Spodenki piłkarskie

48 ofert
media description
KIPSTA CLR ELITE JAGUAR Bądź szybki jak jaguar
Spodenki do piłki nożnej dla dzieci Kipsta Viralto Solo 520JR
Ostatnie sztuki
KIPSTA Spodenki do piłki nożnej dla dzieci Kipsta Viralto Solo 520JR

29,99 zł 34,99 zł - 5,00 zł

Najniższa cena 34,99 zł

(3)
Spodenki piłkarskie dla dzieci adidas Entrada 22
Najniższa cena
Spodenki do piłki nożnej dla dzieci Puma Neymar
-15% z kodem STYLOWE
PUMA Spodenki do piłki nożnej dla dzieci Puma Neymar

99,99 zł 149,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena 149,99 zł

Spodenki piłkarskie dla dzieci LOTTO JR ELITE
LOTTO Spodenki piłkarskie dla dzieci LOTTO JR ELITE

49,00 zł 55,00 zł - 6,00 zł

Najniższa cena 55,00 zł

Spodenki piłkarskie dla dzieci LOTTO JR DELTA PL
LOTTO Spodenki piłkarskie dla dzieci LOTTO JR DELTA PL

25,00 zł 59,00 zł - 34,00 zł

Najniższa cena 59,00 zł

Spodenki piłkarskie dla dzieci LOTTO JR DELTA PLUS PL
LOTTO Spodenki piłkarskie dla dzieci LOTTO JR DELTA PLUS PL

32,00 zł 59,00 zł - 27,00 zł

Najniższa cena 59,00 zł

Spodenki piłkarskie dla dzieci Lotto Elite
LOTTO Spodenki piłkarskie dla dzieci Lotto Elite

49,00 zł 55,00 zł - 6,00 zł

Najniższa cena 55,00 zł

Spodenki piłkarskie dla dzieci LOTTO JR ELITE PLUS
LOTTO Spodenki piłkarskie dla dzieci LOTTO JR ELITE PLUS

54,00 zł 65,00 zł - 11,00 zł

Najniższa cena 65,00 zł

 

Spodenki piłkarskie – ważny element stroju

Spodenki sportowe to nie tylko ważny, ale konieczny, element. Bez nich gra jest po prostu niemożliwa. Wraz z koszulką, getrami i butami tworzą podstawowy zestaw piłkarza, w którym wychodzi na boisko podczas treningu i meczu. Szorty piłkarskie wśród profesjonalistów są dopasowane pod względem wzoru i koloru do reszty ubrań, co coraz częściej spotkać można także w amatorskiej grze. Wygląd jest ważny, sport i moda stanowią przecież duet idealnie dobrany, jednak w pierwszej kolejności należy pamiętać o jakości i trwałości materiału oraz własnej wygodzie. Spodenki piłkarskie nie mogą ograniczać ruchów, muszą zapewnić swobodę, co oczywiście przekłada się na komfort oraz wygodę zawodnika. Oprócz tego powinny skutecznie odprowadzać wilgoć. Spodenki piłkarskie najczęściej wykonuje się z poliestru, czyli materiału najpopularniejszego wśród producentów odzieży sportowej. Doceniony został ze względu na swoje wyjątkowe właściwości – lekkość, oddychalność, wodoszczelność i elastyczność. W ofercie sklepu piłkarskiego i sportowego Decathlon znajdziesz spodenki Adidas, Kipsta, Nike, jak i innych godnych uwagi marek.

Spodenki męskie – niezbędnik piłkarza

Chyba żaden fan piłki nożnej nie wyobraża sobie kompletnego stroju piłkarskiego bez spodenek. To jak wiemy podstawowe wyposażenie zarówno w przypadku profesjonalnych, jak i amatorskich graczy. Krótkie spodenki piłkarskie wraz z koszulką powinny także tworzyć spójną całość. Obecnie zawodnicy coraz większa wygodę zwracają nie tylko funkcjonalność swojego ubioru, ale i jego estetykę. Dlatego dość istotne jest, aby spodnie i spodenki komponowały się z koszulką lub bluzą treningową także pod względem kolorystycznym.Jak już zasygnalizowano, godne uwagi krótkie spodnie piłkarskie powinny być wykonane z odpowiedniej jakości materiałów, by dobrze sprawdzały się w podczas klubowych zmagań, jak i treningów. Ważne by były przewiewne i wykonane z materiałów, które jak najlepiej odprowadzają pot. Dość istotne znaczenie ma również ich długość, jak i dopasowanie do sylwetki sportowca. Zarówno zbyt ciasne, jak i zbyt luźne modele mogą krępować ruchy i utrudniać grę.

Spodenki dziecięce i damskie

Ze względu na to, że piłka nożna to popularna dyscyplina sportowa, cieszy się zainteresowaniem nie tylko w przypadku mężczyzn, ale również kobiet, jak i dzieci. Stąd w ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są przede wszystkim męskie spodenki piłkarskie Nike i pozostałych wiodących marek. W sklepie sportowym nie brakuje jednak propozycji dla najmłodszych. Szeroki wybór rozmiarów pozwala bez przeszkód dopasować odpowiedni model.Warto po raz kolejny podkreślić, że spodenki powinny być dobrze dopasowane pod względem kolorystycznym do reszty ubioru, w tym getrów, które są częstym elementem wyposażenia, szczególnie w chłodne dni. Dzięki temu drużyna prezentuje się nie tylko jednolicie, co ułatwia jej rozpoznanie na boisku, ale równocześnie bardzo profesjonalnie. Wpływ na wybór spodenek ma także poziom zaawansowania zawodnika. Ci bardziej doświadczeni i wymagający w pewnością sięgną po zaawansowane rozwiązania.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę