Wyposażenie bramkarza

376 ofert
media description
KIPSTA CLR ELITE JAGUAR Bądź szybki jak jaguar
Rękawice bramkarskie do piłki nożnej Kipsta F500 Resist
Najlepiej oceniany
KIPSTA Rękawice bramkarskie do piłki nożnej Kipsta F500 Resist

99,99 zł 129,99 zł - 30,00 zł

Najniższa cena 129,99 zł

(1)
Rękawice bramkarskie dla młodzieży Football Masters Fenix Junior
FOOTBALL MASTERS Rękawice bramkarskie dla młodzieży Football Masters Fenix Junior

134,00 zł 185,00 zł - 51,00 zł

Najniższa cena 185,00 zł

Bluza bramkarska dla dorosłych Kipsta F500
Najlepiej oceniany
Rękawice bramkarskie dla młodzieży Football Masters Symbio Junior NC
FOOTBALL MASTERS Rękawice bramkarskie dla młodzieży Football Masters Symbio Junior NC

116,00 zł 169,00 zł - 53,00 zł

Najniższa cena 169,00 zł

Rękawice bramkarskie dla dorosłych Football Masters Symbio RF
FOOTBALL MASTERS Rękawice bramkarskie dla dorosłych Football Masters Symbio RF

144,00 zł 199,00 zł - 55,00 zł

Najniższa cena 199,00 zł

Rękawice bramkarskie dla dorosłych Football Masters Symbio NC
FOOTBALL MASTERS Rękawice bramkarskie dla dorosłych Football Masters Symbio NC

144,00 zł 199,00 zł - 55,00 zł

Najniższa cena 199,00 zł

Rękawice bramkarskie dla dorosłych Football Masters Voltage Plus RF v 4.0
FOOTBALL MASTERS Rękawice bramkarskie dla dorosłych Football Masters Voltage Plus RF v 4.0

od 227,00 zł 319,00 zł - 92,00 zł

Najniższa cena 319,00 zł

 

Bramkarz – odpowiedzialna rola na boisku

Choć praktycznie przez cały mecz bramkarz pozostaje w obrębie pola bramkowego, jego rola na boisku jest nieoceniona. To właśnie na nim ciąży ogromna odpowiedzialność, a od szybkości i krótkiego czasu reakcji zależy wynik spotkania. Jako jedyny z graczy na boisku może łapać piłkę w dłonie. Musi wykazać się ponadprzeciętną koncentracją i umiejętnością radzenia sobie z presją. Jego pozycja oraz wkład w wynik meczu zasługują na ogromne uznanie. To na nim spoczywa odpowiedzialność przechwycenia piłki, kiedy kierowana jest ona w światło bramki. Jeżeli obroni, jest bohaterem, jeżeli nie, bardzo często obwinia się za porażkę całej drużyny. Wyróżnia się na boisku spośród innych piłkarzy nie tylko z tego powodu, że zawsze znajduje się pod bramką, ale również ze względu na inny ubiór niż pozostali koledzy z drużyny. Najczęściej kolor jego odzieży jest zupełnie inny. Co więcej, w przeciwieństwie do pozostałych zawsze występuje w komplecie, na który składają się długie spodnie i bluza z długim rękawem. Nieodłącznym atrybutem każdego stroju bramkarskiego są rękawice.

Wyposażenie bramkarza

Piłka nożna to dyscyplina sportowa, która przyciąga do siebie fanów w różnym wieku. Młodzi chłopcy marzą o tym, by być równie dobrzy, jak ich idole, których zmagania śledzą. W ofercie sklepu internetowego Decathlon znajdziesz stroje bramkarskie dla dzieci i dorosłych wielu popularnych marek jak Nike czy Adidas.Postanowiliśmy wyróżnić tego zawodnika, tworząc dla niego specjalnie dopasowaną do jego potrzeb ofertę. Jesteśmy świadomi specyfiki tej pozycji, dlatego też przygotowaliśmy produkty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających bramkarzy. Decathlon proponuje: Rękawice piłkarskie – wiele wariantów, wzorów oraz rodzajów dla małego i dużego piłkarza Bluzy bramkarskie – doskonałe pod względem jakości, fasonu oraz wzoru Spodnie i spodenki bramkarskie – krótkie i długie w zależności od pory roku i warunków panujących na zewnątrz. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz bramki piłkarskie, zarówno te tradycyjne, jak również składane, kompaktowe, łatwe w transporcie, idealne nie tylko do profesjonalnej gry.

Rękawice bramkarskie – ważne akcesorium

Ważnym elementem wyposażenia sprzętu każdego bramkarza niezależnie od tego, czy trenuje on amatorsko lub zawodowo, są rękawice bramkarskie. To podstawowy sprzęt, zaraz obok ochraniaczy, który zapewnia komfort i ochronę dłoni w czasie gry.Piłka uderzona przez napastnika lub innego zawodnika z ogromną siłą nierzadko zmierza w kierunku bramki z prędkością kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. Próba złapania jej w dłonie bez odpowiedniego zabezpieczenia może skończyć się dla gracza poważną kontuzją i wykluczyć go z rozgrywek na pewien czas. Akcesoria tego typu nie tylko chronią dłonie przed bolesnym uderzeniem, ale jednocześnie zwiększają pewność i jakość chwytu. Dobrej jakości rękawice bramkarskie powinny być wykonane z wysokiej jakości materiału, który oprócz ochrony dłoni umożliwia na swobodny przepływ powietrza. Sprawdź ofertę akcesoriów piłkarskich w naszym sklepie internetowym.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę