz w naszym sklepie, wykonane zostały w PVC, PU, TPR i skóry naturalnej. W zależności od materiału różnią się ceną, posiadamy bowiem tańsze i droższe modele. Zwracając uwagę na jakość, nie zapominamy o tym, w jaki sposób piłka prezentuje się na boisku. U nas wybierzesz wzór idealny dla siebie!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę